Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Народили цієї ночі. Мене пустили з дозволу лікаря. Була від початку до кінця. Все пройшло добре. Всі щасливі. :d25:
     
    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Halchik

    Halchik SiMpLy HaPPy

    Дівчатонька, хто має актуальний список в пб на Мечнікова , було б добре ше з медикаментами, бодай основними. І ще питання, чим там зараз пупчик обробляють, раніше був Бетадин.
     
  3. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Не знаю як на Мечникова "заведено", але... Якщо був дотриманий тепловий ланцюжок 2 год - то нічим обробляти не потрібно. Якщо ні - "Септил".
    ніц такого у нормальних пологах не потрібно, щоб купувати наперід. Максимум зажим для пуповини і стерильні рукавиці.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  4. Halchik

    Halchik SiMpLy HaPPy

    А перекись, спирт, вата... такого плану?
     
  5. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    "Септил" свій візьміть, при потребі капаєте піпеткою пупчик. Перекись, вата? - нащо. На звичайні нормальні пологи у них все є.
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2018
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    Родила 1 січня не купляла жодних препаратів і добре зробила....Бо знайома накупила і воно все не потрібне було..коли роди почалися медсестра все купила сама,я їй лише гроші дала...З свого досвіду раджу купити побільше рукавичок і пеленки(одноразові) і два затискача для пуповини(білого кольору)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Halchik

    Halchik SiMpLy HaPPy

    А в скільки Вам обійшлося +-?
     
  8. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    700грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Halchik

    Halchik SiMpLy HaPPy

    @ylysia , а діток обтирають і надалі хлорофіліптом, чи поміняли шось?
     
  10. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    Незнаю...на таке уваги не звертала...таке серед куплених медикаментів не бачила і щоб чимось витирали теж...хіба як дитя забрали від мене
     
  11. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Поясніть мені темній для чого це об тирання??? Я навпаки думала що немовлята народжуються з особливим « покривом/захистом» шкіри і його не потрібно змивати. Особисто я свою малу вперше покупала через тиждень ( підмивання не рахую)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    первородна змазка дійсно дуже цінна і сама всмоктується за кілька годин.
    то практика саме на Мечникова, припускаю, що через їх "агресивний і стійкий" стафілокок.
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А коли те обтирання роблять? Бо я народжувала в липні, дитину мені відразу виклали на живіт, накрили нас і ми так 2 години лежали-годувались. Потім прийшла неонатолог, так-сяк поміряла поважила і все.
     
  14. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Не скажу, бо народжувала у МедІнституті. Але у ФБ (тай тут на ДП) багато про те обтирання хлорфіліптом на Мечникова попадалось дописів.
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2018
  15. horowolf

    horowolf Member

    Мені лікар, в якої планую народжувати на Мечнікова сказала, що нічого не потрібно купувати бо у них для звичайних пологів все є. Я ще до того купила стерильних рукавичок, вати, зажим, але то все копійки коштує, а те що дійсно з дорожчого, як нитки для накладання шва чи окситоцин, то шкода накуповувати бо ніколи не знаєш чи знадобиться і скільки. Краще вже гроші віддам по факту за вже використане.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я щось в шоці, що взагалі якісь медикаменти треба купувати (якщо то не КР)
    Я, правда, 9 років тому народжувала, абсолютно нічого не купляла, і грошей ні за що не віддавала.
    Стандартні роди.
    А тепер...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    На щоденних обходах обтирають медсестри. Я просила того не робити, то дивувались, але не протестували.
    Пупчик чимось присипають, але своїм, купувати не просили. Додому теж дають стандартні рекомендації по догляду за пупковою ранкою: перекис+септил, сучасних рекомендацій протоколу в цьому питанні не дотримуються, може і через особливу ситуацію зі стафілококом перестраховуються.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Народжувала на Батальній 10 і 5 років тому то на перші пологи не купляла нічого тільки на наступний день сказали перекись+зеленка для пупчика і камфорний спирт для обтирання при огляді медсестри і неонатолога і суддокрем. Другі були важкі з стимулюванням на 42тижні то санітарка все що писала лікар приносила з чеками і здачею а для дитини набір ідентичний.
     
  19. Shumee

    Shumee Member

    Народжувала в січні, пупчик обробляла перекисом і септилом, класно зажив)))і не був зелений)))септил рулить)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Halchik

    Halchik SiMpLy HaPPy

    Дівчата, а комплект на партнерські пологи який брали? Дивлюсь, є №1, 2, 10....