Залізниця, попутники

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Грильяжка, 19 Червень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Залізниця, попутники

    тому що квитки з являються і в системі у касирів "повагонно". Тобто їм в певний момент викидують певні вагони, які вони "закривають" і далі- знову йде поновлення системи. Тому справді тут зручніше самому онлайн "виловлювати". Касири не знають, який вагон коли їм подадуть ( а купейні вагони теж можуть бути різної комфортності і ціни- теж бути різними в різних вагонах)
     
  2. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    В мене тут виникло запитання, бо онлайн бачу викинули порожній вагон на продаж на потрібний нам час(бо прийшлось у касі купити на інший день), чи можу я наприклад зараз купити квитки.
    А ті ,що придбали повернути? Як виглядає повернення квитків у касі?
    Вибачайте за такі запитання, але з залізницею особисто вперше маю справу :) (їжджу поїздом не часто, тай попердні рази квитки купували знайомі)
     
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Муська, здавала давніше, підходите до віконечка повернення квитків, повертають за виключенням якоїсь суми, колись було 9 грн за квиток, скільки зараз не знаю

    http://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/324736/
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Сума, що повертається залежить від термінів звернення пасажира та регулюється Наказом Міністерства транспорту та зв'язку України № 252 від 04.03.2008. Відповідно з цим Наказом повернення платежів пасажирам, які відмовились від проїзду з особистих причин, відбувається згідно наступних правил:
    Якщо пасажир повертає квиток більш ніж за 24 години до відправлення поїзда – повертається повна вартість квитка і плацкарти. Комісійний збір за оформлення не повертається;
    При поверненні квитка від 24 до 9 годин до відправлення поїзда – повертається повна вартість квитка і 50% вартості плацкарти. Комісійний збір за оформлення не повертається;
    Якщо менш ніж за 9 годин до відправлення поїзда, але не більше ніж через годину після його відправлення – повертається тільки вартість квитка, а вартість плацкарти не виплачується. Комісійний збір за оформлення не повертається;
    Якщо пасажир повертає квиток пізніше, ніж через годину після відправлення поїзда – відшкодування грошових коштів не проводиться! У тому числі і за такі проїзні документи, які мають відмітку про припинення поїздки на шляху прямування.
    Увага!

    Якщо Ви оплачували на сайті Tickets.ua послугу бронювання (з наступним викупом квитків у касі), вартість послуги бронювання поверненню не підлягає!

    У всіх випадках повернення проїзних документів пасажир вносить плату за послуги. Кошти, сплачені за послуги, пов'язані з резервуванням місць і продажем проїзних документів, не повертаються, за винятком випадків, коли повернення здійснюється з вини Залізниці.
     
  5. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Скажіть а можна тільки карточкою розрахуватись. Чи через термінал якось можна?
     
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Залізниця, попутники

    roma roma, я особисто не пробувала, купую через сайт, розрахунок з картки
    через термінал ПБ, кажуть, можна
     
  7. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    якщо ще актуально..
    купіть квитки спочатку, а вже потім повертайте непотрібні. Повернути можете в двох касах: в тій , що пише "повернення квитків" і в №4(здається). вони це не афішують
    Щоб повернути квиток, потрібно його спочатку роздрукувати в касі.
    Найкраще купувати через сайт залізниці, хоча інфа там не на стільки оперативна як в самій касі.. Тому кожен виходить зі своїх можливостей. Решту питань можу відповісти в пп
     
  8. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Підкажіть чи можна купити квиток і поїхати без паспорта, чи дуже прискіпливо відносяться до такого?
    Здала паспорт на зміну прізвища. Є копія старого паспорта і свідоцтво про шлюб.
     
  9. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Думаю можна, але провідник вагону може відправити на дозвіл до начальника поїзда.
     
  10. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    перед поїздкою зверніться до адміністрації чи чергового вокзалу.. не повинно бути проблемою
     
  11. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Розкажу як це все відбувалось на практиці. Купили ми квитки туди і назад. Плани трохи змінились і виришили здати квитки. Вартість квитка 55 грн. Повертали ми його більше ніж за добу (близько 35 год до відправлення потяга). Втратили по 25 грн з кожного квитка
     
  12. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    мабуть все решта складали комісійні, страховка, ПДВ, сервісні послуги.. що не підлягають поверненню.
     
  13. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Звернулись, сказали що потрібен оригінал документа (укр.паспорт, закордонний паспорт, водійські права). Будемо чекати поки зроблять паспорт.
     
  14. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Чи хтось їздив вагоном-Люксом поїзда Львів-Харків? Там ліжка ширші від купейних?
     
  15. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Через який сайт купити квитки?
    Цей
    не працює.
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я купую через
    http://e-kvytok.kiev.ua/ru
    Або через Ощад 24, Приват 24.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Дякую!
    Пробувала щойно через пару сайтів, хочуть Mastercard. В мене нема такої)
    Прошу ще сказати, спочатку одна сума до оплати висвічувалася, а потім менша, чомусь. Що це значить?
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене картка Маестро, то замовляла нормально. Сума правильна та що показується пізніше (менша), не знаю чому так, але з картки завжди знімає саме її.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Буду пробувати через Приват24 купити, сподіваюсь, там все доступно)
     
  20. Муська

    Муська Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1