Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 20 Липень 2009.

  1. cupa

    cupa New Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    Привіт.Прошу Вашоі поради- задумалася над відкриттям кондитерського цеху.Хочу зареєструвати ФОП.Хто стикався з таким-які наступні моі кроки?документація?що,де?(сферу збуту маю-цікавлять організаційні питання та паперова робота)дякую
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. Krysya

    Krysya Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    почитайте попередні сторінки. там неодноразово писалося як і з чого починати
     
  3. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    Потрібна допомога - яку з/п повинен отримувати бухгалтер, який робитиме лише звіти для приватного підприємства? Дуже потрібно.
     
  4. kfc

    kfc New Member

    Дивився сторінки, бачив, що хтось має канали в податковій і тд, але на жаль загубив ту сторінку. Прошу аписати мені в приватні повідомлення, будь ласка.
     
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, є ідея, нема грошей :girl_cray: підкажіть що я маю робити. Їдея в тім щоб відкрити ресторан з особливим видом обслуговування. Грошей нема практично ніц. Хочу свою ідею продати-подати комусь із наших рестораторів, може би вклалися, ну або найти інвесторів. Для того щоб то зробити я так розумію що треба мати бізнес план або щось таке, що би показало за скільки та радість окупиться. Може хто зорієнтує, де таке роблять і скільки то коштує? Якщо я звернуся, допустимо, в бізнес інститут і попрошу там когось мені написати такі документи і розрахувати окупність і затрати, то як я маю застрахуватися щоб мою ідею не вкрали? Якісь договір про не розголошення писати чи що? Не смійтеся з мене, я зелена в тих справах :connie_pull-pigtail але помріяти ж можна
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Можна підписати окремий договір про конфіденційність (нерозголошення) інформації або включити ці положення в договір про надання послуг, на підставі якого Вам будуть розробляти бізнес-план.
    Якщо чесно, то на 100% це не захистить від недобросовісних виконавців, бо у випадку чого в суді потрібно буде ще довести прямий звязок (тобто що саме ця людина розголосила, а не хтось інший, кому Ви також розказали про ідею чи ресторатор сам її не придумав).
    Але спробувати варто! Не всі ж у нас "продажні", я б не налаштовувалась на неудачу)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. magic

    magic Well-Known Member

    Підскажіть, де зараз потрібно звернутися, щоб закрити ФОП?
     
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Спочатку до реєстратора, а потім в податкову для проходження перевірки і видачі довідок, потім ще раз до реєстратора.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. magic

    magic Well-Known Member

    дякую. а де реєстратор зараз знаходиться?
     
  10. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    На головній пошті знаю працюють тепер реєстратори .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Розкажіть но мені чи тяжко зараз відкрити продуктову точку. Місце на ринку є, відкритий фоп теж, просто торгуємо не продуктами, треба якийсь дозвіл на торгівлю? Цікавлять такі види товарів, як крупи, приправи, щось таке, що не псується і має довший термін придатності. Як зараз з товаром чи треба укладати угоди з постачальниками? Чи дають вони товар на реалізацію, чи тільки за передоплату? Буду дуже вдячна за всі поради і консультації!
     
  12. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Скажіть чи хтось знає, чи може колись користувався послугами кредитної спілки? потрібний стартовий капітал для відкриття бізнесу, не великого... чи варто з ними звязуватися чи краще шукати інші варіанти?

    Надіслано від мого SM-T561, використовуючи Tapatalk
     
  13. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Скажу про те, що знаю.
    В більшості випадків укладати угоду потрібно, без угоди розрахунок в основному по факту. Але якщо працюєте по другій формі, то та угода - просто папірець.
    Під реалізацію не дають, але можна розраховувати на відстрочку платежу 7-14 днів, може, в нешвидкопсуючій групі товару і довше.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Дівчатка, ХЕЛП!! зорієнтуйте, бо тільки починаю діяльність і заплуталась.
    Єдиний податок (2га група) платиться до 20числа за ПОТОЧНИЙ місяць, чи АВАНСОМ на НАСТУПНИЙ ?? Я сьогодні платила його вперше, то вказала, що це за грудень. А тут говорила з подругою (вона давно ФОП, теж 2га група), і вона каже, що ЄП сплачується авнасом на наступний місяць (тобто у грудні за січень). Як воно є насправді( бо в податкову дозвонитися не можу)??
    І по ЄСВ - оплачується за квартал, чи також за місяць?
     
  15. porIra

    porIra Well-Known Member

    Саме так. Завтра останній термін сплати єдиного податку за грудень.
    ЄСВ платиться до 20 числа поквартально. Тобто до 20 січня за 4 квартал. Але багато хто сплачує до 20 числа кожного місяця за попередній.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    @porIra дякую. я вже стільки інформації в неті перелопатила, і бачу, що я права. Це трішки заспокоює, бо я тут вже собі штрафи почала рахувати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. porIra

    porIra Well-Known Member

    На початках так буває. Головне пильнуйте як змінюється мінімальна з/п протягом року, бо від неї залежить сума ЄСВ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Скажіть таке:
    Буде дитячий магазин з власною назвою. І на вивісці буде логотип - назва з малюнком.
    Треба десь патентувати назву і логотип?
    І чи треба перевіряти на унікальність/плагіат то все??
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    здається , вже роки 3 як не потрібно..Але 100% не підтверджу, бо не стикалась з цим питанням більше року... а в нас все занадто швидко змінюється. Держреєстратор точно знає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    В принципі, можете не перевіряти.
    Але, якщо така назва і логотип є зареєстровані у цій самій сфері, і власники вже зареєстрованої назви вас засічуть і будуть мати бажання потягатися, то можете мати проблеми.
    Тут вже на ваш страх і ризик.
     
    • Подобається Подобається x 1