Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Bize

    Bize Well-Known Member

    Можу тільки порадити лікуватись в того лікаря, котрому більше довіряєте.
    Мені наприклад, Прокопчук ще й метипред призначила - теж не дуже добре для дитини, але що поробиш..
    в мене теж перша вагітність була легкою, але на 39 тижні антенатальна загибель плоду через ВА. Тому якщо ця вагітність для Вас бажана, то все таки раджу слухати лікарів і приймати ліки стільки, скільки це буде потрібно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я метипред в маленькі дозі майже всю ватність приймала. то той самий преднізолон. десь вже вкінці його відміняли, і то лікар з пологового, бо якась могла бути шкода на нирки чи щось таке. але все ок. аспірин пила до самих родів. Клексан не призначали, бо трохи інша клінічна картина була, ніж у вас
     
    Останнє редагування: 9 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Vhita

    Vhita Member

    Дівчата, а хто здавав ДГЕА і 17 он прогестерон? Бо тут Прокопчук пише, що вмене 17 он високий...
     
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    я здавала. добряче був завищений. Але це було 7років тому... тоді ще ВА не був признаний... моя Г.на той час , як я тепер розумію,якось по другорядних визначила мій "діагноз" і лікування було приблизно таке, як пишуть дівчата з ВА.Тобто ліки і підтримуюча терапія всю вагітність. І "особливі" рекомендації перед КР ( які підтвердились).
     
  5. Bize

    Bize Well-Known Member

    я на початку вагітності здавала. Метипред чи преднізолон крім ВА, ще гарно впливає на наднирники, знижуючи ДГЕА і тим самим зменшує загрозу викидня.
     
  6. Vhita

    Vhita Member

    А на дитнку?. Боже, ще більше за ЗВ боюсь народити хвору дитинку. Дівчата вибачте за такі слова, та емоції зашкалюють. Відпишіть мені, хто приймав той клексан, преднізолон і аспірин та народив здорове маля, будь ласка. І чи то справді, всю вагітність треба приймати ті ліки?
     
    Останнє редагування: 9 Червень 2018
  7. Bize

    Bize Well-Known Member

    Є багато форумів, де дівчата обговорюють такі препарати, можете почитати і самі зробити висновки
    Період приймання препаратів залежить від результатів аналізів. При ВА аналізи треба здавати кожних 3-4 тижні, відповідно до результатів коригують лікування
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я. Приймала майже всю вагітність + лютеіну від тесту на вагітність. З дитиною все добре.
    Я розумію Ваші переживання, сама через це перейшла. Сумнівалась дуже чи не шкоджу дитинці. Але, як виявилось, все було без шкоди для дитинки. Після 3 ЗВ народила здорову доню. Все буде добре! Покладіться на Бога!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Vhita

    Vhita Member

    Дякую. Як раз почала приймати клексан і читати форуми. Тішить, що є шанси не приймати ці ліки до кінця вагітності, лікар правда, чітко написала протилежне.
     
  10. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Вчора здавала вкотре свій вовчаковий і була вельми здивована. На щастя, приємно. Вперше за всю вагітність заключення Красівської: "ВА не виявлений". Я була здивована, бо ще минулого разу він був у середньому титрі, у лікуванні нічого не мінялося (аспірин 100 мг), термін вагітності збільшується, а вовчаковий пропав. Не знаю з чим пов'язані ці зміни, але, безумовно, мені так стало спокійніше. Подивлюсь, що скаже Прокопчук, тим більше маю в кінці тижня до неї на УЗД йти.
     
    Останнє редагування: 12 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 4
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я приймала все перелічене всю вагітність, лише дозу коригували за потреби. Ттт, все з дитиною добре. На всіх УЗД (штук 10 чи 11) все було нормально, народилася теж без проблем, вже 2 роки малій минуло. Я якось була налаштована, що нічого поганого не має бути і лікування мені допоможе виносити й народити здорову дитинку. І Вам раджу так само налаштуватися - лише на позитив. Ймовірність патологій є завжди і без лікування. Тут ніхто не знає, що кому Бог дасть. Але як так боятися, то можна й ніколи не наважитися на дитинку. Дівчата добре пишуть, тривалість прийому залежить від результатів аналізів, передбачити на око важко. На попердніх сторінках теми просто вовчаковий бум був і наче всі здоровенькі народилися. І Ви будьте здорові!

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 13 Червень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Vhita

    Vhita Member

    Дівчата, дякую всім за підтримку. Зробила дурницю, забула прийняти один день ліки. А тепер хвилююсь. Чи справді пропуск один день міг щось погане спричинити?
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Спокійно). Було, що забувала, все добре було. То не є аж таке життєво необхідне. То більше підтримуюче.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. oljatko

    oljatko Active Member

    Дівчата всім привіт. Підкажіть будь ласка, вчора дізналась що вагітна, п'ю аспірин щовечора, був виявлений ВА, та є якась мазанина невелика, це може бути що через аспірин?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Bize

    Bize Well-Known Member

    мазанина може бути через недостатність прогестерону, лише через аспірин - навряд. Прокопчук казала, що якщо є кровянисті виділення, краще перейти на клексан, бо аспірин може посилити виділення. Але вам краще все-таки проконсультуватись з лікарем, бо в кожного все індивідуально
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. annetti

    annetti New Member

    Привіт. У нас з чоловіком генетична несуміснсть. Я сама вагітнію, але не можу виносити дитину. Перший раз була завмерла вагітність на 7-8 тижні, други раз на 9-10тижні. Тепер я знову вагітна на 10 тижні і тепер вже мені капають біовен.Чи він допомагає???
    Може в когось були подібні випадки? Я сподіваюся, що тепер все получиться і в нас народиться здорова дитина.
     
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    А яка у вас доза аспірину? у мене теж мазалось, пішла на узд - там все добре було. Але аспірин знизили з 100 до 75, ну і прогестерон лікар призначив
     
  18. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Тримайтесь і вірте, що все буде добре! На російських форумах якось, здається, неоднозначно про той біовен відгукувалися. А на вовчаковий ви здавали аналіз?
    Дівчата, мене ще цікавить, чому в нас все закінчується на аналізі з вовчаковим і далі ніхто нічого не досліджує? Немає спеціалістів? Чи я помиляюся? Бачу, що російські гематологи радять здавати гемостазіограму, ддимер, ат3, парус тест, гомоцистеїн і ще купу всього. Просто, можливо, якщо в тебе вже виявили той ВА, то не лише аспірином і клексаном все обмежується?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. annetti

    annetti New Member

    ВА не виявлено.
     
  20. oljatko

    oljatko Active Member

    100 п'ю на ніч, сьогодні здала прогестерон, чекаю результат, на УЗД не знаю чи варто йти, лише 5 тижнів.