Заняття за методикою Монтессорі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ljolik, 7 Грудень 2006.

  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    Для розрядки обстанівки :)
    :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 14
  2. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    Кожен займається дитиною по-своєму. Для когось для розвитку дитини є достатнім носіння її в слінгу, комусь треба спеціально обладнане середовище чи щось, більше схоже на системні заняття. Мене дивує, що деякі люди так агресивно сприймають бажання інших займатись зі своїми ж дітьми! :confused:
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    DolceVita, поділіться, будь-ласка. Скільки часу були, що робили, скільки діток в групі?

    Я вчора випадково дізналась, що в 11 школах Львова є класи по методиці Монтесорі. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    а часом не знаєте в яких саме?
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    ого які прозорі натяки)))
    ніхто агресивно не спрймає
    для мене заняття з дитиною повинне бути завжди а не тільки в спеціально облаштовваних приміщеннях пару разіві на тиждень
    без системи
    надто багато системи і методик навколо шоб з 5ти місяців дитину вводити в то всьо
    в 5 місяців ми з малим були, наприклад, на виставці фотографій в нац.музеї, в музеї меблів - коли гуляли я йому розказувала про будинки і вулиці, про людей і машини - як і зараз
    дитині все потрібно розказувати і показувати - це і є розвиток
    :confused:
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    де ви побачили агресію? просто кожен підходить до того зі своєї точки зору
    а тут всі висловлюються, спілкуються, для того, щоб хтось, кому потрібно визначитися зважив всі за і проти :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    Звичайно, тут всі виражають свою думку. :) Але, мабуть, можна її виражати якось ввічливіше чи що :confused:. Замість того, щоб казати, наприклад, :"в такому віці, і вже шукаєте систему. краще гуляйте на вулиці більше.." можна сказати шось типу:"я вважаю, що...", чи "на мою думку..." чи "а я роблю так...". Правда приємніше звучатиме? Ми ж тут спілкуємось, тобто обмінюємось думками, а не нав'язуємо комусь свої погляди чи даємо інструкції.
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    В мене таке питалися коли я поступала в перший клас :)
     
  9. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    В суботу ввечері напишу все!!! Як відбувається,хто був,як мій жучок себе поводив і просто свою думку про побачене і почуте :radist:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    Дівчатонька,ми сьогодні були на занятті.
    Нас було 5 діток- 2 дівчинки ( по 10 міс),і з моїм 3 хлопчика ( 6, 8,5 , 10 міс)
    Ми танцювали,бавилися,робили динамічну гімнастику,робили іграшки,робили масажик ,грали на музичних інструментах, мацяли руцями інших діток.
    При тому мій жучок сміявся,радувався,укав гукав і все робив ну не рівні старших,бо ми ще не сидимо і не повзаєм,але тримався гідно навіть з хлопчиком за іграшку воювали ))))
    Я дуже задоволена і він також.Вдома бабусі все розповів і сів і сам з коробкою від цукерок бавився. Це для мене великий прогрес!!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    На жаль, не знаю. Точно знаю за 60 школу на Патона, бо знайомих мала ходить на підготовку, вони й сказали, що в кожному районі Львова є хоча б одна школа з класом по Монтесорі.
     
  12. kedio

    kedio Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    Кльові заняття..... але напевне не за системою Монтесорі....
    розказуйте більше
     
  13. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    А ви знаєте що ця методика передбачає???
    Вивчення таблиці Менделеева,5 симфонії Бетховена і задач на селекцію:xaxa:
    Методика Монтесорі передбачає розвиток 5 почуттів-дотик,слух,смак,запах,зір. За одне заняття проходимо все по трошки у вигляді гри. Тоді дитинка не дуже замучується. І це для неї стає природнім
     
  14. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    DolceVita, розкажіть, будь ласка, детальніше, а не просто "бавилися, робили іграшки.." Розкажіть як бавились, які іграшки робили, яку гімнастику... тоді буде цікавіше і більше уявлення про заняття. :)
     
  15. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    Бавилися дерев'яними розвиваючими іграшками-такі в Знайці купу грошей коштують.
    Іграшки робили власними руками з паперу,пластиліну,малювали фарбами спеціальними.
    Гімнастику робили динамічну під пісеньки і віршики на укр.мові (рельси,рельси,шпали,шпали....:xaxa:)
    Масажик під віршик.
    Грали всі на різних музичних інструментах.
    Витягали різні форми з ємкостей і посудин (пустих і з водою)
    повзали в тунелях і під тканиною....
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    я зажди була великою прихильницею як і самої Марії Монтессорі так і її методик. Намагалась наслідувати, багато читала і активно шукала-дізнавалась як це все реально втілюється на практиці, особливо у Львові. Але сьогодні від емоційного шоку мій розум говорить, що свою Дарцю я на такі заняття не відведу.
    Про реабілітаційний центр "Джерело" я чула багато і неодноразово, нераз мала стосунок до "особливих" діток і вважала себе морально підготовленою, коли йшла туди на фотосесію. Але, як виявилось, це було не зовсім так.. Перед дітками я себе тримала досить добре, але тільки вийшла - у мене всерелині стався емоційний вибух, все просто перевернулось!
    Я була практично у всіх групах, в т.ч в групі, де займаються за методикою Монтессорі. Організовано все на дуже високому рівні, але це не полегшує картини.. Дітки дуже милі, дуже гарно зі мною бавились, одна маленька красуня мені все детально пояснювала, обнімалась зі мною і сиділала на колінах. Але мене весь час не покидала паніка. Страх. Не знаю чого я боялась, але я досі не можу проковтнути той комок що застряг в горлі..
     
    • Подобається Подобається x 11
  17. okodemig

    okodemig Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі


    Щось не зрозумів шок від чого?!
    Від занять? Від методики? Чи від приміщення?
     
  18. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    думаю від діток
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. okodemig

    okodemig Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    Думаю, що Taska -у треба ще раз затягти в Джерело і освоїтися. Бо і фотки вийшли невпенені.
    В них є добра підготовка по Монтесорі-заняттям. Поки вони проводять лишень для клієнтів Джерела - тих, хто потребує помочі. Але спеціалісти мають і відповідний вишкіл та добре обладнання. Буду їм помагати робити програми (для ширшого кола відвідувачів).
    До речі вони книгу випустили про практику Монтесорі. чули ?:girl_in_dreams:
     
  20. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    а ви працюєте в цій сфері? Я вдома проводжу заняття інтегрую методику Монтесорі та Домана, та ще деякі, такі собі міні-розвивалки для діток, тому цікаво, хто ще у Львові таким займається. А про книгу розкажіть детальніше, вона основана на практичних досягненнях педагогів Джерела по її методиці? Де можна глянуть чи придбати?