Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Liza Pav

    Liza Pav New Member

    Дівчата, маю 8 уколів клексану по 2000 до 2020 р, залишились після пологів, все закрито в упаковці, віддам за 300 грн просто щоб не лежали, кому треба, пишіть в пп
     
  2. oljatko

    oljatko Active Member

    У мене так було. На 7 тижні ВА в середньому титрі. Колола клексан щодня. На 11 вже виявлено в низькому титрі. Почала колоти через день. В 20 тижнів ВА не виявлено, клексан відмінили. Переживала страшно, через 2 тижні після відміни клексану пішла на доплер, кровотоку був ідеальний. Цього тижня здала аналіз знову, ВА не виявлено, Прокопчук перевела з аспірину по 100 мг на кардіомагніл по 75 мг. Рухаємось до зменшення)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. vitaljysja

    vitaljysja New Member

    дівчата маю дві пачки прогінови....віддам за 200 грн
     
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    У знайомої 38-39 т. зараз, дитина лежить сідничками. Лікарка каже, що пора вже лягати в патологію, і буде КР.
    Це друга дитина, перша - народжена природньо, 2 роки тому.
    Є якість протоколи і т.п., щоб переконати лікарів приймати другу дитину природньо, без кр? Інших "показів" до кр нема.
     
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене десь на 37-38 тижні теж так було. Теж тоді казали, що тільки кр, бо природні пологи небезпечні, і що вже не перевернеться головою вниз. І що в лікарки за 15 років досвіду тільки один випадок був, що дитина перевернулася. Ну я стала другим випадком))
    Трохи понила тут на форумі, мене підтримали) Робила вправи, типу подушку під таз, колінно-ліктьову позу, включала музику і прикладала внизу живота, говорила з Соломійкою і т.д. , і через тиждень вона була вже в правильному положенні.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 2
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ділюся гарними новинами:
    Знайома дочекалась вдома перейм, приїхала в пологовий сьогодні рано вранці. Дитина перевернулась сама протягом доби до свого народження. :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  7. Vhita

    Vhita Member

    Дівчата, хтось має досвіду такому: чи кололи дексаметазон на 32 тижні для профілактики розкриття легенів дитини вразі передчасних пологів? І чи робили перед цим вагінальне УЗД на 32 тижні, щоб подивитись на розкриття і впевнитись чи є покази для уколу дексаметазону? Мені лікар таке запропонувала тільки тому, що є протокол, згідно якого, якщо вже було 2 ЗБ ( вмене на 6-у тижні якраз після вагінального УЗД і 2- а на 9-у тижні), то проводять таку профілактику. Поділіться будь ласка інформацією або досвідом
     
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    афігєть в нього логіка. я розумію, якби у вас в анамнезі були хоча б одні передчасні пологи. а ЗВ в першому триместрі навіть не уявляю яке мають відношення до ходу пологів.
    Може у вас шийка коротка на узд? чи є ше якісь покази
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дівчата, поділіться інформацією, будь ласка. ВА перший раз на 8т. було в середньому титрі, потім на 11 т. в низькому титрі, колю клексан + аспірин 100, спостерігаюся з цим у Прокопчук. Стала на облік, дільнича каже, що Прокопчук не має права таке лікування прописувати, бо вона тільки лікар УЗД, і взагалі каже, що ніколи не чула щоб Клексан вагітним призначали, що це небезпечно, наполегливо відправляє до судинного хірурга, щоб він мені на папері все написав (підозрюю, що просто хоче мати прикриття для себе в разі чогось), скерувала на кафедру судинної хірургії лікаря -судинного хірурга на прізвище Орел. Може хтось мав подібну ситуацію і звертався до нього з ВА, поділіться, будь-ласка, інформацією і контактами. Як його знайти і коли?
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мала 3 ЗВ, нічого не кололи, не бачу зв’язку. Завмирання були на ранніх термінах 6-9 тижнів. Перші дві вагітності попри ті завмирання і без жодних лікувань закінчились рівно в 40 тижнів природніми пологами. З дітьми та їх легенями все добре. Третя вагітність підтримувалась лютеіною та аспірином. Можливо, і цього було не потрібно. Пологи в 40 тижнів, природні, з дитиною все ок. Це я ділюсь досвідом власним. І раджуВам проконсультуватись з іншим лікарем, або й декількома. Все буде добре!!!!
    --- дописи об"єднано, 7 Грудень 2018 ---
    Ну Прокопчук ще й генетик. А не просто уздист. Щось мені скидається, що Ваша лікарка не дуже «в темі» про ВА. Тільки на нашому форумі купа дівчат його кололи і все ок. Я не агітую за Прокопчук та клнксан, я говорю про те, що лікар не розбирається у теперішній ситуації. У моєму житті 3 ЗВ якось зовсім не наштовхували лікаря пошукати причину). А мене наштовхували. Таки пішла до Прокопчук, мусила на когось перекласти відповідальність). Останню вагітність не хотіла ризикувати. До того мені говорили - «нє судьба».
    А до судинного можете сходити, послухати). Цікаво і його думка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А що саме судинний хірург має дивитися, при ВА. Це ж не з судинами проблема, чи з судинами.
     
