Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. Siania

    Siania Love Life

    На Джамбула обробляли пупчик зеленкою)))
    Хотіли змити змазку, я не дозволила, вважаю що це захисний бар'єр, тьху тьху, доня не мала проблем зі шкірою, нічого не злущувалось. В сусідки по палаті палого обтирали, то мав дерматит...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Shumee

    Shumee Member

    Мій чоловік купляв, то там були довгі бахіли, халат і шапочка і маска, здається)))і все)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Сьогодні забрала з НП замовлення - купувала Владу трикотажні штани-піжами в садок, не стрималася і замовила по дорозі кілька штучок штанців і бодіків манюніх літніх :) . Випрала сьогодні, ну а попри те захотілося і одним оком глянути-дістати все що є 56 розміру ще з Влада. Розклала, задумалася... Літній дитині (кінець червня-початок липня) взагалі потрібні бодіки байкові на довгий рукав і штанці? Чи то вже ближче до літа видно буде? В нас же в принципі літом і +15 часом буває, тоді і в байковому ок буде :girl_crazy:Думаю чи взагалі варто то все тепле діставати-прати?
    Ну і загалом в пологовому якщо тепло (умовно +25+30 С) у що дітей взагалі вдягають? Памперс-шкарпетки-шапочка і все? чи ще бодік якийсь, розпашонка? Бо Владу на момент літа уже 8-11 міс було, а то ж зовсім інша історія ніж новонароджений :girl_smile:
     
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я народжувала 13 липня. Самісінька середина літа. В ніч, коли народжувала періщила злива , вдень було тепло і сонечко, але дітей ясне діло одягали в чоловічок і шапочку і під бік гріти, наступного дня дубак, що не могли провітрити в палаті, мусили в коридор дітей вивозити і там чекати, ще наступного вже більш менш нормально. Тому літо в нас то таке поняття відносне. Мусите мати напоготові всякого одягу по трошки
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Я родила в липні то зразу після родів одягали в бодік з коротким рукавом і чоловічок шапочка і шкарпеточки, на наступний день почалась жара до +32 то чоловічок вдягала на ніч а так бодік і прикривала махровим рушником.
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    ну от я теж собі пригадую що діти до 2 тижнів (чи до місяця, чи до скількох там) не мають ще терморегуляції і мерзнуть...
    Ого, мені в жовтні в 1 шар дитину вдягали в пологовому залі, здається :scratch_one-s_head:(бодік на довгий рукав + штанці + шапочка - з чоловічками не дуже чогось дружу :) ) Ну але було тепло (вже якраз опалення включили, кажись, + надворі ще не холодно було - і в родзалі, і в палаті я постійно провітрювала бо мені все душно було). А, певно, ще в рушник зверху мотали - накривали.
    Наразі бачу, що з тих 4 чи 5 комплектів байкових, що в мене були, зо 2, напевно, дістану і виперу - хай будуть про всяк випадок :girl_smile:
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А байкові то типу грубі якісь чи махрові чи як? Бо в мене таких ніби і не було. Малий з кінця червня, то на літо мала різне: в основному бодіки на короткий рукав і чоловічки, бодіки на довгий рукав і штанята (з закритими і відкритими ножками), курточки з капюшоном спортивні, спортивки якісь були, флісовий чоловічок (ми в гори в 2 міс їздили) пару шортиків, комбінезончиків для краси. А в пб в родзалі одягали і в бодік на короткий рукав і в чоловічок, то точно. Вже в палаті просто в чоловічок одягала, в просто бодіку здається не був. Але всі дні, що ми були в пб, було прохолодно і похмуро, дощило. На виписку я приготувала босоніжки-в'єтнамки, то трохи захолодно було в них.
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    ні, то як сказати - байкові :girl_crazy:. Як байкові пеленки, але трикотажні. Вони просто такі цупкіші (іноді з внутрішнім білим таким малюююсіньким начосом наче всередині - як піжами дитячі байкові), а не геть тонесенькі.
     
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Зрозуміла. Я ото полистала свій іг, то такі в нас з'явилися вже восени,і флісові теж, влітку не було ніби. Єдине флісова курточка в Карпатах була. А так короткі бодіки, трикотажні чоловічки, штанята, курточки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    --- дописи об"єднано, 31 Березень 2018 ---
    О, а боді не всі байка у мене, виявляється. Ще маю майже ідентичні бодіки і штанці від Бембі, то пише на сайті що інтерлок :) Так що, може, не все ще з ними втрачено :girl_crazy:
    [​IMG]
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama


    Мені трохи буде простіше, принаймні надіюся. В нас червень від серпня ніби не дуже відрізняється, то десь все те саме і готуватиму, просто швидше треба буде перейти на осінній гардероб. Та й то ще від дитинки залежить, її темпів росту в порівнянні з старшим.
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ага, я з Владом майже одразу після ПБ на 62 розмір одягу перейшла :girl_haha:
    я теж була проти повзунів, ми мали минулого разу аж одні (баба викупила і спрезентувала :) )
     
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я брала розміри і new born, i 0-3, i 3 місяці. В ньюборни дня 4 повлазили, а потім більше. Зараз 2місяці - то категорія одягу 3-6 місяців, наших відповідних розмірів не знаю.

    І в третій раз не заморочувалась, брала бодіки та чоловічки, шкарпетки, шапочку в пологовий (вдома шапочку не носимо, хіба трохи було після купання). А в попередні рази і розпашонки, і штанці, і царапки...
     
  14. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ще має значення який виробник. Бо 3 місяці некст і 3 місяці картерс для прикладу то дуже різні 3 місяці
     
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Діти не мають терморегуляції - це означає, що перегріти їх так само легко як і пепестудити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мій малий в червні був в пб в одному тоненькому бодіку, шкарпетках і шапці, якраз зайшла неонантолог, думаю, зараз мені влетить, а вона ще й похвалила мене і насварила за шапку)))), бо сусідської дитини з-під тих всіх лашок і ковдрочок я навіть не побачила за 3 дні
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. horowolf

    horowolf Member

    Підскажіть, будь-ласка, чи дійсно така необхідна річ ті царапки? Бо я не купувала, вирішила що нігтики певно й так дитині швидко треба буде обрізати (не знаю коли саме, надіюсь підскажуть в пологовому), а для обігріву ручок просто вкрию ковдрочкою чи пеленкою.
     
    • Баян Баян x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я обрізала нігті на другий день бо були доооовгі. Брала в ПБ звичайні манікюрні ножиці, протерла їх хлорофіліптом спиртовим. Від царапок Влад не в захваті був - ще ті шо разом з рукавами були якось перший час терпів, а оті окремі "рукавички" нам були геть не потрібні (добре що у мене їх і було всього 2 пари :) )
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Не є необхідними. Я нігтики обрізала в перший день після пологів
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1