Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, я також купляла тканину і замовляла розмір, даючи по 5 чи навіть більше см в плюс
     
  2. phobika

    phobika Well-Known Member

    Погоджуюсь. Я хоча всю теорію знала, але в пологовому не без помилок було. На щастя, мені знайома підказала відразу покликати консультанта додому. Я так і зробила, то перші місяці переживала про все на світі, крім ГВ. Бо знала, що все добре роблю. А як сумнівалась - мала кому подзвонити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Плюсуюсь. Консультанта запросила додому ще в день виписки. І з повними молока грудьми допомогла і що найбільш важливо дала емоційну підтримку і відчуття спокою за наше з малючком ГВ.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Маю список в пологовий (Київ.обл.)
    Окцитоцин 5 ампул. Не забагато?
    (В 2015 в Мед було в списку 2 ампули).
    Метилергобревин - вперше про таке чую, по опису щось потужне для уникнення кровотечі (то ясно :)) та для пришвидчення закінчення другого періоду. Можна я не буду його купляти і скажу "ой, забула" чи "не було в аптеці"? :) Якщо лікарі захочуть вколоти, то вони знайдуть, просто не хочеться гроші викидати..
    Власне, і оксотоміцину би купила 2 ампули як благодійний внесок )).
    Канавіт (віт.К) - теж від кровотеч. Сильно обовязково?

    П.с. все інше - це ношпа, фізрозчин, система, пластмаски (катетер, зажими, зонд для слизу), ватамарляпелюшки, шприци (22 штуки різних :girl_crazy:), рукавички, анестетики, нитки.
    З цікавого в списку "Для жінки":
    Пральний порошок 1 уп.
    Пакети для сміття 60 л 1 уп.
    Клей пва 1 уп.
    *** ще є "старе простирадло або підковдра для підкладних" - ніяк не збагну що це і на якому етапі використовується...
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Старе простирадло - то для "порвати на "прокладки" на перший час", декому не зручні відразу магазині прокладки :girl_crazy::girl_haha:
     
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А, ну то марлеві підуть, завчасно заготовельні.
    Дякую
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    хм... а Ви пробували їх використовувати? Щось мені здається, що в перші дні ті марлеві протікатимуть дуже сильно. Крім того, з марлі можуть лізти ниточки... і присихати... Дай Бог, щоб не було швів, але якщо будуть - присохлі марлеві ниточки можуть суттєво псувати настрій...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Якщо чесно, задумалась і згадала, що то використовувала на день 5-7 після пологів, вже вдома. Прокладки мені перші дні після пологів не запарювали, міняла часто. А марлі в пологовому було ніяково сушити в палаті, додому віддавати чоловікові теж не айс, викидати шкода))). То як раз в перші дні багато тече, використовувала велетенські такі нічні прокладки з макс.каплями (в "юності" мене все дивувало, яка ж то має бути жінка, щоб такі розміри прокладок носити :girl_impossible::girl_haha:), а потім ліпше, марлі справлялись з тими лохіями і т.п. і не встигали засохнути.
     
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    Це дитині колять, якщо не помиляюсь. Мусите для себе вирішити чи хочете. Якщо ні - то можете не купувати, я думаю.

    Окситоцину в вашому списку якась "коняча" доза, як на мене.

    Я думаю, що з тим списком можна спокійно прикинутись трохи загормоненою і забудькуватою. Але то я тепер так думаю, маючи після пологів мішок шприців і катетрів. З окситоцином мене взагалі знервували - використали 1 ампулу з куплених трьох і решту кинули мені в торбу. Що мені з ним робити - компот вдома варити? Зате невикористані рукавички всі забрали, навіть не думали питати чи можна. І як мені після пологів на огляд треба було, то мусів чоловік знов в аптеку бігти.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Хм, з мого досвіду, якщо приніс кульок з медикаментами і віддав - то всьо . Один раз мені тільки повернули шприці та залишок фізрозчину, як дитину лікувала.
    Але в цілому, думаю брати 2 амп окситоцину (типу на 3й період), може і систему ставити тоді не буде логіки в лікарів.
    Для себе додатково ще беру хлорофіліпт масляний та пурелан.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Shumee

    Shumee Member

    Мені радили купити клізму-спрей, щоб не робили звичайну. Як зараз із цим у роддомах?
     
