Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Так, я поки зарезервувала в ДС. Далі буду шукати варіанти з Польщі. Дякую.
     
  2. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Хто останнім часом замовляв з Польщі? Цікавить яка там зараз ціна і чи є сенс шукати хто б привіз.
     
  3. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Інтернет каже, що такі ціни:
    Clexane, iniekcje, 20 mg / 0,2 ml, 10 ampułko - strzykawek - Portal Dbam o Zdrowie
    Тут аптеки, де можна купити:
    Clexane cena i dostępność w aptekach w całym kraju
    Якщо є можливість, то краще замовити через інтернет чи аптеки обдзвонити, різниця в цінах може бути суттєва (не кажу про цей конкретний препарат, а в загальному про тенденції в атеках). З мого досвіду ця мережа Apteka Słoneczna 24 – tania i wygodna apteka internetowa oferująca leki online. найдешевша.
     
    Останнє редагування: 19 Жовтень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    А ви мали до того проблеми з вагітністю, переривання, завмирання? П.С. Я вперше здала на вовчаковий після ЗВ - виявили у високому титрі, нещодавно перездавала знову (у невагітному стані) - у середньому титрі. (паралельно здала весь пакет на АФС. -ніби все в нормі). Поки не вагітна, хотіла добре вивчити цю тему і ще більше заплуталася. Росйські гематологи кажуть, що ця доза клексану 0,2 - дієва лише до ваги 45 кг. Вони, можна сказати, насміхаються з випусванням її всім і вся (в Росії, бачу, ця тема більш поширена, ніж у нас і на клексані "сидить" майже кожна друга вагітна). Ще зустрічала думку, що на виношування клексан зовсім не впливає, що вовчаковий нема сенсу здперевіряти при вагітності, що його виявлення може бути й нормою, тим паче моніторитти його щомісяця. Якщо все-таки підозрюють АФС, призначають клексан, то на всю вагітність і навіть пару тижнів після пологів. А не так як у нас... От і будь тут мудрим.. .Звичайно, що кожна майбутня мама дмухає на холодне, і я впевнена, що теж слухатиму рекомендації наших лікарів і вже готую себе до того, що наступна вагітність пройде на клексані. Але моє критичне мислення у цій темі ніяк не дає мені спокою((((
     
  5. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    У мене була вагітність 5р. тому, друга порахунку, завмерла на 20т. (перед тим перша вагітність взагалі без проблем). В невагітному стані один раз був виявлений вовчаковий слабопозитивний, у низькому титрі, списувала все на погані ревмопроби ,в той час лікувала горло, був завищений СРБ і АСЛО, вовчаковий ніби при таких станах може появлятися. Потім не було ні разу. Потім на 4-5т. аналізи були добрі, не виявлено. і от зараз у середньому титрі. Прокопчук сказала вже сьогодні починати клексан. Я теж в шоці від цього, але мабуть буду слухати Пропопчук, бо більше нема кого у Львові слухати((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Boonia

    Boonia Member

    Не переживайте, все буде добре!
    Я здавала ВА, десь на 10 тижні, виявлений у високих титрах, так він тримався два місяці і лише зараз впав до середніх титрів. Колю Клексан 0,2 щодня + аспірин кардіо.
    А Клексан або його аналоги замовляйте з Польщі, мені припадало коли як, 460-520 грн 10 штука :)
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2018
  7. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дякую, що відгукнулися) Для купівлі в Польщі треба мати рецепт? Якщо так, то як він має виглядати? Має бути вказано кількість упаковок?
     
  8. Boonia

    Boonia Member

    Рецепт обов'язковий, як буде в Прокопчук або може маєте знайомого лікаря попросіть рецепт на купівлю, головне щоб рецепт був з печаткою лікаря. Я минулого разу просила на 30 штук, думаю можна і більше :)
     
  9. Vhita

    Vhita Member

    Дівчата, підкажіть, всі здають зараз вовчаковий тільки в меділайні?
    Може ще існує у Львові державний заклад а не приватна лабораторія, який робить аналіз на фосфоліпіди, глікопротеїди b2 та вовчаковий антикоагулянт. Оскільки я це щомісяця здаю, як і більшість з нас в цій темі, часом ще є додаткові приватні обстеження, виходить дещо накладно. Шукаю державну лабораторію
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я думаю, що можна було б поцікавитися в Інституті гематології на Чупринки, де працювала Красівська. Я наразі здаю не системно, тому не цікавилась додатково. Але хотіла б ще не просто здати аналіз, а якогось гематолога, хто в темі
     
  11. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Я поки теж тільки в Медлайні здавала, дійсно все разом дорого виходить. Цікавить ще чи всі лишень в Прокопчук консультуються?
    Може є ще хтось хто в темі з гінекологів власне?
     
