Заняття арт-терапії

Тема у розділі 'Крила надії', створена користувачем ola-lyola, 14 Квітень 2009.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Скоро буде рік я почала займатись артерапією з онкохворими дітками у БФ "Крила надії". Коли вперше йшла до них, було страшно. У фонді "Крила надії" мене попередили, що йдемо у відділення, де важкохворі дітки, одужують не всі... Я вирішила, якщо буде важко, то просто піду... Але через пів години заняття я забула, де я, було враження що ми просто бавимося у дитсадку, правда дітки лисі та з штативами і крапельницями.
    З того часу ми багато що робили і відкритки, і валентинки, і ялинкові прикраси, і райських пташок. Кожну суботу намагаюсь приходити у лікарню, бо нас там чекають.
    04.04. ми робили ціпляток, маленькі різнокольорові клубочки дуже схожі на наших маленьких пацієнтів.
    Дивіться, що у нас вийшло:
     
    • Подобається Подобається x 44
  2. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    Результати цьго творчого заняття можна выд сьогодны побачити в кавярни Смаколик що на Коперника :), там э виставка робіт і фотографій
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    У суботу у відділенні гематології нас зустріли гарними новинами про виписку двох "старожилів" відділення а також дуже гарними малюнками, які дітки протягом тижня готували на виставку
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

    На самому занятті ми розмальовували кепки. Заняття вийшло як завжди веселим, на заняття прийшло багато маленьких пацієнтів, яким швидко набридло старанно малювати, тому починали розмальовувати дітки, далі допомагали мами:xaxa: Для мам наші заняття є таким ж важливими як і для діток, тому що кожен день мами - це боротьба за життя та здоровя свого найріднішого малятка. А малюючи кожен настільки захоплюється, що часто забуває, у якому відділенні перебуває.
    Розмальовували не лише кепки а й палітри для фарб, так було багато креативу:xaxa:
    Ще заняття відвідала справжня художниця п. Оксана, яка допомагала діткам у їх творчості.
    Ось що у нас вийшло:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 24
  4. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    Велика вам подяка та низький уклін. Займатись такою справою.
    Нажаль я так і не наважилась. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    9 травня з 10.00 -18.00, в рамках св'яткування Дня міста Львова на площі Ринок, відбудеться благодійна виставка - ярмарок дитячих робіт.
    Благодійний Фонд «Крила Надії» буде презентувати роботи діток, що проходять лікування у Львівській обласній клінічній лікарні, а також будемо обмінювати роботи на благодійні внески в скриньку благодійних пожертв :)

    Ваші благочинні внески забезпечать придбання високо вартісних медикаментів
    для екстренної терапії онкохворих дітей

    На виставці будуть присутні наші волонтери з якими можна буде поспілкуватись про потреби і діяльність фонду.

    Також о 12.00-15.00 на площі Ринок відбудеться конкурс дитячого малюнка «Діти-дітям» організований БФ «Крила Надії» .

    Просимо відвідати цей захід і підтримати наших юних майстрів !!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    Фотозвіт з акції.
    9 травні відбулась акція БФ "Крила надії" світ твоїх мрій.
    В межах акції "діти-дітям" усі дітки, які приходили малювали для хворих діток світ своїх мрій. Діток було багато, малюнків ще більше!
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    Також на пл. Ринок відбувалася виставка-ярмарок робіт, виконаних дітками на заняттях арт-терапії - це брелочки, сумочки, розмальовані за ескізами діток, скриньки. Торбинки чи не найбільше привертали увагу відвідувачів. Мало хто з відвідувачів виставки-ярмарку залишилися байдужими до нашої діяльності. Навіть іноземці які мало що розуміли, дивлячись на листівки допомагали, так одна німкеня повезе додому чарівну торбинку з часточкою дитячої мрії про здорове майбутнє...
    Багато хто допомагав, але чомусь не бажав нічого слухати чи навіть просто брати листівку до рук, часто звучало " я неможу на це дивитись". Але ж якщо на це не дивитись, банально закрити очі, то від цього проблема не зникне, онкохворих діток не поменшає. А якщо на це не просто глянути а простягнути руку, допомогти, щоб і у онкохворих діток був шанс втілити світ своїх мрій у життя.

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17
  7. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    Дякую за фото. Так шкода що ми з Чоловіком не встигли, прийшли пізніше вже.
    Якіж ви молодці!
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    У суботу робили метеликів. Діток у відділенні побільшало, є новенькі. Метелики дуже делікатні а робити їх треба дуже акуратно. Кому не вистачило терпіння зробити метеликові чотри крила, включали фантазію :xaxa: хто зробив лише одне крило - вийшов гарненький равлик, хто зробив два - стрекоза:xaxa:
    Дивіться яка краса!
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 19
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    Звіт за суботнє заняття.
    Йшла на заняття не в настрої, ніяк мені ті новини з головине йшли. Та ще й минуле заняття було не дуже - у відділенні була якась інфекція, дітки одні з температурою у інших погані показники...
    Перед відділенням вдягаю на лице маску, під маску вдягаю посмішку - а у відділенні гамір. Мами у хорошому настрої, ну думаю, значить і у діток все гаразд. І справді - показники відносно хороші, пару діток кашляють, тому у палатах і ми їм занесли палітри з фарбами і заготовки малюнків.
    А в їдальні тим часом почали збиратись дітки. Почали малювати равликів. Я завжди малюю, а цього разу я та ще дівчатка - волонтерів не могли відірватись від однієї милої персонки. Персонці 2 рочки і звати його Віктор, але ми його назвали міні-містером або мужчинкою. Такої зворушливої посмішки я давненько не бачила, мужчинка посміхався і ми-дівчата-волонтери просто танули... Симпатяжка у відділені уже місяць, але з палати на заняття вийшов вперше, привикав до лікарні...
    Я у відділенні маю улюбленця, хоч так і неможна, але все одно... У нього дуже гарне ім'я - Леонардо! З таким ім'ям не малювати неможливо! Але нашому художнику причепили гальмо (штатив з крапельницями), тому малювали також у палаті з бабусею.
    А ще дуже багато сміялись - особливо коли мами переживали, що у діток равлики краще вийдуть, ніж у них :girl_smile:
    Намалювати багато чого і метеликів, і равликів, і машинки.

