Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    [
    Дякую,що несердетитеся,що лізу не туди куди треба,з своїми роздумами,вибачайте!
    Все що я читала вовчанковий приводив просто до ЗВ,без гематом і кровотеч.як на мене у Вас нестандартна ситуація але може таких багатоі,я ж не лікар. Сумно,що лікарі безсилі,так би не мало бути,що сам пацієнт голову ламає що робити,а вони не можуть зберегти три вагітності(((
    Вовчанковий,густа кров і неспинна кровотеча мені виглядає дивною .
    Вам припиняли кровоспинні,але ж їх ефект ще є день чи два. Вам напевно треба подвійну дозу транексаму? А яку дозу Вам давали?
    І ще така думка,може Вам лежати весь 10 тиждень для профілактики гематоми?
    Добре,що ви хочете ще раз все перездатищоб вияснити,що з гемостазом,вовч.тощо.Коагулограму здайте ще обов'язково. І загальний аналіз крові, кількість тромбоцитів важлива. Коагулограму краще робити у головному відділенні лабораторії,щоб кров не транспортували нікуди,а на місці,і перед треба випити воду за якийсь час і при заборі сказати,що коагулограму,вони спеціально тоді беруть,щоб точний був аналіз
    Де ви робите генетичний аналіз?
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2019
  2. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ні-ні, я зовсім не серджуся! Одна голова добре, а кілька - ще краще. Я навпаки сюди пишу в надії, щоб розібратися в тому всьому, в першу чергу, сама. Читаю багато форумів, але це, здебільшого, все в Росії, тому ні з тими лікарями не проконсультуєшся, ні в ці лабораторії не підеш(
    Не знаю, я читала, що й викидні теж часті. Але чомусь більше зустрічала інфу про викидні після 10 тижня, а завмерлі на ранніх термінах. Одним словом, тут всю вагітність фактично ти сидиш як на пороховій бочці.

    Справа в тому, що і гематоми як такої не було. На УЗД в понеділок ледь-ледь її розгледіли, величиною 7 мм, і то лікар вагався. Я думаю, що він більше шукав для себе пояснення, чому кровить. Мій же ж лікар навпаки пояснив, що гематоми можуть утворюватися, коли починає кров тромбуватися. Вже просто напевно пішли якісь незворотні процеси...
    Я здавала цього разу в стаціонарі - все було добре. І раніше теж вони нічого не показували. Єдине, що незначно були збільшені еритроцити. Зустрічала інфу, що це може вказувати на загущення крові.
    В інституті генетики на Лисенка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Нехай Бог помагає та подасть щасливу наступну вагітність з народженням здорової дитини!
    Напишіть,як прийде результат і як ще щось дослідите,чи лікар скаже схему лікування, може всі ми почерпнемо якусь корисну інформацію
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Насправді то не є нестандартна ситуація, на жаль, є випадки завмирання на малому терміні і на великому, та й навіть поєднання двох цих нещасть в однієї жінки (цей варіант був у братової). А у мене був варіант 2 ЗВ, які власне і закінчилися викиднем. Просто там де більший термін (9-10 тижнів) пішло завмирання 2 тижні перед тим, а вже потім організм сам почав очищатися від невдалої вагітності (так мені лікар пояснював), гематома також була. Я це до чого пишу: просто шокована у скількох моїх знайомих чи друзів були завмирання на ранніх термінах, в багатьох таки підтвердили вовчаковий. Не знаю звідки то береться, але тенденція не радує.

     
    • мімімі мімімі x 1
  5. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Гематома - це відшарування хоріону, яке зупинилось. Грубо кажучи як запечена кров коли пальця прищемили. Гематоми невеликі, якщо є, то це не страшно. Вони зазвичай самі розсмоктуються. Кровотечі ще можуть бути, коли рівень прогестерону занизький, тобто ваш власний. Деколи він показаний додатково, хоч вже не раз доведено, що при нормальному своєму додатковий мало на що впливає. Звісно АФС антитіла, ВА, ще буває просто отака випадковість: двічі генетична поломка в плоду. Вам треба спокійно пройти обстеження і в разі як все нормально, то просто спокійно планувати, а після вдалої спроби ще раз піти, здати кров, і зважаючи на анамнез консультуватись, що як і коли пити. Це все, що від вас залежить. Вам вдалої наступної вагітності!
    І ще, в разі чого: Клексан не впливає на тромбоцити кількісно, тільки зменшує агрегацію, по простому агресивність. Я колю 400 дозу кожен день ще й аспірин і все добре, аналіз крові незмінний, хіба молодих тромбоцитів більше трохи ніж старих.
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Спитаю в цій темі. Брала Клексан через посередника (возили з Польщі). З нового року вона вже скоріш за все не зможе його звідти возити так як в Польщі вводиться електронний рецепт. В нас на пачці + 300 грн дорожче. Де ви берете той Клексан?
     
  7. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Дівчатка порадьте. Виявлено ВА. Завжди пила еуторокс, бо ТТГ =3,8, зменшила до 2. А через місяць ТТГ впав до 0,01. Ендокринолог каже передозування і пити інший гормон мерказолін. Боюсь, що це мені нашкодить. Думаю просто відмінити еуторокс і сам ТТГ підніметься. Бо завжди був гіпотеріоз. Може справді стрес, нерви через викидень(місяць тому) і виявлення ВА. Можливо не пити еуторокс і все добре буде. Бо мерказолін навпаки повишає гормон і збільшує розміри щитовидки і ще плюс до року вагітніти не можна. Я заплуталась.
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @IrenaNal порадьтеся з іншим ендокринологом, якщо така суперечлива ситуація. Особисто мені більше подобається ваш варіант (відмінити еутирокс і зачекати), але я зовсім не "в цій темі".
     
