Збільшення мигдаликів (аденоїди) у дітей

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Meriroma, 28 Квітень 2010.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ми пройшли через довгу боротьбу з аденоїдами. В садок малий практично не міг ходити. Часті затяжні застуди, постійні сиропи, краплі, пройшли трьох львівських лорів. Висновок: аденоїди не лікуються. Відповідно все що ви приймаєте на них не діє. Це все даремно витрачені гроші. Але ми надіялися, що зменшиться кількість застуд, що зможемо якось дотягнути, що під час росту носові ходи збільшаться і аденоїди вже не перекриватимуть доступ повітря + в старшому віці вони ніби повторно не наростають. Але останні півтора роки малий постійно був з відкритим ротом, по іншому дихати просто не міг. Тому вирішили видаляти. Видалили в 9 років.
    моя думка, чим більше організм захімічений всякими препаратами тим менше він відкликається на ліки. Тому дійсно по менше тих всяких сиропів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    нам дуже допомогло. і ще разом з ним курс цинабсину і тонзилотрену.
     
  3. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Застала і нас ця проблема з збільшеними аденоїдами. Дитина раптово почала хропіти вночі, лор діагностував збільшені аденоїди 1-2ступеня. Доня майже не хворіла, зрідка нежить.
    Призначили промивання носа, дефлю сілвер, лімфоміозот. Підкажіть чи надіятись на те що вони можуть знову зменшитись, щоб не заважало диханню? Тепер дитячий організм більш схильний до грві?
     
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    При правильному лікуванні вони і мають зменшитися потім. Але суть в тому, що якщо будуть часті ГРВІ, то аденоїди будуть постійно на це реагувати та збільшуватися і в один момент їх реально буде тяжко повернути до адекватного стану. Якщо почали ходити в садок, то трохи обмежити ходіння, зробити паузу, щоб організм оздоровився. В нас проблеми із аденоїдами саме у садку вилізли і саме від частих хвороб( З настанням осені от знову хворіти почав, на третю болячку за 2 місяці вже зреагували аденоїди. Зараз їх підлікували, надіюсь, що якось ту зиму переживем.
     
  5. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    В садок не ходимо, але дуже любить бавитись з дітьми, тепер походи в гості відміняються напевно. А як на дворі гуляти якщо переважно дихає ротиком, закривати шаликом щось я не дуже люблю.
     
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В нас все було так, як описуаала Материнка, тільки ми мусили видалити в 5 років. Нормальний сон ночами без судинозвужуючих - то було з галузі фантастики, нежить через раз провокував отити, почалось погіршення слуху. Постійно привідкритий при може призвести до поганого прикусу і так званої "аденоїдної" форми обличчя. Тягнути не було куди далі. Кожне грві - збільшення аденоїдів, якщо часу між грві мало, вони не встигають повертатись до попереднього розміру, відповідно нове грві - ще більші аденоїди... Видалили . Після того як на світ народились. Так, Грві бували і далі, але значно рідше і легше переносилися, син став висипатись по ночах і як результат пропали темні кола під очима. П.с. всякі синупрети , лімфоміозоти і т.д. мало що нам давали. Трохи допомагав при затяжних станах протаргол, але часто і довго його не можна.
    Резюме: в кожному конкретному випадку радитись з лікарем і вирішувати - тягнути ще чи видаляти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Підписуюсь під кожним словом! Минулого року видалили аденоіди, малому було 5 років, чесно- як на світ народились,і якщо порівняти з попередніми роками, то грві майже не було
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    при аденоїдиті навпаки гуляння на свіжому повітрі дуже необхідні. гуляйте, шаликом рот не треба закривати, від того не бачу нічого доброго. в мене малий теж часто рот на вулиці роззявить, я просто постійно нагадую йому, щоб закривав.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    Дівчатка можливо хтось тепер видаляв аденоїди і підрізав мигдалики, яка зараз вартість такої операції? Син тоже вночі хропить ужасно,ставлять 3ст.
     
  10. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Дівчатка, хто видаляв недавно аденоїди у Юрочка, яка вартість, як все пройшло? Можна в ПП
     
  11. NevgamovnaV

    NevgamovnaV Member

    @Сяночка Я підходила до Юрочка, то у нього операії вже до кінця грудня розписано. Ви вже з ним домовились про операцію?
     
  12. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Записав наші дані, скоріш за все у січні
     
  13. olromashka

    olromashka Active Member

    Дівчата, хто лікувався і має контакти до лора Раба Богдгана Мирославовича? Чи потрібно до нього наперед записуватись на Орлика? Може ще десь приватно приймає? Проблема- аденоїди. Чула лише хороші відгуки. Дякую всім,хто відгукнеться)))
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    на Коновальця має приватний кабінет
     
  15. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Дівчата, розкажіть як проходило все після видалення аденоїдів, коли почали вільно дихати носом, чи були якісь виділення, чи чимось користувались/приймали? Ми видалили 10днів тому, ніс періодично ще закладений, плюс постійно щось типу соплів
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ще трошки треба потерпіти. То ж оперативне втручання... У нас до двох тижнів точно ще був набряк, далі краще.
     
  17. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Дівчата, хтось має телефон Шоробури Марти з Чорнобильської лікарні? Буду дуже вдячна. В ПП. Дякую
     
  18. Сяночка

    Сяночка Active Member

    У кого таке було? У січні цього року видалили аденоїди. Такі надії покладала, думала будем менше хворіти... 3 роки лікували результату не було... І ось після видалення вже третій раз запалення носових пазух - синусит, 1 раз отит двосторонній...купу антибіотиків вже прийняли. Я в шоці чесно кажучи.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата я до Вас за порадою. Були у Линди у веселці, діагноз гіпертрофація аденоїдів 2-3ст (незначні алергічні прояви), лікування нозонекс і лімфоміазот на місяць часу, вирішила ще піти до Юрочка почути і його думку, діагноз: алергічний риніт, аденоїди 2 ступеня, лікування аллертек назо, тобрадекс і ректодельт 1 свічка одноразово, і для профілактики зентел дати 1 раз. Лікування на місяць потім повторний огляд. Малого нічого не турбує ні на що не скаржиться, вуха здорові, лімфовузли не збільшені, просто говорить носом і постійно відкритий рот. Хочу почути думки дівчат, які лікувались, чи лікуються, чи не було ніяких побічних ефектів в дітей від тих гормонів і яке б вибрали на початок лікування? І чи хтось давав своїм дітям той ректодель, бо я начиталась, що то свого роду перезавантаження організму, чи вартує так одразу його давати? Буду дуже вдячна за ваші думки і поради з цього приводу.
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ректодельт призначали нам тільки раз, в 2 роки, коли була загроза спазму гортані при кашлі вночі. На той час ми ще не лікували аденоїди. Лімфоміозот пропили в складі призначеної терапії аденоїдів - не помітила жодного ефекту, з серії "аби щось призначити". Тих інших ліків, шо Ви пишете, не призначали, призначали багато іншого. Загалом промучились до 5 років і видалили - чистий спокій. Докладну історію описувала тут раніше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1