  12. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ніби Філіп'юк ще в темі, принаймні на час планування в них стандартний набір з Прокопчук: аспірин. Потім за результатами аналізів на ВА призначають клексан.
    До речі, я скидала свої останні аналізи на вовчаковий на русмедфорум, чи як він там.Там є один гематолог, який виглядає досить фаховим.Так от, він сказав, що там досить дивні одиниці вимірювання, тобто гранично допустима норма занижена.І, як на нього, то результати на ВА в мене якісь завищені (( ну це так до роздумів, бо я схильна все перевіряти.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    подзвоніть в лабораторію і спитайте протокол дослідження. щоб ви розуміли, в нас біохімія робиться при 37 градусах, в польщі - при 25. граничні норми різні.
    --- дописи об"єднано, 27 Жовтень 2018 ---
    інколи ще замовляю на doz.pl. питання де легше забрати буде і терміни доставки. частіше купляю офлайн в аптеці при лікарні, буквально 1-2, до 5зл на великих упаковках різниці
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Vhita

    Vhita Member

    На Чупринки нема реактивів. Красівська там , принаймні останніх півроку, не робить. А так як я здаю кожен місяць вовчаковий і коалограму + інші обстеження та аналізи ( то Хг в динаміці, то прогестерон, то АФС комлекс) , і ось знову, з інтервалом в півроку кажуть перездати фосфоліпіди , кардіоліпіни і глікопротеїди b2 з антитілами ( що я в квітні здавала), то виходить дуже накладно. Я вже мовчу , про те, що клексан теж не безкоштовний. Я добре усвідомлюю, що я така тут не одна. І скільки вартує лікування від безпліддя або завмерлих вагітностей. Тому шукаю державну лабораторію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    @Vhita, скажіть, будь ласка, а хто вам коментує всі ці аналізи? Пркопчук? І чи комплекс АФС теж перездаєте?
     
  16. Vhita

    Vhita Member

    Вовчаковий по вайберу з Прокопчук уточнюю. А комплекс АФС сказала здати лікар в якої можливо буду народжувати: Місюра А.Г
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Vhita

    Vhita Member

    Ще радили мені Куніц В.В по тромбофілях. Я не зверталась. Іншої лабораторії для здачі тих аналізів, так і не знайшла.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дівчата з ВА, ви на облік стаєте по місцю проживання? У мене вже 11т, треба кудись ставати, консультуюся тільки з Пркопчук, а ще треба би було якогось толкового гінеколога. Місюра А.Г де консультує? Вона в темі, я так розумію?
     
  19. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member

    Дуже сподіваюсь на допомогу та підтримку.
    У мене троє зірок. Першу родила ПП, двоє наступних - КР. І двоє різних лікарів. Один косметичний шов. Від першого КР відходила важче,ніж від другого,хоча була епідуральна,а наступна загальна анестезія.
    Між першим КР і другим -1.9 рік,і зараз пройшло 2роки 2 місяці і Я знову вагітна.
    Страх просто ужасний!
    Порадьте з власного досвіду лікаря-професіонала,який зробить якісно КС втретє.
    Дякую велике всім!!!
     
  20. Boonia

    Boonia Member

    Я стала в найблищу мені поліклініку, не по місцю прописки. На облік здалася на 22 тижні. Не бачу сенсу бігати по лікарнях, якщо всі аналізи можна консультувати в Прокопчук але то кожному індивідуально :)
    --- дописи об"єднано, 16 Листопад 2018 ---
    Дівчата, підкажіть будь ласка, мені Прокопчук каже пробувати перейти на Клексан через день ( аналіз в середніх титрах але набагато кращий ніж місяць тому) А я щось переживаю хоч з одної сторони мене тішить зменшення кількості уколів.
    Розкажіть свою ситуацію хто робить уколи через день. Дякую:girl_curtsey: