Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    дівчата, є купа аналогів. Аспекард наприклад Аспірин кардіо аналоги - поиск дешевых аналогов Аспірин кардіо | Tabletki.ua тут ще більше
    я свого часу пила кардіомагніл. мені ним замінили аспірин кадіо, бо кровило, а в кардіомагнілі дозування менше трохи - 75 мг, а не 100 мг
     
  2. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Знаю про кардіомагніл, але там менша доза, не знаю чи вистачить. Про аналоги вже читала, але той кардіо німецький, аналоги здебільшого наші(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    то хіба ділити ше другу таблетку. але точно все одно не вийде
     
  4. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Ділити не варіант, на потрібне дозування все одно не вийду.


    Дівчата на аспірині, чи ви вже питались лікаря чим можна замінити?
     
  5. Boonia

    Boonia Member

    @Burberry, замовте з Польщі разом з клексаном :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Привіт. Мушу написати, щоб закрити цю історію і може комусь вона колись якось допоможе. Вразливим краще не читати…

    Моя вагітність знову закінчилася трагічно, у мене просто руки опускаються і все як в тумані. У 8 тижнів ідеальне УЗД, є серцебиття, дитинка розвивається чудово, вовчаковий у низькому титрі, але продовжую колоти клексан. Через кілька днів на початку тижня застуда, підіймається температура до 38, болить горло, тіло ломить, не витримаю і не п’ю півтаблетки парацетамолу, наступні два дні значно краще. Температура не більше 37.

    Через три дні все як не було, на четвертий день ввечері трохи тяне живіт і на папері якісь незрозумілі не то коричневі, не то рожеві виділення. Наступного дня я вже в лікаря, роблю УЗД, з дитиною все добре, серцебиття є, але є й ділянка відшарування 18*7 мм. Лікар каже, що все добре, що з таким в нього 95% вагітних, клексан не відміняє, додає дуфастон і спокій. Ввечері живіт тяне сильніше, виділення посилюється, але не критично. Наступного дня болів майже нема, та в обід починає з мене литися і все просто випадає, я ловлю ембріон з ручками ніжками, мені здається, що це просто якийсь сюр, що це все не зі мною…

    Далі просто не знаю, що робити. Що було не так в моєму лікуванні, як так організм просто позбувся дитини? Чи могла застуда стати тим спусковим моментом, чи потрібно було пити кровоспинні, не зважаючи на те, що колю клексан? Чи є в нас лікарі, які зможуть допомогти мені виносити дитину?...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 34
  8. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Співчуваю і обіймаю Вас, це жахливо боляче((( Думаю, що віруска якраз і стала пусковим механізмом. Я попереднього разу теж хворіла перед тим, як сталося ЗВ. Цього разу мала сильний нежить без температури, то побігла на УЗ і ще лежала після того на підтримці, сьогодні сподіваюся виписатися. Я тут консультуюся з лікарем, то вона каже, що якщо є вовчаковий тільки, без АФС, то він є неспецифічним симптомом якогось запального процесу в організмі і треба шукати саме джерело запального процесу і треба його шукати і усувати. Але у вашому випадку причиною міг бути і вірус, тим більше термін такий ще був....
     
    • мімімі мімімі x 1
  9. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дякую вам. Мені здається, що дві втрати і вовчаковий можуть свідчити вже про наявність підтвердженого АФС. Знати б якогтсь толкового гематолога, який розбирається у цьому всьому. В мене ще й резус мінус, мені здається, що це як ще один фактор впливу
     
  10. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    АФС підтверджується аналізами, якщо я не помиляюся. Гематології, на жаль, не знаю(( А для консультації ще можете звернутися до Жемели Олени, вона якраз в темі. Контакт можу сказати списати, якщо надумаєтеся.
     
  11. Boonia

    Boonia Member

    @Burberry співчуваю, знаю що всі слова будуть зайвими але тримайтеся та вірте в диво!
    А ви не здавали ембріончик на генетичну експертизу? В мене так одна вагітність завмерла, не допомогла ніяка зберігаюча терапія. Виявилося, що ембріон мав 69 хромосом, а дітки з таким діагнозом не живуть, а якщо живуть то дуже не довго і з страшними патологіями. Каріотип подружжя ви здавали?
    Я щиро вам бажаю щоб найблищим часом ви все вияснили і вагітність, що настане, була вдалою та легкою!
     