  12. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Ну Прокопчук ще й генетик. А не просто уздист. Щось мені скидається, що Ваша лікарка не дуже «в темі» про ВА. Тільки на нашому форумі купа дівчат його кололи і все ок. Я не агітую за Прокопчук та клнксан, я говорю про те, що лікар не розбирається у теперішній ситуації. У моєму житті 3 ЗВ якось зовсім не наштовхували лікаря пошукати причину). А мене наштовхували. Таки пішла до Прокопчук, мусила на когось перекласти відповідальність). Останню вагітність не хотіла ризикувати. До того мені говорили - «нє судьба».
    А до судинного можете сходити, послухати). Цікаво і його думка.[/QUOTE]

    Загалом Прокопчук знаю давно і консультуюся у неї, і так розумію що у Львові не дуже ще хтось крім неї в темі. Але не зовсім розумію до чого тут судинний хірург, соже швидше гематолога би треба було.
     
  13. Vhita

    Vhita Member

    Ні, показів жодних нема. А щоб шийку матки подивитись, як раз сьогодні на узд відправили. Але лікар сказала, що має бути вагінальне. Я таке боюсь робити. А з 1- ю вагітністю все було чудово. І як треба народила , і коли треба., все природньо без зайвих обстежень, узд і т.д. Зараз за цю профілактику мені скащали перше моя дільнича гіеколог і зав. жіночої консультації Терлецька, коли я лікарняний забирала. Я перепитала в Місюри, в якої планую народжувати. От вона й скерувала, теж згідно протоколу. Бо нічого не болить, до дитини і живота претензій нема.
    --- дописи об"єднано, 7 Грудень 2018 ---
    Мені теж вже три лікарі сказали, що Прокопчук тут ні до чого. Дві з ЖК, одна приватна лікар. Але навіть в ЖК наполягали на уколах клексану. Показник вмене в середньому титрі. Тільки раз в 11 тижнів був в низькому, тоді два місяці не кололась , Прокопчук відмінила, а пила лише аспірин. Зараз 32 тижні. Колю знову. До судинного не скеровували. Скеровували на аналіз комлексу АФС. Не підтвердився. Фінал історії ще не відомий.
     
    • мімімі мімімі x 1
  14. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 7 Грудень 2018 ---

    Мені теж вже три лікарі сказали, що Прокопчук тут ні до чого. Дві з ЖК, одна приватна лікар. Але навіть в ЖК наполягали на уколах клексану. Показник вмене в середньому титрі. Тільки раз в 11 тижнів був в низькому, тоді два місяці не кололась , Прокопчук відмінила, а пила лише аспірин. Зараз 32 тижні. Колю знову. До судинного не скеровували. Скеровували на аналіз комлексу АФС. Не підтвердився. Фінал історії ще не відомий.[/QUOTE]

