Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем truskaffka, 8 Вересень 2012.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Кава не згущує кров - кава виводить рідину. Тому більше пити, на одну каву - дві склянки води (тільки не за один раз). І краще зменшити дозу не в чашках, а в ложечках на одну чашку - так легше психологічно.
    --- дописи об"єднано, 30 Вересень 2017 ---
    Питтям води і фізичною активністю (я в курсі як "хочеться" займатись вправами при низькому тиску, але помагає).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Дівчата, де у Львові дуже добре роблять каріотип і на сумісність аналізи - HLA

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я робила в генетичному центрі на Лисенка. Але вони тіки кров беруть і сказали, що відправляють ту кров на дослідження кудись чи то в Київ, чи ще десь (то про hla). Наскільки добре роблять ще не можу сказати, бо сама ще чекаю результатів.
     
  4. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Михайлишин мені написала каріотип роблять на Лисенка

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Про Клексан, замовила в Польщі без рецепту. 10 штук 900 грн

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
  6. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Ми з чоловіком здавали каріотип в генетичному центрі на Лисенка, результат був за 2-3 тижні.
     
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Трохи читала сьогодні, думаю чи потрібен мені той каріотип. Якщо є відхилення, його ж не зміниш. Чи зміниш??? Якщо відхилення є, то що виходить планування відміняється. Розвід, життя без спільної дитини... Щось не хочу того аналізу

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @ckorpionsha я вже трохи підзабула. (То було десь 2 роки тому). Але з того що я пригадую, то мені генетик казала, що hla без варіантів/нічого не зробиш якщо щось не так. А каріотип трохи коригується біовеном.
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Сьогодні говорила з п. Марією з генетичного центру. Вона бере аналіз каріотип і hla, казала що каріотип ніякими препаратами не корегується. А Біовен ніби помогає при несумісності, але в ЕКО. І казала, навіть якщо у мене є дитина, не означає, що каріотип суперовий. При каріотипі поганому на все Воля Божа

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Hla дійсно можна відкоригувати біовеном. Без екз. В мене досить висока сумісність з чоловіком (70,50,50), але після коригування біовеном вдалось виносити та народити доцю. Правда ще пила метипред мін дозу, оскільки ще інші показники були змінені, тому не можу сказати, що однозначно біовен допоміг, швидше все в комплексі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а у Вас більше ніяких проблем не було виявлено, тільки сумісність? а як довго коригували біовеном?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Точно гомоцистеін, тестостерон, ттг, dhea-s, д димер були підвищені. Можливо ще щось, але вже не згадаю. Гомоцистеін врегулювався ще до вагітності, пила нейробіон. А решту показників контролювала під час вагітності. Було таке пару раз, що показники піднімались, то Михайлишин збільшувала дозу метипреду. Біовен я капала разів 4.Перший раз як тільки дізналась, що вагітна, а потім кожні приб 24 дні.
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    У мене всі показники добрі, крім АФС і вовчакового. Метипред, Клексан і аспірин одразу після овуляції. Про Біовен говорили, але не договорили

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
  14. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Дівчата на 19 тижні на УЗД поставили ступінь зрілості плаценти - 1, більше зауважнь немає, кровоплин і розвиток дитинки в нормі. Чи варто хвилюватись? Як то ваші лікарі коментували?
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    на першому УЗД зі старшим сином, в 17 тижнів мала ступінь І
    Ніяк не коментували - мені пощастило в цьому з підходом дільничної.
    Згодом в 26 було 1-2, сказали "може так бути", в 38 була 3 степень і кальцинати, але знову ж - не страшили. народила на 42 тижні здорового сина.
    З другим перше УЗД було в 26 тижнів, ступінь була 1, на УЗД перед пологами теж побачили кальцинати. Але ні гіпоксії, ні малої ваги дітей, яку асоціюють з раннім старінням плаценти, не було в нас. Все добре.
    --- дописи об"єднано, 11 Жовтень 2017 ---
    До речі, цікаво, що доньку я носила найдовше, а плацента з нею була в найкращому стані, з усіх трьох дітей. Ідеальна плацента на 43 тижні :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    От і моя ніяк не коментувала. Сказала все в нормі. Ще й термін по розвитку дитинки по УЗД на тиждень виперееджає ПДП по місячнх.
    Дякую за ваш коментар. Значить може і так бути.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    знаєте, поки Ви не спитали і я не полізла по таблицях, я була впевнена, що то взагалі без питань :)
    все буде добре.
    а чи було УЗД в 11-13 тижнів? За ним ставлять термін точніше, ніж "по місячних". По місячних зазвичай мається на увазі, що гестаційний термін має бути менше на 2 тижні. А фактично це вірно лише для тих, в кого "вагітний" цикл був 28 днів.
     
  18. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Теж на тиждень скоріше ставили. То тенденція збереглась.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну то значить зачаттся відбулось раніше, ніж на 14 день циклу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Bize

    Bize Well-Known Member

    Мені Прокопчук теж порекомендувала робити аналіз на каріотип подружжя. Написала мені до кого йти - Мікула М.І. (чи якось так, хто знає - поправте, будь ласка). Хто недавно робив, підкажіть, чи то треба записуватись наперед для того аналізу, яка до нього підготовка, і якщо можна, підкажіть його вартість..