  12. hedera

    hedera Member

    Якщо Ви у Львові, то сходіть на Чупринки є гематологія. Там є пані професор Виговська. Приймає лише один день на тиждень і важко попасти бо люди їдуть до неї з областей. Моя знайома каже що вона дуже толкова. Вчилася в неї в інституті. Я сама там обстежувалась, та до неї не попала. Гематологія безкоштовна, але треба направлення.
    Коли таки будете йти, нічого не їжте, там відразу здасте аналізи. У них своя лабораторія і щоб другий раз не ходити, все там здасте.
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 1
  13. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дякую! Стараюсь так і робити! На експертизу не здавала, бо це все сталося вдома, ще й в суботу, я була досить розгублена, чоловік ще більше, хоча думала над цим, але не знала як правильно зробити, куди везти, в чому....
    Каріотип ми не здавали, ну бо дитинка в нас є, чоловік той самий. Що може показати каріотип, що є ймовірність тих чи інших генетичних відхилень? Просто, якщо я знатиму що є якийсь % ймовірності, чи зупинить це мене? То такі мої думки вголос. Чи там я можу дізнатися ще якусь важливу інформацію?
    Так. Дякую, принаймні знатиму, до кого варто там йти.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  14. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    На Рапопорта вже відмінили карантин, партнерські можна, але треба довідку про щеплення від кору, або про те, що хворів кором, або аналіз на Img чи як він там називається...
     
  15. Boonia

    Boonia Member

    На Батальній ніхто навіть не згадував за карантин. Партнерські пологи без проблем. Відвідувачів ходило багато по коридорах :)
    --- дописи об"єднано, 28 Лютий 2019 ---
    @Burberry, згідна з вами, це нічого не змінить і явно не зупинить.
    Вам сил, віри у те що все буде добре. Душевного спокою. Уявити не можу, що ви пережили але щиро підтримую та бажаю швидкого відновлення.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Я дуже співчуваю Вам...Треба радитися з лікарями... В мене таке відчуття, що,можливо, була надто велика доз кроворозріджуючих і організм не справився тому з відшаруванням,яке є в 95 проц.? Може наступного разу Вам необхідна буде прогестеронова підтримка? Може прогестерон допоможе в такому випадку
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дякую! Я десь теж так думаю. Але думки в різних лікарів прямопротилежні, і кому довіряти- тепер ще важче.
     
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Мені під час кровомазань, лікар казала так: якщо приймаєте клексан -відмінити. І добавляли прогестерон укол.а потім таблетки утрожестан. Плюс кровоспинне транексам, табл. Я тоді не приймала клексан,тому дальшої тактики не знаю. Напевно,коли все стабілізується, можливо,можна знов клексан за потреби,цього не знаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дівчатка з вовчаковим, відпишіться хто де, як справи? Аналізи? У нас все нормально, зараз 30 тижнів, вовчакового нема вже з 16 тижня, приймаю тільки аспірин профілактично і чекаю))
    Щось тема затихла останнім часом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. oljatko

    oljatko Active Member

    Ми з вовчаковим вже народились) У мене вовчаковий пропав на 21 тижні, і до кінця не появлявся. Профілактично приймала аспірин, потім кардіомагніл, потім кардіомагніл через день, потім на 36 тижні все відмінили. на 37 тижні моя лікар поклала мене в лікарню, щоб я була під наглядом, бо дуже вже переживала за мене, я щодня приходила в пологовий, слухала серце дитини, періодично здавала коулограму, доплер і узд. На 39.6 почались перейми, в 15:00 приїхала в пологовий, а в 17:50 доня вже народилась, повністю здорова, ні клексан, ні аспіри, кардіомагніл ніяк не повпливали на неї. 28.03 вже місяць як ми разом!
     
    • мімімі мімімі x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2