  9. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Дякую. Теж думаю, що треба шукати іншого лікаря . Сьогодні з гінекологом пораджусь, бо при ВА лікар має призначити лікування преднізолон і аспірин. І ще якщо буду пити інший гормон мерказолін, щоб мені гірше не було.
     
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Припускаю, що збій зі щитовидною стався через викидень, не через нерви, а через біохімію процесу. Можливо, по типу післяпологового тиреоїдиту. Власне там характерна перша стадія гіпертиреозу. Мерказоліл - препарат для симптоматичного лікування гіпертиреозу. Насправді, якщо ці симптоми не є от прямо критичними по відчуттях, якась серйозна тахікардія (хоча в цьому випадку призначають бета-блокатори), то і без ліків можна обійтись. Просто дати час організму прийти в норму. Ну і тримати на контролі, звичайно, своє самопочуття та аналізи.
    P.S. : і справді пошукайте ще іншого ендокринолога, бо навіть якщо він вважає, що це лише наслідок передозування, то це передозування мало би просто усунутись відміною тироксину. А не призначенням тут же тиреостатика, таке невиважене закидування ліками, причому далеко не нешкідливими.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2019
  11. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Скажіть, будь ласка, що ви моніторите зараз? Тобто, коли почали колоти клексан, наскільки часто вам потрібно здавати кров, робити коагулограму чи ще щось? Цікаво, яка тактика в американських лікарів.

    І я все-таки задаюсь питанням, так багато дівчат з вовчаковим у вагітність і після неї. Чи моніторите ви зараз свою кров? Бо коли починаєш читати про АФС, тощо, то страшно стає. Адже воно ж не просто в акушерстві має вплив. Я б взагалі хотіла зараз перевіритися в ревматолога, дослідити чи не має системного червоного вовчака. Але з іншої сторони і не хочу дуже шукати в себе болячок, і не знаю, до кого звертатися...
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я стільки того всього поназдавалась під час вагітності, що виробила в себе стійку відразу до лікарів, медицини і отого всього. ніц не здаю. але в мене нічого страшного і не було. ВА був тіки в синево і в невоских титрах. Може при більш серйозній ситуації, провірялась би
    я коли до Жемели прийшла вже вагітною і вона вислухала мій анамнез, то порадила здати на ревмопроби. там усе норма було
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Д
    Дякую. Ходила до гінеколога Філіп'юка, він категорично сказав не пити мерказолін. Бо доза по 3 табл 3 рази вдень, по словах лікаря може призвести до незворотніх процесів і дуже шкідливий вплив на організм. На даний час повністю відмовляюсь пити еуторокт. Більше спокою і через 2 тиждня перездам ТТГ. Лікар теж каже, що через стрес ТТГ низьке, бо передозуватись дозою еутороксу 50 мл не можливо. Шукатиму іншого лікаря ендокринолога .
     
  14. Ia MaRYNkA

    Ia MaRYNkA New Member

    Теж приймаю еутирокс...і часто здаю ТТГ...приймаю дозу 100, коли по результатах ТТГ знижується приймаю дозу 50...коли починаю приймати дозу 50 ТТГ росте...і так то 100 то 50...
     
  15. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Дякую. Теж почекаю трішки і за 2 тиждня здам аналізи. Бо одразу понижувати щитовидку мерказоліном,то не вихід, а тільки шкода для організму
     
  16. maty

    maty Well-Known Member

    в мене мама на еутироксі вже багато років і в неі теж ТТГ дуже нестабільний , то вона собі ті дози підбирає скрупульозно, бо 100 то забагато, а 50 замало. Таблетки є в різному дозуванні, то комбінує собі 50,з 25 або половинкою 25, зокрема зараз приймає 50+12.5
     
  17. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    В американській медицині все просто: все буде добре.) Я здавала аналізи лише раз і Богу дякувати все добре, але колю через історію с тромбом (який не факт що пов‘язаний з чимось по крові). Але в них тут так: було, значіть профілактика. Аналізи - то вторинне. Аналіз промоніторила для себе сама, добре що ЗАК тут можна здати і без направлення. А так: вже десь на 35 тижні повторять і все.
    Мені здається, що системна вовчанка мала би купу симптомів і ви би не пропустили їх. В Америці розглядають лише клінічно значимі підвищення, тобто якщо норма 1, а у людини 1,2, то ніхто не звертатиме на це уваги, якщо 1 і 400 - так.
    У них не зберігають вагітність на ранніх термінах, не приписують прогестерон, і ще багато чого. Зате вони дуже серйозно ставляться до того, що з віком кількість невдалих вагітностей з причин мутацій плоду зростає. Тому розглядають клінічні випадки лише після трьох невдалих.
    Не здавайте все підряд. Якщо заглибитись - то можна безкінечно щось перевіряти. Здайте основне. Решта - по мірі ситуації.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Прийшов мій генетичний аналіз - хромосомних аномалій в дитини не виявлено і це був хлопчик. Більше там нічого не вказано, тепер вже точно нарікати треба хіба на АФС...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  19. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Може варто профілактично почати приймати утрожестан з початку вагітності? А в разі гематоми додати укол прогестерону (інжеста 2,5процента)Можливо така тактика допоможе
     
  20. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Для цього треба знати який прогестерон в неї. Бо штучний не дуже і помічний. І кажуть, що небезпечно впливає на репродуктивні функції чоловіків в майбутньому при виношуванні.