Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    на асф здавала. Теж якийсь пакет був. ще гомоцистеїн, кортизол, торчі. І генетичний аналіз на мутації (протромбін і лейденівська). Потім лікарка з пологового вже під час вагітності ще на ревмопроби посилала. Але то, напевно, так багато тому, що було якраз завимирання на дуже пізньому терміні без явних на то причин. Як результат, так нічого і не з"ясували( бо все було в нормі, крім того ВА, який час від часу вискакував в аналізах СІнево
    Я собі так думаю, що асф не так давно був відкритий. Хз які там ще можуть бути проблеми в організмі жінки з проблемою невиношування. На жаль, медецина не всесильна і не всезнаюча, просто коли не можуть з"ясувати причин, починають приміряти відомі діагнози
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. oljatko

    oljatko Active Member

    Привіт. Я до вагітності здавала крім ВА, ще на антитіла до фосфоліпідів Lgg i Lgm то там все було добре. Теж вичитала що там ще декілька показників входить, і дивно було що якщо вже шукаємо причину, і імовірно це ВА, я здала лише половину аналізу!
    Недавно стала на облік, я з Івано-Франківська, то тут коли я кажу що у мене ВА, всі дивляться на мене як на прокажену! Навіть завідувач ЖК. І мені стало страшно, як відміняти це все на 36 тижні, і ще 3-4 тижні ходити не знаючи що буде завтра!
     
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    АФС, вовчак здавала - все виявлено. Коалуграма теж погана. АФС не тільки Прокопчук практикує, а й Хміль, Михайлишин.
    З препаратів колола Клексан, пила аспірин, аскорутинку, метипред

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  4. Bize

    Bize Well-Known Member

    Відгукніться, хто останнім часом колов антирезусний імуноглобулін. Підкажіть, де брали, і зорієнтуйте, будь ласка по теперішніх цінах
     
  5. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Колола у квітні. Брала на Станції переливання крові на Пекарській. Дзвонила просто туди і і запитувала, чи є. Там мені сказали, що це в них останній флакон, що їх лабораторію, де його, власне, й виробляють, закривають. А ті, що є в аптеках, вони сумнівні по якості...Самій цікаво, яка ситуація зараз. Можливо, є надія, що його досі виробляють на Пекарській? Чомусь в мене до них довіра. Ціна була тисячу гривень. В аптеках по місту був лише в одній, здається D.S, а вартість десь 1,5 тис.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Bize

    Bize Well-Known Member

    ви брали 1 мл чи 2 мл препарату?
     
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    не пригадую, здається 1
     
  8. Arika

    Arika Well-Known Member

    Я колола в грудні, купляла через інтернет через яку саме аптеку не пригадую, привезли додому, трохи боялася через нет купляти, але більше ніде вживу не знайшла, а треба було терміново, ціна десь 1000-1200 грн точно не рригадую, вроді 1 мл
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    У знайомої зараз виникла проблема, може хто стикався...
    Термін 28т другої вагітності, набір ваги 10 кг (за першу вагітність набрано 8кг, дитина народилась 2500). На днях зявились болі в бедрі - хірург сказав, що то бедренна грижа. Гінеколог з жк після цього сказала, що це прямий показник до КР, бо надто великий набір ваги і тому виникла грижа.
    Це так може бути?
    Знайома достатньо стрункої та сухої комплектації, зараз її навіть "пухленькою" не назвати, візуально тих +10 кг не видно. Не хочеться того КР..
     
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Я би проконсультувалася з ще іншими фахівцями, а щоб з болем впоратися -піти до остеопата для вагітних. Читала на ФБ, є така остеопат,що проводить заняття з вагітними, йогу з вагітними тощо. І хочеться надіятися,що все прийде в норму і буде мати змогу народити і природно
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Boonia

    Boonia Member

    Дівчата з ВА, скільки разів ви ходили на УЗД? Я останній раз була в 19.1 день то наступний раз сказали через 5 тижнів..
     
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    За всю вагітність була 6 раз, бо потрібен був контроль. Після 19 тижня йшла на 26 тижні, потім на 32 і на 38.
     
  13. oljatko

    oljatko Active Member

    У мене така велика радість! Після 3-х місяців уколів клексану, аналіз показав що ВА не виявлено. Клексан відмінили. Якщо в когось так було, підкажіть чи ці титри швидко ростуть, чи є вірогідність що до кінця вагітності вже не підростуть?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    А яку ви дозу кололи? А ВА вам сказали через місяць перездати?
     
  15. oljatko

    oljatko Active Member

    Перший місяць я колола по 0,2 щодня. Два наступні по 0,2 через день. Так маю повторно здати через 4 тижні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Поговоріть зі мною про вовчаковий. Зараз десь 7-8 тиждень, виявлено вовчаковий в середньому титрі, результат 1,26. Хто мав такі цифри? Це критично? Результат отримала тільки що і сиджу в шоці(((
     
  17. oljatko

    oljatko Active Member

    Не хвилюйтеся. Я здавала на 7 тижні, то було виявлено в середньому титрі 1.49, після цього результату почала колоти клексан по 0.2 щодня. Зараз 21 тиждень, ВА вже не виявлено після лікування. Все буде ОК, надішліть лікарю аналіз.
     
  18. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дякую, результат надішлю Прокопчук завтра вранці, а в суботу маю УЗД в неї. але вже переживаю(
     
  19. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Доброго ранку, дівчата. Прокопчук відписала колоти клексан по 0,2. Поділіться, будь ласка, хто зараз коле. В якій аптеці у Львові купити щоб дешевше?
     
  20. oljatko

    oljatko Active Member

    Доброго ранку. Я купувала в аптеці ДС там 731 грн за 10 шт це в Івано-Франківську. Ще є аптека БАМ там теж дешевше.