    З Вашого допису зрозуміла (по прізвищу завідуючої), що ви на Виговського на обліку? Я теж там. Ви у кого стоїте? Я так зрозуміла, що вони там Прокопчук недолюблюють, все Лотоцьку хвалять)). Як вам з ВА взагалі там? Я була два рази тільки, і вже нервуюся. Можна в приват)
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Щоб підтвердити загрозу передчасних пологів, коли дійсно треба пити той дексаметазон, треба робити УЗД вагінально. Але з чого лікарі взяли взагалі, що у вас є загроза передчасних пологів? На абдомінальному УЗД яка довжина ШМ? Вічко закрите?
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    щодо інформативності по шийці матки. Вагіналтне УЗД дійсно є інформативнішим. Мало того, при оцінці береться трикратне вимірювання на протязі певнго часу, на пустий чи повний сечовий, при певних маніпуляціях ( наприклад, надавлюванні ззовні рукою, через кілька хвилин після і т.д. Шийка матки має здатніст значно змінюватися . От після ряду маніпуляцій при вагінальному УЗД і проводиться загальна оцінка
     
  17. Vhita

    Vhita Member

    З Вашого допису зрозуміла (по прізвищу завідуючої), що ви на Виговського на обліку? Я теж там. Ви у кого стоїте? Я так зрозуміла, що вони там Прокопчук недолюблюють, все Лотоцьку хвалять)). Як вам з ВА взагалі там? Я була два рази тільки, і вже нервуюся. Можна в приват)[/QUOTE]
    Мені навіть Терлецька казала колоти клексан. Загалом, ті лікарі з ЖК нічого проти немали, де я лікуюсь. В моє лікування по ВА " не лізли". Їм аби всі аналізи і обстеження згідно протоколів були зроблені і підклеїні, в т.ч і по ВА. Щоб все було вчасно. Та й вони погоджувались з клексаном і аспірином. Головне питання полягає ось в чому: Ви маєте довіряти свому приватному лікарю. Чи то Прокопчук, чи хтось інший. А ЖК для мене було тільки заради лікарняного і моніторингу загального аналізу крові. Вони мене скеровували до генетика. Мені було на руку, бо й так ходила до Прокопчук. Більше вони Вам нічого дати не можуть. А приватний лікар мене скерував до гематолога/ ревматолога або імунолога. Пішла до гематолога на Чупринки. Досвідчена старша лікарка, яка сказала, що тепер вовчаковим займаються гінекологи. Тобто, було не інформативно. Я слухалась впершу чергу приватних лікарів, з ЖК виконувала тільки те, що йшло згідно протоколу. Нервуюсь і досі, коли туди йду, бо ці походи для галочки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Vhita

    Vhita Member

    Не зрозуміло чому, але на абдомінальному, яке я робила в 30 тижнів( зараз 32-33), чомусь шийку не подивились. А всі показники, які подивились, відповідали нормі.З чого загрозу взяли , я не знаю. Мене нічого не болить і не турбує, окрім прискіпливої уваги лікарів )))
     
  19. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Мені навіть Терлецька казала колоти клексан. Загалом, ті лікарі з ЖК нічого проти немали, де я лікуюсь. В моє лікування по ВА " не лізли". Їм аби всі аналізи і обстеження згідно протоколів були зроблені і підклеїні, в т.ч і по ВА. Щоб все було вчасно. Та й вони погоджувались з клексаном і аспірином. Головне питання полягає ось в чому: Ви маєте довіряти свому приватному лікарю. Чи то Прокопчук, чи хтось інший. А ЖК для мене було тільки заради лікарняного і моніторингу загального аналізу крові. Вони мене скеровували до генетика. Мені було на руку, бо й так ходила до Прокопчук. Більше вони Вам нічого дати не можуть. А приватний лікар мене скерував до гематолога/ ревматолога або імунолога. Пішла до гематолога на Чупринки. Досвідчена старша лікарка, яка сказала, що тепер вовчаковим займаються гінекологи. Тобто, було не інформативно. Я слухалась впершу чергу приватних лікарів, з ЖК виконувала тільки те, що йшло згідно протоколу. Нервуюсь і досі, коли туди йду, бо ці походи для галочки.[/QUOTE]
    Можете ще поділитися інформацією в кого приватно консультуєтеся з гінекологів?
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Той дексаметазон, це не цукерочки, тому отак з чистого дива їх приписувати без жодної причини... Не розумію лікарів. Вам всього 4-5 тижнів доходити до повного терміну (37 тижнів).