Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. oljatko

    oljatko Active Member

    я ще більша тряпка, налаштовувалась, налаштовувалась і не налаштувалась! Перші два рази їздила у лікарню колотись, тепер колить сестра)
    Ще підкажіть, ми коли відкриваємо шприц, то завжди трошки витікає рідини, то у всіх так?
     
  2. Boonia

    Boonia Member

    @oljatko, я вже теж думала чоловіка просити але йому так хижо було тільки від думки, що то в живіт щось колоти))) в мене трохи витікає. Цікаво чи то тільки в наших чи в забугорних так само. Порівняю за пару днів, розкажу )
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Bize

    Bize Well-Known Member

    в мене так зі шприцами, що замовляєм у Польщі (такі звичайні шприци, тоненькі як інсулінові). З тими українськими, що мають пружинку, не витікало нічого
     
  4. Boonia

    Boonia Member

    @Bize, @oljatko, уточнила в Прокопчук коли колоти, сказала Клексан зранку краще, а аспірин пити на вечір і лягати спати :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, яка у вас доза клексану? і скільки на місяць виходить по грошах?
     
  6. oljatko

    oljatko Active Member

    У мене 0.2, колю лише перший місяць. 30 шприців 2219 грн
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2018 ---
    @Bize розкажіть, а як Ви з Польщі замовляєте клексан?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Boonia

    Boonia Member

    @Burberry в мене теж 0,2 колю перший тиждень. Перші уколи брала в Знахарі по 77 грн/штука. З Польщі купили десь в таку ж ціну бо були в місті де обійшли 5 аптек і ніде його не було. Маю надію хоч кращі ніж наші :)
    @oljatko рідина витікає, що з наших, що з польських..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Bize

    Bize Well-Known Member

    Я не напряму замовляю, просто є знайомий, який возить так ліки, заробляючи на тому (має там пару аптек, з якими співпрацює). Але і з його націнкою виходить дешевше, ніж в укр. аптеках - 500 грн за пачку клексану 0,2. Думаю, можна знайти людину, що й дешевше возить..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. oljatko

    oljatko Active Member

    @Boonia дякую, ми вже знайшли вихід щоб витікало менше, виймаємо шприц з упаковки, і перед тим як відкрити голку, постукуємо по шприцу, щоб вся рідина впала вниз, тоді не витікає.
    Я зайшла на сайт таблетки, і там можна порівняти ціни на уколи у всіх аптеках міста, у деяких можна бронювати через сайт і ще додаткову знижку отримати. Там знайшла аптеку БАМ, то купила 10 шприців за 713 грн. При тому що перших 5 шт купила по 80 грн, різниця майже у 100 грн.не дуже багато, але і це добре)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Boonia

    Boonia Member

    @oljatko, дякую за ідею, спробую :)
    Чоловік перерахував вартість тих що ми купили в Польщі то вийшло 460 грн, попередній раз рахував по чеку, а там були ще мамині ліки, про які він забув. То суттєва різниця в ціні, так що буду шукати можливість закуплятись там.

    Дівчата, підкажіть будь ласка, я сьогодні вколола погано якось укол і синяк, як 5 коп виліз. Страшно дивитися, у вас таке буває і як ви з тим боретесь?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. oljatko

    oljatko Active Member

    @Boonia буває, а ще той синяк болить, і такий твердий. Мене коли вкололи перший раз вдома, виліз синяк, наступного дня пішла знову в лікарню, то медсестри казали що таке може бути коли в судинку попасти. Тепер після уколу коли є трошки крові, вже наперед знаю що буде синяк)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Burberry

    Burberry Well-Known Member

     
  13. oljatko

    oljatko Active Member

    Вчора перездавати вовчаковий, виявлено у низькому титрі. Це після того як я колола клексан 4 тижні. Прокопчук сказала тепер колоти через день.
    У мене питання до тих хто вже таке проходив, чи було у Вас так що зменшували дозу, як себе вів ВА після такого, бо я щось трохи переживаю)
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @oljatko так, дозування призначається згідно аналізів. Але не спішити відміняти, коли не буде виявлено.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. vitaljysja

    vitaljysja New Member

    дівчатка в кого був високий рівeнь гомологіі.....я в розпачі.....напишіть будь-ласка
     
  16. Boonia

    Boonia Member

    Дівчатка, а хто брав аналоги Клексану?
    Цього разу обійшли 5 аптек, а його нема. Прокопчук сказала брати аналоги, взяли Neoparin. За 26 уколів 110 злотих.
     
  17. Boonia

    Boonia Member

    Дівчатка, в мене останнім часом після уколу довго кровить дирочку, можу по пів години лежати і довше щоб пройшло. У вас таке буває?
     
  18. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Може через те, що кров уже надто розріджена?
    Дівчата, а хто здавав повністю аналізи на наявність АФС? Чи є сенс? Я просто, чим більше читаю, тим більше путаюся в інформації. В Росії, виявляється, мало не кожній другій вже призначають клексан, ревматологи з цього трохи стібуться і з "профілактичної дози" 0,2 теж. Щодо вовчакового, то всюди пишуть, що його мають виявити двічі з інтервалом у 12 тижнів в довагітному стані, щоб на нього звертати увагу. Що у вагітність його нема сенсу моніторити, бо, якщо вже є АФС, то ти маєш бути на клексані весь період. Тому я все читаю і порівнюю дії наших лікарів, а, бачу, що крім Прокопчук у Львові більше ніхто цим і не займається. Та й то не факт, що вона "глибоко" в темі.
    І ще мене завжди насторожує один момент, коли аспірин і клексан відміняють на 36 тижні. Але ж безліч випадків втрат дитини через той вовчаковий, наприклад, і на пізнішому терміні?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    то були чисто мої думки під час 2-ї вагітності. Бо теж вивчила цю тему і була трохи в шоці, наскільки в реальності кожен робить, що хоче. Але шо з тих знань, якщо в тій справі страшно самому вирішувати і приходиться слухати лікарів. В мене в невагітнному стані один аналіз показав ВА, другий ні, по ін. аналізах теж чисто. То за логікою закордонних лікарів на тому би мали закриту ту тему. Але у нас таки відправили здавати на ВА і при настанні вагітності. В синево він був, в Красівської ні, то сиділа на аспірині. До речі, думаю, що то була щаслива випадковість, бо в дитини був істинний вузол пуповини, при якому теж можливі проблеми. думаю, що може завдяки аспірину, який розріджував кров, вдалось цих проблем уникнути
    угу. при реальному афс і ВА його ще й після родів рекомендують колоти. але в нас навіть на аспірині бояться до пологів тримати. та й уколи то назначають, то відміняють. а мали б колоти весь час. Коротше, я так зрозуміла, шо протоколу якогось по тому нема
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ну та власне, це навіть не народив і забув, це важкий діагноз, який може мати вплив на різні системи організму. Тому все-таки хотілося б докопатися до суті і повністю довіритися лікарям, але поки важко з цим(
    А чи здавали ви крім вовчакового ще якісь аналізи під час чи після вагітності? Бо в меділайні, бачу, є цілий пакет на АФС і, хоч ніхто не напрявляв на нього, в мене закралась думка, може варто все-таки здати?