Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    дітям часто не ту групу "ставлять" є сенс переробити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    або ж вазектомія чоловікові. Чому жінки мають мучитися з контрацепцією?
     
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Ну нехай вже пара сама обирає метод. Можна просто вирахувати овуляцію і застерегтися ті 2-3 дні

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  4. Bize

    Bize Well-Known Member

    Знову ж таки стикаюсь з проблемою полікистозу: овуляція може бути коли завгодно, бо цикл не регулярний. а може й взагалі не бути овуляції. Рутинно кожен день робити тести (повертаюсь думками в часи, коли не могла завагітніти).
    До спіралі не готова морально.
    в будь-якому разі, дякую за поради


    Надіслано від мого SM-G9500, використовуючи Tapatalk
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Так, тут проблематичніше. У мене овуля чітко по графіку. Але я її й чую. Тому мені допомагає метод утримання в день овулі.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  6. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    Дівчатка...може комусь потрібно...
    inofem...Польща...маю дві упаковки по 30 пакетиків...склад в одному пакетику міоінозітол 2000mg і фолієва кислота 200 mg...привезли сьогодні...замовляла інший препарат теж з міоінозітолом але з метилфолатом...а привезли inofem...
     
  7. oljatko

    oljatko Active Member

    Дівчата, добрий вечір. Підкажіть де зараз Красівська робить аналіз на вовчаковий?
     
  8. aprillove

    aprillove New Member

    Винарович Ольга Михайлівна
     
  9. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    А щось можете за неї сказати?
     
  10. Mutter

    Mutter New Member

    Доброго вечора.
    Дівчатка можливо комусь для планування вагітності потрібні вітаміни FT500 plus( у мене залишилося 16 пакетиків,продам за 500 грн,купувала дорожче)Термін до 09.2021.
    Якщо потрібно звертайтеся за телефоном (0666052639)
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, я за порадою. В сестри 34-35 тиждень. Сьогодні була на УЗД, в дитини подвійне обвиття пуповини навколо шиї. Сестра плаче. Вона в мене страшенно панікуюча. Це ж не проблема, таке от обвиття? Чи проблема? Що їй порадити?
     
  12. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    У мене з малою було подвійне обвиття. Лікарю перед родами нагадала, все ок.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В потугах знімають петлі, і дитина ще може розкрутитися. Не проблема.
    Рідко може бути проблемою, якщо коротка пуповина, але сестрі краще це не казати :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Rodionochka старша родилась з подвійним обвиттям, в потугах розмотали. Все гаразд
    Молодший взагалі з вузлом на пуповині.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    В крайньому випадку, якщо не розмотається до пологів, і сестра дуже переживає, то є ще ж варіант кесарського розтину. Може, ще і з природними все добре складеться, хай ще перед пологами УЗД зробить подивиться, але нервувати і плакати точно не треба. В мене в двоюрідної сестри був малий дуже замотаний в пуповину. Хотіли через природні пологи, але прокесерили екстренно в процесі. І з мамою і з малям все добре було. Вона, до речі, і не знала, що він обвитий, десь перед пологами вже обвився. Від цього ніхто не застрахований.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Єва

    Єва Well-Known Member

    В мене було на 37 тижні подвійне обвиття, Прокопчук казала, що так пізно вже не розмотається. Під час пологів на 39 тижні ніякого обвиття вже не було, розмотався. Я дуже часто використовувала колінно-локтьову позу, щоб на спину легше було. Можливо, це допомогло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. aprillove

    aprillove New Member

    Була в неї вперше, загалом враження хороше справила. Вирішила спочатку пробувати вирішити мою проблему мікроелементами, а якщо не допоможе - тоді вже будемо думати про гормони. Приємна, все детально пояснює, на питання відповідає. Про результат призначеного лікування поки не можу сказати, бо ще в процесі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    зовсім не проблема. Тут хороше пояснення. Крім того, дитина рухається і до пологів ситуація може змінитись ще не раз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Привіт. Може хтось виношував і народжував з великими міомами - як це було: складно, зовсім капєц чи більш-менш нормально?

    Наразі маю 21-22 тижні. Міоми за кілька місяців вагітності збільшились вдвічі. Та, що більша (10 см, на зовнішній стінці), підпирає матку знизу, в зв'язку з чим мені кажуть готуватись до планового кесаревого розтину.
    Судячи з даних УЗД, плацента далеченько від міом, ближче до пупка, а міоми одна на задній стінці зовні, на ніжці, а інша ближче до шийки, в тілі матки. Про небезпеку для дитини ніхто не казав, тільки за те, що вузли не дадуть народити самій, ну і за те, що буде важко ходити останні місяці, бо буде давити, підпирати і все таке. :dntknw:

    І я оце думаю, чого чекати у другій половині вагітності, і якщо цей розтин, то може домовитись, щоб і міоми видалили, хоча це буде дорожча і складніша операція. Ще цей карантин, я не уявляю, як я сама у пологовому після такої операції з малим буду, якщо чоловіка не пустять.
     
  20. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дівчата, маю 8 ампул Клексану (0,2 мл). Привезено з Польщі. Термін до 01.2021 р. Віддам безкоштовно, перешлю НП (за ваш рахунок). Кому треба, пишіть

    Надіслано від мого SM-G950F, використовуючи Tapatalk