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В 2012 році я собі (компактну якусь експрес) купляла на всяк випадок - ніхто за неї так і не згадав. З тих пір серед знайомих та і особисто не бачила в списках необхідного чи в рекомендаціях лікарів як обовязкове.
    З досвіду, останній місяць першої вагітності харчувалась аби як (багато важкої їжі), тому, якби знала коли та як ту клізму застосовувати - було б може краще. Другої вагітності - харчувалась легко, не обтяжливо, то за добу-дві до пологів організм сам себе підготував і почистив. Цього разу, думаю, природа так само спрацює, якщо контролювати харчування, режим і т.п.
    П.с. А, єдине що чула, то пару раз клізма застосовувалась на тих, хто на збереження лягав ("переношуючі" після 40 тижня) - то за декілька годин після клізми починались пологи.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Не купувала, не робила, не пропонували. Але я приїхала і одразу в родзал))
    П.С. Навіть якби пропонували - відмовилась би. То зайва стимуляція.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, шукаю пораду по медикаментам.
    1) В пологовому списку нитка кетгут #5 2 шт. Це приблизно на що хватає? Одна шт 1.5 метри. Я от просто думаю, якщо будуть розриви - то однієї би вистачило? А в разі потреби докупили би.
    Чи не морочити голову та брати дві шт? :)
    2) І ще вирішила взяти 1 ампулу окситоцину (замість 5 ампул). Якщо буде реальна потреба - докупиться, а якщо не буде - то не хочу "дарувати", а вдома, як вище писали, компот з окситоцину не звариш :).
    3) Ношпу 2 ампули не хочу брати, якщо що - чоловік купить. Хоча, 100% в пологовому всі ті ампули є. :)
    4) Вітамін К візьму (з усіх за/проти, схиляюсь більше до "за", АЛЕ якщо маєте думки чому проти - обовязково буду сприймати).
    5) Метилергобревин - не беру точно.
    6) І ще прошу нагадати, в якому вигляді брати хлорофіліпт (масло, спрей, настоянка)? Бо вже забула. В списку нема, але він був помічний дуже.
    7) І ще для себе вибираю ланолін українського виробника - Фемофіт. Варто? Чи краще іноземні Меделу, Лансінох? (були в мене в попередні рази)
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2018
  15. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Не морочила собі голови і не брала медикаментів (в тому числі шприців, систем, катетерів). Хіба придбала 2 затискачі для пуповини наперед. На місці так і сказали, що "Нічого з того не брали. Використовуйте своє. А потім відкупимо". Після пологів чоловік зганяв в аптеку зі списком використаного. Так зайвих витрат не було.
    4) За ВітамінК в пологовому (МедІнститут, серпень 2017) заплатили 100 гр. У них є свій точно. Може не варто купувати цілу банку за більш ніж 500 грн? Сміливо дивіться на банку, з якої набирають - перевірте термін дії.
    6) А нащо хлорофіліпт? О_о
    7) Можна наш звичайний аптечний. То саме, що в іноземних, але не переплачуєте за бренд. При правильному прикладанні зовсім не знадобиться. Собі здуру взяла тубик "Пурелан" на 30 мл. Використала раза 3. Тре було менший брати на 7 мл.
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

    я потім ще для малої використовувала, як десь якісь були почервоніння
    Знаю що ще його використовують при обвітрюванні шкіри, губ
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Замість зеленки :). Пупок обробляти, якщо раптом за вушком закисне тощо.
     
  18. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Shumee

    Shumee Member

    Нам взагалі лікар не давав списку медикаментів, суто одяг, документи і засоби гігієни...Можливо, потім відкупляється використане або оплачується + різне може бути, якщо потрібно робити негайно КР, то напевне окситоцин непотрібен...чи як?
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене такий "домовлений " лікар був, теж казав нічого не треба ( медінститут). Ага, щас. Коли "почалося", подзвонили йому , каже, їдьте, я підтягнуся. Поступали, поки його ще не було, то ті тьоті в приймальному - де ваш кульок зі списку? Кажу лікар не велів. То вони - нам по барабану лікар, йому шприців і окситоцину можете не брати, а нам марлі, туалетний папір, (то фігня, що ротім його ніде нема і все одно свій носиш) , мила господарського і пачку порошку - винь і полож. Пофік, що ніч. Чоловік їх мало не послав, то сказали, ладно, давайте хоч 10 грн. за поступлення (2007), самі порошок купим. А то в нас і паперу нема , і ручок...
     
    • Смішно Смішно x 1