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]

    А ще я помітила що у відділенні дуже багато діток з незвичними і дуже красивими іменами - Леонардик, Матвій, Філоменка.
    Вийшла з відділення у дуже припіднятому настрої, стільки позитивних емоцій передалось від діток! Йду і розглядаю свої випацькані фарбою руки і спало мені на думку - що це не я потрібна тим діткам, а вони більше потрібні мені.
    Бо коли бачиш на їх личках посмішку, то дістаєш таку хвилю позитивних емоції, що за це варто їм бути вдячною!!!
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    Хочеться сказати слова подяки всім хто допомагає нам з матеріалами для проведення творчих занять.
    Величезна подяка VAB банку – нашим старим друзям, які гостро перейнялись проблемою проведення творчих занять і зібрали багато матеріалів для того, щоб наші дітки мали можливість багато, а головне дуже красиво, малювати.
    [​IMG]
    Також велика подяка за надані матеріали п. Віталію, ваші розмальовки, фломастери і олівці не залишать байдужими жодного нашого пацієнта.
    [​IMG]

    а також дякуємо всім хто передавав для діток олівці фломастери, альбоми і багато маленьких але дуже приємних дрібничок :girl_curtsey: ми вас пам*ятаємо і дуже вам вдячні
     
    • Подобається Подобається x 13
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    Нарешті я перестала прогулювати заняття і цієї суботи ми з дітками розмальовували скляні тарілочки у вигляді рибок. Нас стало більше, тому заняття проводились і в гематології, і в хірургії. Я була всюди, оскільки давненько не була в гематології і хотілось побачити діток, а в хірургії забігла пофоткати роботи і залишилась, бо зустріла там маленьку принцеску. Знайомтесь - принцеса Оленка Лапчак.

    [​IMG]
    Вона прийшла з татком але потім її тепленька долонька з таткової руки перейшла у мою. Як виявилось Оленка вперше малювала фарбами і відразу професійними акриловими по склу. Розмалювали дві тарілочки - одну для сестрички Іванки і одну для Оленочки. Подивіться яка краса у нас вийшла:
    [​IMG][​IMG]

    А це ще одна маленька зірочка Юрочка Сидоров - виросте маленький художник, він так захопився процесом малювання, що незміг всидіти, тому малюємо стоячи.
    [​IMG]

    Результат перевершив усі сподівання - мами жартували що можемо відкривати майстерню по розпису тарілочок.
    Ось роботи Лерочки з хірургії та Андрійка, Миколки з гематології.
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 18
  12. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    Оленка така зосереджена... а Юрчик то взагалі :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: просто закохав в себе своїми очиськами ... ой :shy:
    Оla-lyola, особисте ВЕЛИЧЕЗНЕ вам ДЯКУЮ :girl_in_love: за ту увагу яку ви віддаєте цим діточкам.
     
    • Подобається Подобається x 12
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    І за те, що ділитеся з нами цими сонячними промінчиками! Ця тема моя улюблена!!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    Скажіть, а вам не потрібно більше нікого, щоб займатися з дітками? Я б хотіла спробувати. Не знаю правда чи витримаю, але побачила тему і мені захотілось якось допомогти. Можу вдома пошукати фарби, пластику, якщо знайду, можливо вам треба...
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    І я хочу приєднатись!!! Скажіть, а для цього потрібно вміти малювати чи ще щось? Бо з малюванням в мене туго... а я би дуже хотіла спробувати!
    Що взагалі для цього треба зробити?
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    Дівчаточка треба мати просто бажання і трохи вільного часу. Ну і звичайно настроїтись на то, що спочатку буде нелегко. Необхідно прийти у БФ "Крила надії" на Чорновола 45а, каб 9.(це будинок з надписом ЕКОЛАН) збір щосереди о 18.30. де розказують новим волонтерам що і до чого. Координатор занять з артерапії Маряна.
    На сайті БФ крила надії є точна інформація і телефони.
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    Я обов'язково приєднаюсь, коли приїду з відпочинку.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    В цю суботу ми робили веселих гусеничок з ниток. Розклались ми з нитками, мотаємо, приходить медсестричка і питає, що ми сьогодні робимо, а одна мама так серйозно каже - светри на зиму плетем :girl_smile::girl_smile::girl_smile: Одну гусеницю робили колективно - кожен по клубочку - і вийшла гусеничка :girl_smile:

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 18
  19. RoksanaVW

    RoksanaVW Well-Known Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    Ви просто молодець! :))) Я захоплена...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Марунечка

    Марунечка New Member

    Відповідь: Заняття арт-терапії

    Привіт усім :) якщо ще є бажаючі долучитися до проведення творчих занять - то ласкаво просимо!!! Єдине, тепер зустрічі-тренінги для волонтерів проводяться не в середу, а в понеділок у 18:30, за тією ж адресою. Але перед тим бажано зателефонувати в фонд, або написати мені (я новий координатор творчих занять у фонді). :)
    Від початку листопада ми не проводимо занять у лікарнях через карантин, почнемо вже з наступного тижня - з новими силами :)