Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Посперичаюсь, бо по першому УЗД я мала народити ще 10 жовтня :girl_cray:
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    :) а нема з чим :) я ж не казала, що точно
    По місячних коли б Ви мали народити?
     
  3. Siania

    Siania Love Life

     
  4. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Каріотип здавали на Лисенка, маю мобільний

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 23 Жовтень 2017
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а, ну то трохи інша справа.
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дихайте глибоко. Для себе рахуйте термін від пізнішої дати.
    Мені по УЗД теж раніше ставили термін.

    Хоча я точно знала день овуляції і акушерські так і рахували - два тижні до О.

    Я вас дуже розумію. Якщо що заходьте в ПП.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  8. Bize

    Bize Well-Known Member

    Ще питання.. написала мені Прокопчук список аналізів, але одного я не можу розібрати (може хтось здавав і знає, що то за набір букв), вписувала по всякому в гуглі, але нічого путнього не знайшла (я виділила його червоним)
     

    Вкладення:

    • йй.jpg
      йй.jpg
      Розмір файлу:
      143,2 КБ
      Переглядів:
      88
  9. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Здавали з чоловіком каріотип подружжя, просто перед тим подзвонили до Мікули і домовились коли прийти. Здається без підготовки, але точно не пам'ятаю.. здавали десь на початку року то було 570 грн. з одного, результат за два тижні.
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Дівчата, якщо хтось здавав аналіз "Антитіла до ХГ", напишіть де здавали.

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
  11. Vhita

    Vhita Member

    Дівчата, підкажіть будь ласка. А для чого здавати на той каріотип? Я сьогодні була в Прокопчук, по скеруванні Красівської, щоб проконсультуватись на рахунок вовчакового. А вона наполягає, що без каріотипу ніяк. Але ж якщо він буде поганий, хіба це дасть стовідсоткове пояснення причин двох ЗВ. Тому я й питаю, якщо завагітнію, то для чого той каріотип? Я думаю, вмене були проблеми з прогестероном. Запізно звернулась до лікарів. Але ще проходжу дообстеження, щоб впевнитись. Те, що лікується, я хочу здавати. Але каріотип? Так як мені коротко пояснила Прокопчук, то якщо каріотип поганий, має відбутись довга розмова про щось і в разі вагітності здають ще якісь аналізи? І тоді підтримка вагітності інша. Тоді що, замість більшої дози прогестерону (якщо каріотип поганий) дають меншу дозу? Яка Ваша думка, дшя чого здавати каріотип...?
     
  12. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Ми з чоловіком здавали каріотип подружжя, тому що ми втратили дитинку на 8му місяці вагітності, аналіз показав хромосому патологію....тому ми здавали каріотип, щоб знати чи в нас є якісь відхилення і чи можливо нам зачати здорову дитину..
     
  13. Bize

    Bize Well-Known Member

    Ми з чоловіком здавали каріотип, бо втратили дитину на 9 місяці вагітності. Хоча в нас з каріотипом все нормально, думаю, що все-таки варто здати його і знати, що робиться з організмом. Тим більше, каріотип робиться 1 раз на все життя. Я теж початку сумнівалась, чи здавати цей аналіз, але для того, щоб призначити лікування, лікар повинен знати причину відхилень.
    Щодо прогестерону - в мене теж був сильно понижений, то я приймала Дуфастон. Ви приймали додатково прогестерон при ЗВ, чи дізнались про дефіцит гормону після того, як це сталось?
     
  14. Vhita

    Vhita Member

    На рахунок прогестерону, то ще мені не докінця ясно. Але дві ЗВ були без підтримки. А якщо я вже маю з тим самим чоловіком одну здорову дитину, а вже після народдення її сталось дві ЗВ, то мені теж є необхідним каріотип? Просто, якщо там щось не так, то я не розумію своїх подальших дій... Я занадто вже перелякана й так тим всім.
     
  15. Bize

    Bize Well-Known Member

    цілком можливо, що це було через нестачу прогестерону.
    Вам вирішувати, чи здавати той аналіз.
    Я здавала той аналіз, бо через незнання можу собі ще гірше в голові накрутити. А так хоч на одну проблему менше..
     
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Та ви здайте і таким чином виключите одну і можливих причин. А так буде просто та генетика постійно висіти під питанням. Не переживайте, то дуже рідко бувають якісь відхилення в тому плані, якщо ви з чоловіком здорові
     
  17. Vhita

    Vhita Member

    В чоловіка виявили лише 11% з нормальною морфологією. Це тільки зараз з явилось, при першій вагітності все внього було добре. Вмене дві ЗВ. Отже, вже точно не здорові. А якщо ще вилізе щось з генетики.... , то я ще більше переживатиму. Їі результати ж не дають 100% , що все гаразд, так як і не дають 100%, що буде відхилення.Тим не менше, при настанні вагітності жінку наражають на аналізи, які можуть спровокувати викидень, нашкодити... Поки більше схиляюсь до того щоб не здавати
    --- дописи об"єднано, 10 Січень 2018 ---
    Може хтось розуміє, все ж наявність вже однієї здорової дитини в одному і тому ж шлюбі, є підставою більше мати шансів, що з каріотипом все гаразд? Чи це ні про що не говорить?
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    якшо вам так спокійніше буде, то, звичайно, що не здавайте. Якщо чесно, то на мою думку, те, що стосується генетики в плані вагітнення і виношування - то медицина, а особливо у Львові, топчеться по верхівці айсберга і ті аналізи капля в морі
    Вроді то логічно, що те, що є дитина - то вже говорить про те, що ви можете, шанси високі
     
  19. Vhita

    Vhita Member

    Так. Дякую. Думаю ще проконсультуюсь з лікарем. Може до Михайлишин звернусь. Колись внеї лікувалась. Але швидше, що поки не буду здавати.
     
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Так виглядає,що вам швидше треба ВА здавати зразу при настанні вагітності,про це багато на попередніх сторінках.
    А,можливо,це,що сталося,просто наслідок негативної дії шкідливих факторів довкілля на статеві клітини.
    Поприймайте антиоксиданти природні вітаміни,здоровий спосіб життя, аналіз ВА про всяк випадок,і будемо сподіватися наступного разу все закінчиться народженням дитини!