Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Не знаю як на Орлика, але в Охматдиті перед операцією при мені малому ввели щось заспокійливе/розслабляюче (про це Норіс вище написала) і він вже був наче такий приснулий. Тоді його забрали. То він не плакав, бо то його так розслабило, що не зрозумів, що сталося. А наркоз вже в операційній вводять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дуже дякую за таку розгорнуту відповідь, буду готувати його помаленько.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    І я з питаннями. Доці 3 роки, в неї останній рік соплі майже весь час, не залежно від того чи хвора чи ні,а з зими почала хропіти,і то так голосно,як дорослий дядько,чути з іншої кімнати той храп і має часто сиплий голос. Ми живем в маленькому смт,лора в нас нема, зїздили в липні в район там лор сказав,що аденоїди не збільшені і то все алергічне. Йдіть до алерголога. Алерголога в нас нема треба в обласну, зїздили в обласну лікарню,він призначив алергопроби і ще відправив до лора,а той вже подивився і поставив аденоїди 3-го ступеня і треба видаляти і не тягнути,бо раз хропе то може і бути апное під час сну,а то не дуже добре для дитини.Я от думаю може ще якому лору її показати? Чи краще йти видаляти і не морочити голову варто не варто?Смущає ще те,що не виписував ніякого лікування а зразу на видалення, то вже такий стан що нема сенсу лікувати?Бо я трохи була ошарашена і не перепитала. І якщо видаляти то скільки тримають в лікарні, день - два чи довше, якщо ми не місцеві то треба н день раніше приїхати чи як?А після видалення якесь спеціальне харчування має бути? А в садок коли її після того можна водити ?Щось я трохи розгублена.
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Лікування практично не діє, настає тимчасове полегшення, потім знов те саме. В лікарню ми зранку їхали, операція, відійшов від наркозу і додому відправили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Зрозуміло. Просто читаю що спочатку призначають лікування,а тоді вже як не помагає видалення
     
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Можливо, якщо ще не запущений випадок, комусь і лікування допомагає. Ми зо два роки промучились, купу грошей на всякі ліки витратили (То було з розряду "а давайте спробуємо ще таке", ) та й видалили, бо були часті отити і вже пішло погіршення слуху.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Напишу свою історію! Ми дізнались про аденоїди рік тому, лор сказав що бажано видаляти, але можемо пробувати лікувати. Ми вибрали лікувати, лікували спочатку алергічний риніт, бо виявили алергію на кота, плісняву і пилового кліща. Алергію вилікували, аденоіди під впливом гормонів зменшились до 2 ступеня. Але потім коли я перестала давати будь які ліки, все вернулось назад. Море не допомогло, тому вирішили видаляти. В понеділок зробили опепацію о 10.30 ранку, але лікар сказав, що бажано залишитись наніч.
    Ми залишились, у вівторок нас виписали. Загоєння буде протягом 3 тижнів. Малий норм переніс правда ще даліється на горло. Щодо іжі то має бути такою щоб не подразнювала горло, також не можна нічого гарячого і нічого холодного. До 5 днів треба кочуватись дома, після виходити гуляти не в людні місця і не надовго.
    Якщо ще щось цікавить питайте радо відповім.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    @Matvijko дякую за інформацію,а скільки вашому синочку? Як він реагував після виходу з наркозу? Хай швиденько затягується рана
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Малому в липні минуло 6 років, одразу після наркозу троохи кричав, плакав, але ігоашками трохи заспокоювався. Сьогодні вже майже на горло не жаліється, тому йдемо до одужання, завтра вже будемо гуляти. Дякую за побажання


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Taniasmile

    Taniasmile New Member

    Всім привіт. Дитині 4,3 р. Замітила що одна мигдалена збільшена, але її взагалі нічого не турбує. В кого таке було? Що порадите?
     
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Проконсультуйтеся в ЛОРа. В дітей такого не було, але в мене є. Та мигдалина, що збільшена, накопичує оті білі нальоти, з часом виходить саме, або очищаю. Я проблем з горлом дуже не маю і через це воно мене не болить, але дуже рихлий мигдалик і залишки їжі разом із бактеріями можуть утворювати осередок інфекції. Треба слідкувати.



