Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    @siriuska також раджу сходити до Прокопчук у генетичний центр. Беріть з собою всі аналізи, якщо щось робили, і вона порадить що робити далі. Скоріш за все, направить на аналіз на вовчаковий у Красівської (тепер вона у Меділайні на Єрошенка його робить). Не стресуйте, тільки віра в краще і позитивний настрОй. Я бажаю вам легкої вагітності і здорової дитинки!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Здати аналізи в Красівської на ВА, проконсультуватися в Прокопчук, приймати необхідні препарати- дитинка буде здорова!
     
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, здала вчора аналіз на вовчаковий у Красівської - виявлено у високому титрі (звідки ж ця зараза береться:girl_cray:). Піду обов'язково до Прокопчук, але у мене питання:
    чи ви робили щось з вовчаковим на етапі планування? Чи вам теж призначали аспірин, інші ліки, додаткові аналізи?
    П.С. Дуже незручно що Красівська В. тепер приймає у приватному кабінеті, її не було, коли я здавала сам аналіз, відповідно неможливо було проконсультуватися.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    А який у вас показник ВА? Я поки далі сиджу на Аспірині 100, нікуди вовчаковий не зник, не впав, трохи коливається, але до високого титру не йде. Останній раз у середньому титрі - 1,31.
    Щодо етапу планування не пораджу, ви мою історію знаєте, виявила я той вовчаковий аж під час 4-ої вагітності. Але наскільки знаю, то дівчата і до вагітності починають пити ліки, щоб не зірвалася вагітність.
     
  5. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Наскільки я зрозуміло, то 1.39. Просто мене щось лякає, якщо він вже зараз такий високий, то який він може бути під час вагітності? Раніше я тут читала в темці, що починали пити ліки ще на етапі планування. Думаю, мене теж це чекає((
     
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я не маю з чим порівняти, бо аналізи до і після на ВА не здавала. Але на 15-му тижні показник був 1,34, потім 1,23, тепер 1,31. Оскільки я змогла без Аспірину виносити дитину до 15-го тижня, може, мій організм до нього якось прилаштувався і тому Прокопчук не понижає його додатковими медикаментами, окрім Аспірину. Бо є практика, що до Аспірину назначають і Клексан, Дексаметазон... Думаю, вам то все краще Прокопчук розкаже, бо той вовчаковий - то якась незрозуміла зараза, яку ще не до кінця вивчили. Принаймі у кабінеті терапевта звичайної поліклініки на мене всі дивилися як на 7-е чудо світу, яке з вовчаковим виношує дитину. Чи то вони такі далекі від того, чи то я "особлива")))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Судячи з того, скільки тут на форумі з тим вовчаковим, плюс на інших форумах, плюс на російських ресурсах, то це якась явно стає масова пошесть. Просто раніше, мабуть, ніхто так комплексно не копав в причинах невиношувань, ЗВ і так далі, все списували на гінекологію. Хоча, коли почитаєш про той вовчаковий і маркером яких захворювань він може бути, то стає страшно.
    Але мене ще цікавить, чому в нас в Інституті крові не роблять цього аналізу далі (крім Красівської, невже там не було спеціалістів?), плюс в Центрі переливання крові так само мали б бути якісь вузькі спеціалісти.
     
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Знаю, що у понеділок вона з 9-ої до 1-ої. В інші дні не підкажу, але можна дізнатися в реєстратурі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Bize

    Bize Well-Known Member

    знаю ще, що вона на Лисенка була по четвергах з 9 до 13 год. Але уточніть краще в реєстратурі
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. siriuska

    siriuska Member

    Почалися місячні, я в розпачі(((((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Співчуваю(( В мене так третя вагітність зірвалася. Передихніть кілька тижнів, відпустіть ситуацію, а потім таки підіть до Прокопчук. Все має налагодитися. Вірте.
     
  12. Nadija Sunshine

    Nadija Sunshine New Member

    Дівчата заспокойте чи що. У мене передлежання плаценти. Виявили в 14 тижнів, було крайове. Зараз уже 19 тижнів і плацента вже перекриває вічко на 12мм. Тобто динаміка негативна((( Моя дільнична г каже лягати в стаціонар, а в мене мала дитина ще є, куди там. Та й почала зараз батьків залучати на допомогу, щоб мати можливість полежати. В кого таке було? Як пртікала вагітність, чи піднялась плацента, чи лягали у лікарню?
     
