Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Якесь зачароване коло - є в неї, нема в Сінево, є в Сінево - нема в неї.
    Я до чого, перечитала так трохи поперек тему, то в більшості лабораторії не бачать, в Красівської є. Пояснення чому Сінево помиляється - в методі розрахунку, в Красівської він точніший. Ваш випадок коли вийшло навпаки мене заплутав геть.
     
  2. fillette

    fillette Well-Known Member

    В мене в Синево був слабовиражений, в Красівської негативний.
     
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    так. мені то теж дивно було
    в мене теж завжди був слабовиражений. ну тобто в них нижніх титрах. високого ніколи не було
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Приємно), що хтось мене пам’ятає))). Коли завагітніла і пішла до Прокопчук, та послала одразу на аналіз з ВА, але лабораторія Красівськоі тоді згоріла і вона не працювала. Тому пішла в Сінево. Там було щось в низьких титрах (здається), бо аспірин я приймала від початку. Пару разів перездавала в них, результат завжди був однаковий. Коли Красівська запрацювала, то перездала в неї. Не виявлено. Але аспірин таки не відмінили, просто зменшили дозу. Якось так. Але такого чіткого діагнозу ВА я не мала жодного разу. Просто вже дули на холодне. Бо до того було 3 ЗВ. І так і не виявили причини. Хоча після УЗД в 12 тижнів Прокопчук чітко сказала, що цього разу все буде добре, та аспірин і прогестерон не відмінила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    У мене в Синево ніразу не виявлено. В Красівської з 2009 року в високому титрі

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Мені здається вона якось глибше проводить той аналіз, чи що. Ну в неї значно більше показників в розшифровці, аніж в Синево. Аналіз на вовчаковий не такий простий насправді, якось читала російських гематологів, що там є спеціальні методи, якісь тести на отруті гадюки виконуються, а не просто скринінгові тести. Чи вона це робить? Хто зна. З іншої сторони, коли я скидувала ондайн свій аналіз ВА від Красівської російському гематологу, то він сказав, що параметри дослідження дуже дивні, тобто самі референтні значення. Якщо у Красівської ВА не виявлено, то я б швидше довіряла їй))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Bize

    Bize Well-Known Member

    У мене перед вагітністю і десь до 25 тижня було виявлено у Красівської, потім результати негативні. В Синево з самого початку невиявлено.
     
  8. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчатка, хто тут з вагітних з вовчаковим? Будь ласка, не зникайте. Цікаво, як в пологовому лікарі реагують на нього, чи не кладуть передчасно, чи не наполягають на кесарському? І в кого взагалі народжували?
     
    Останнє редагування модератором: 31 Січень 2019
    Reason for edit: гляньте, будь ласка ПП
  9. Boonia

    Boonia Member

    Я тут :)
    Зараз 37,3.
    Планую народжувати на Батальній, швидше всього у Поврозника, мені його Прокопчук рекомендувала.
    Що і як буде уявлення не маю наразі але ніби доношувати до 42 не дають, на кесерів в мене показів наразі нема.
    Сама більша печаль в мене зараз, що через кір забороняють партнерські пологи, хоч Батальна поки, що не оголосила про заборону..
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Я ще є. Зараз 22-23 т., вже з 12 т. вовчакового не було виявлено (до того середні, потім низькі титри, в той період колола клексан+аспірин 100). Відколи вовчаковий зник - Прокопчук клексан відмінила, залишили аспірин, і то так про всяк випадок. Консультуюся в Прокопчук, аналізи здаю в Меділайн, не знаю чи дійсно є між лабораторією і лікарем родинні звязки, але загалом той пан, який там на рецепції (він же і робить всі аналізи крім вовчакового) мені подобається, виглядає що розбирається в сфері лабораторної діагностики, завжди пояснює що які показники означають і тд...не так як інші :нічого не знаю, йдіть до лікаря ,хоча жодних ліків він не призначає ніколи, теж скеровує до лікаря, але багато чого пояснює. Недавно ходила на консультацію приватно до лікаря з пологового (можливо потім буду народжувати в неї) - вона в курсі справи, нормально ставиться до ситуації ,аспірин теж сказала приймати. Хоча якраз вона мені сказала, що виглядає, що я здорова, а у Львові є гіпердіагностика по вовчаковому. У мене була ЗВ в 20-21 т., то вона каже що необовязково там був вовчаковий, але і причина теж невідома, тому поки залишили тільки аспірин профілактично. Також сказала, що здавати той аналіз в Меділайні щомісяця немає сенсу, але якщо я переживаю, то можу здавати. І я все ж переживаю, тому буду здавати і далі. Отаке то...Є над чим подумати, але відмовитися від аналізів і контролю теж страшнувато.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Boonia