    @Materynka @Matvijko

    Дівчатка, хотіла розпитати у вас, адже ви вже через це пройшли. Після операції потрібно якийсь період сидіти вдома чи то не так критично. У старшого малого такі справи - незначне погіршення слуху на фоні частих отитів (загалом 7, але останні півтора року вже тричі). Вирішено робити операцію, але на цих осінніх канікулах якесь зачароване коло було - з 4-х ЛОРами не вдалося з різних причин домовитися. Отже будемо робити посеред навчального року, бо тягнути нема куди. Тому в мене і постало питання: скільки часу він пропустить школу? І ще одне питання: чи після загального наркозу не почалися проблема з бронхітами/обструкціями? (ми вже таке мали, тому питаю)[/QUOTE]
     
    Останнє редагування: 2 Листопад 2019
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    нас просили тиждень поберегтись і мінімум контактів школа-садок. Тим більше зараз в осінній період.
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2019 ---
    @Gloria Tempus
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ми 3 дні силіли дома, потім десь тиждень уникали скупчень дітей. Обструкціі ніби не почались, ми лише вперше 2 тижні тому захворіли були соплі і кашель.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Тиждень після операції? Бо нам через три тижні на п'ятницю назначили операцію, от і думаю собі скільки потім треба буде відсидітися.
    Обструкцій не мали опісля? Яка взагалі ситуація з носом, покращилось?

    Школа - то ще те скупчення дітей, але довго не матимемо змоги сидіти вдома. А от як до операції щось не вхопити, то взагалі для мене загадка:girl_impossible:
     
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Gloria Tempus ситуація з носом? Шкодую, що не зробили раніше. При тому, що отитів не було. Був постійно закладений ніс, соплі, які не лікувались і не промивались..гайморит, хропіння. Лікували ті аденоїди та й плюнули.
    З минулого серпня і досі жодного серйозного насмарку не було. А якщо є незначні сопельки, то легко видуваються і промиваються.
    Тиждень опісля треба поберегтись.
    А є можливість до операції тиждень вдома? Бо то якраз така погода нікудишня і почнуться....соплі-кашлі поголовно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Gloria Tempus, в нас аналогічно, як дівчата пишуть.
    В нас дуже довга історія була. Ми записалися, чекали довго. Приїхали, а в малого почався в той день насмарк. Відправили додому. Потім довго хворів. Потім знов поїхали, а в нього при огляді соплі по задній стінці стікали. Знов завернули. То все чуть не на рік затяглося.
    Шоробура казала, щоб швидко все загоїлося має бути в носі все сухо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Сумнівно. Бо якщо тиждень до операції і тиждень після будемо вдома сидіти, то по навчанню досить відстанемо (в нас дуже інтенсивна програма). Та й, власне, помітила, що взагалі важко щось свою дитину спрогнозувати. Коли пів класу хворіє, то він не хапає, тримається, а далі візьме і посеред канікул десь захворіє. От зараз знову лікуємо носа. Тому, мабуть, тут не вгадаєш. Хоча в школі у порівнянні із садком, він значно менше хворіє (минулого року найбільше раз один тиждень пропустив, а так 2 дні і вперед).

    Оцих відкладань теж боюсь, бо якби вже й так скоро 8 років, нема куди тягнути при нашій ситуації. Домовилися із ЛОРом Рабою поки, надіюсь все вдасться швидко і якнайкраще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ну тут треба розставити пріоритети, що для вас важливіше чи здорова дитина чи успішність в навчанні? Я б обрала перше, а навчання, програму можна підтягнути, хоч і не легко.
    Здоров‘ячка вам і хай все вийде.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. rysja

    rysja Well-Known Member

    І ми в нього видаляли мин.року, в травні. Задоволена, тому, що до того теж мучились з тими постійними закладеннями носу, тижнями, ні видути, ні промити, без протиалергічних набряк не знімався. Тому зважили всі за і проти і наважились. Я ще тоді вагітна ходила, то спішила всі справи доробити). Теж шкодую, що раніше не зробили, бо дитина задихала носом, рідше хворіє, а причину алергії ми так і не вияснили. Тото залишався на ніч з нам в лікарні, зранку відпустили. Лікар дуже хороший)