  13. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Що я напереживалась, розумію вас. Головне, щоб не було кровотеч.
    В мене 12т.- 8мм(але є ще якась не зрозуміла мені цифра 15ос);20т.- на 16мм перекривала, 29т.- 19мм крайове; 36т.- 5,5мм над вічком, в межах норми.
    Зараз я б просто не думала про це до 35тижня, чайочку з м'яти-меліси випила. Бережіться!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Nadija Sunshine

    Nadija Sunshine New Member

    Але в лікарню ви не лягали?
     
  15. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ні разу і не збиралась.
    Хоч переживала. Бо крім того, фізично я дуже відчувала матку вже від початку 2 триместру, те що називають гіпертонус. Звісно, бережного Бог Береже! Але є якийсь здоровий глузд, материнська інтуїція, розумна інформація-досвід і все буде добре.
    Я працювала до 37т, пішки практично не ходила, не могла, при можливості вдома лежала, наскільки це можливо з старшою дитиною.
    Взагалі, в мене таке враження, що чим більше місто(жк), запитань лікарю, скарг, тим більше шансів ходити в стресі, капатись-колотись з потребою чи без.
     
  16. Nadija Sunshine

    Nadija Sunshine New Member

    Дякую, ну от і я не хочу лягати. Тим більше, що зараз рідні дають можливість лежати побільше. Інтуїція каже ніяких лікарень)))
     
  17. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    В мене схоже було -моя лікарка приписала мені пити Тівортін і ще щось
    Випила три флакони тої гадості (бо на смак дуже противне),не знаю,чи то від того,чи само собою,але налагодилося
    Але той постійний острах передчасних пологів я мала до 35 тижня,ходила на роботу,боялась зайвий раз пчихнути
    Потім трохи відпустило мене -намагалась мене лікарка теж в стаціонар покласти ,але я не мала ніякого бажання жити в лікарні до пологів
     
  18. Bize

    Bize Well-Known Member

    Привіт) Потребую поради.
    В анамнезі відшарування плаценти в 3 триместрі. Виявлено вовчаковий антикоагулянт у середньому титрі.
    Зараз знову вагітна, приймаю Клексан 0,2 і аспірин кардіо. Консультуюсь у Прокопчук Н.М.
    Була також на прийомі у ревматолога та судинного хірурга. За результатами аналізів в Синево (куди мене направила ревматолог), АФС не виявлено, і не виявлено ВА.
    А за результатами аналізів у Красівської (здаю кожних 3 тижні) - виявлено ВА у середньому титрі.
    І ревматолог, і судинний хірург твердять, що якщо не підтверджено АФС, а є лише ВА, то лікування не потрібне. І що відшарування плаценти це не є клінічною картиною для діагнозу АФС.
    Хтось стикався з таким, що ВА виявлено, а АФС немає? І чи сам по собі ВА становить ризик?
    Я довіряю Прокопчук Н.М, і згідна з призначеним нею лікуванням, але інші лікарі мене лякають, що аспірином я можу зробити тільки гірше(
     
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Теж у Сінево не побачили ні ВА, ні АФС. У Красівської - у середньому титрі (інколи в низькому). За призначенням Прокопчук з 15-го тижня приймаю Аспірин у дозі 100 мг. Тобто наразі виявлено ВА, АФС - ні. Я не знаю, чи сам по собі ВА не становить ризик, але з власного досвіду схильна вважати, що через нього було 2 ЗВ, тому цього разу не можу ризикувати і покладатися просто на випадок. Наразі у нас 28 тиждень, по УЗД з дитинкою все гаразд, здорова, а це для мене найголовніше. Знаю також, що дівчата приймали і Аспірин, і Клексан - в результаті здорові дітки, це для мене теж аргумент. Тим більше, окрім Прокопчук, я поки не чула компетентної думки по вовчаковому, всі лікарі, з якими доводилося стикатися, переважно взагалі в тому питанні темні, тому зразу шарахаються, чуючи про Аспірин. Проте рішення приймати вам, маєте з ким консультуватися, то почуйте різні думки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  20. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дякую за відповідь) Я для себе вже давно вирішила, що буду робити так, як скаже Прокопчук.
    Я лежала на збереженні через загрозу, от і посилала мене гінеколог по різних лікарях. В принципі, я й хотіла ще в когось проконсультуватись, думала, що почую щось нове і корисне, але інші лікарі надто скептично ставились до мого випадку, мовляв "АФС немає, ти маєш радіти що здорова, а ти чомусь незадоволена".
     
    • Подобається Подобається x 3