    Boonia Member

    @Zolotse, в мене ВА виявлено в 10 тижнів у високих титрах, може й раніше б виявили але я не ходила до лікаря і аналізи не здавала. Чула теж, що сенсу здавати кожного місяця нема але здавала. В мене ВА так і не зник, завжди в середніх титрах при лікуванні Аспірин 100 та Клексан 0,2
    А в якому пологовому ви були на консультації і в кого, якщо можна запитати.
     
  12. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Так, чула про це в новинах нині, співчуваю. Але може за три тижні вже все зміниться? Тримайте в курсі справ і бажаю вам легко доносити і народити! П.С. Ви вже нічого не приймаєте? А аналіз на В все одно моніторите?
    --- дописи об"єднано, 31 Січень 2019 ---
    Дякую! Це дуже оптимістично й обнадіює.
    Це Місюра?
    Ті ж російські гематологи про це пишуть. Ну але там така політика: якщо в тебе АФС, то ти маєш колоти клексан всю вагітність і навіть кілька тижнів після, а не моніторити і відміняти. Ну але наявність вовчакового - це ще не АФС, тому мене тішить, що не обов'язково в нас всю вагітність колотись.
     
  13. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 31 Січень 2019 ---

    Дякую! Це дуже оптимістично й обнадіює.

    Це Місюра?

    Ті ж російські гематологи про це пишуть. Ну але там така політика: якщо в тебе АФС, то ти маєш колоти клексан всю вагітність і навіть кілька тижнів після, а не моніторити і відміняти. Ну але наявність вовчакового - це ще не АФС, тому мене тішить, що не обов'язково в нас всю вагітність колотись.[/QUOTE]
    Ні, не Місюра, до неї контактів не знайшла. Це Жемела Олена. Вона теж дивилася мій пакет на АФС, він був негативний (правда я здавала його ще тоді пять років тому) - то вона каже, що якщо нема первинного АФС, то нема сенсу здавати ті аналізи. Ще вона пояснювала, що вовчаковий може вилазити, коли є якийсь запальний процес в організмі, а у мене в період коли були погані ревмопроби - був і вовчаковий слабопозитивний. Якось так. Є приводи для роздумів, але не контролювати аналізи теж страшно.

    Burberry, ви зараз вагітні чи готуєтеся? Маєте високі титри?
     
  14. Boonia

    Boonia Member

    Дякую!
    З 36 тижня відміняється аспірин, а Клексан я далі колю (його відміняють за пару днів до пологів та продовжують 10 днів після, так мені сказала Прокопчук)
    Аналі здаю раз в 4-5 тижнів то наступний раз 9 лютого маю йти але чи піду не знаю, може народжу до того часу :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ех, я так багато всіх розпитую, що треба й про себе вже щось розповісти)) P.S. Думала напишу вже після 1 УЗД).
     
  16. Boonia

    Boonia Member

    @Burberry, вітаю!
    Легкої вам вагітності і щоб ВА на лялю не повпливав!
     
    • мімімі мімімі x 1
  17. Bize

    Bize Well-Known Member

    Я народжувала на Батальній, то якби не було рубця на матці, думаю сказали б народжувати самій. Тому був КР. Передчасно мене б не поклали з самим лиш вовчаковим, але у мене ще були виявлені антирезусні антитіла + нефропатія однієї нирки.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Дівчата, хто колов собі сам, без призначення, укол хгч після овуляції? Без стимуляції овуляції

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Сьогодні була на УЗД (початок 8 тижня). Казати, що я хвилювалася - це нічого не сказати, але для мене так важливо було почути, що є серцебиття.
    Вовчаковий зараз у низькому титрі, але клексан не відмінили, принаймні колотиму його до 12 тижня.
    Вчора ще дізналася, що аспірин кардіо зняли на перереєстрацію - немає його в жодній аптеці в потрібній мені дозі 100 мг, такі реалії нашої держави.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member