Заняття за методикою Монтессорі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ljolik, 7 Грудень 2006.

  1. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    Планую з весни своє мацьопство на заняття монтесорі почати водити. Думаю, що ця методика як раз для нього.
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    дивно чути шо методика орієнтована на дітей з особливимим потребами є як раз для дітей, які не мають їх
     
  3. okodemig

    okodemig Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    тут слід розібратися фундаментально що таке методика для діток. а тоді казати, що "спец" "методика" моїй здоровій мацьопі не підходить. Більшість методик орієнтовані на розвиток. Просто якщо ваша 2 річна дитина здібна, то зробить те, що роблять "особливі" дітки в 4 роки. А якщо Ваша 4 річна дитина - талановита, то вона виконає завдання з початкових класів. Але якщо ваша дитина те чи інше не виконує, тоді це завдання ділять на дрібні, і тоді покроково досягається успіху. І саме так працюють із дітьми із особливими потребами. Звичні "дитячі" завдання розбиваються на детальніші.
     
  4. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    знайшла що у Львові тільки дитсадок №75 використовує методику Монтесорі.. А ще якісь садки використовують її? Бо стаття була з 2008 року, може зараз хоч трошки побільшало їх у Львові?
     
  5. bubamara

    bubamara Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    на Квітки-Основ’яненка 9 відкрився центр розвитку дитини, де використовують програму та методику Монтесорі. Ми вже раз туди ходили, але щоб точніше сформулювати своє враження, спробуємо ще.
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    Трохи не про Монтесорі, але не знаю, де написати...
    Ходимо з меньшим на заняття з розвитку в "Чарівний замок". Не те, щоб хотіла малого чогось конкретного навчити, просто йому там дуже подобається. Там він спілкується з однолітками, бавиться. І ось порадила нам наша вчителька таку книгу "Вчитися легко та весело" видавництва "Ахілл" з Трускавця. По ній можна вивчити таблицю множення, дроби тощо. Мене це зацікавило, але для старшого. Таблиця множення нас чекає на канікулах. Чи хтось тою книгою користувався? Бо коштує не дешево (200-270 грн). Може є якісь відгуки?
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    прочитала всю темку. маю одну думку (не про Монтесорі конкретно): якщо спочатку розвивається образне мислення, то вважаю що діток змалечка варто вчити іноземних мов, щоб мова засвоювалась не як набір правил і словник, а образно. тобто вчити говорити, а не читати. все ж таки рідної мови дитя вчиться змалечку і до 3-х років вже балакає.
     
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    Були на заняттях Монтесорі на Квітки-Основ’яненка 9 в центрі розвитку дитини.

    Не знаю, хто отримав більше позитиву мама і тато чи наші діти. Навчання за методикою Монтесорі вчить дитину самостійно думати і приймати рішення.
    Я багато читала про Марію Монтесорі і тішуся, що у Львові є можливість відвідувати такі заняття. Дуже позитивні виховательки, добре обладнані кімнати, багато дерев"яних іграшок. Одним словом ФАЙНО! :connie_pull-pigtail :girl_tender:
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. lilitdance

    lilitdance New Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    Знайшла такі ігри з дитиною. Собі додала в закладки, бо ми ще маленькі. Може ще когось зацікавить.
     
  10. bubamara

    bubamara Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    Отже, ще раз про монтесорівські заняття, вже тепер із майже річним досвідом їх відвідування. Не вникаючи в те чи це справа в методиці чи в людях, які її втілюють, хочеться підкреслити що в ЛШМ дуже класно завдяки аспекту свободи, яка починається з того, що дитина має свободу у виборі, чим їй в даний час займатися і поширюється на всю атмосферу в школі. У мене враження таке, що ми з Євцею приходимо не в школу (режимний заклад), а в гості, де що і скільки хочемо, то робимо. Можливо, це все звучить трохи нереально, але в контексті цим занять, так воно і є. Тому, я рада, що ми це робимо.
     
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  12. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    А ми зараз пішли в ЛШМ , були 2 рази. Враження позитивні. В цей четвер ще й буде семінар по методиці, що дуже добре, бо поки не дуже орієнтують в методиці.
     
  13. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    А з якого віку на такі заняття водять?
     
  14. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    Там три групи: з 0 до 2, 2-3, 4-6. Найменші повзають та займаються разом з батьками. Ми ходімо на заняття після обіду, то групи 2-3 та 4-6 займаються в одному класі, бо вечором менше діток. Але є 2 вихователі для кожного віку.
     
  15. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    Ми ходимо в групу 1-2 роки:)
    Батьки бавляться разом з дітьми.
    Я не можу назвати це розвивалкою, бо ми по суті ходимо бавитись)) Ну але такі малявки і розвиваються під час гри!
    Дитина займається з мамою, татом тим, чим їй цікаво саме в цю хвилину. Немає ніяких обмежень в часі, немає викладачів, як таких. Присутня вихователь, яка підказує як якими іграшками гратись, часом заохочує дитину до якоїсь гри.
     
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    а скільки дітки займаються часу? скільки раз на тиждень? і яка оплата?
     
  17. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Можна 2 або 4 год. 2 рази на тиждень.
    Ми почали з 2-х годин. За 1 2-год. заняття 70 грн.
    З листопада будуть абонементи. Питала як з оплатою, якщо прихворіє хтось, сказали що переносять на інші заняття. Але краще їм передзвонити та все розпитати.
     
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    До речі, нині знайшла інформацію, що 30 жовтня о 16.30 у них відбудеться безкоштовний семінар по методиці Монтессорі, хочу піти і все дізнатися.
     
  19. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    Так, але вказано що потрібно зареєструватись.
     
  20. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Заняття за методикою Монтессорі

    А ще напишіть координити, будь ласка!