Залізниця, попутники

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Грильяжка, 19 Червень 2009.

  1. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    це дійсно жахи ! квиткові каси перетворились на базар ?

    Сьогодні телефонувала на рахунок квитків до Сімферополя , то довідка головного вокзалу видала ціну 240 грн купе .
     
  2. status quo

    status quo New Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Муж вчера брал из Симферополя во Львов -370гр. (это вагон в котором 7 купе )
     
  3. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Я брала квиток з Сімферополя до Львова на 86-й в неділю, то коштував він 199 грн. разом з чаєм (купе).
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Сорі, що з таким питанням, за 45 діб-це день від"їзду 45?
     
  5. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Дівчата, мене цікавить таке питання. Поїздом діти безкоштовно їдуть до 6-ти років, потім необхідно купляти дитячий квиток. В мого малого 6 років виповнюється 22 липня. Якщо я планую їхати поїздом на море, наприклад з 12 по 24 липня, буду купляти квитки відразу в обидві сторони, то як братиму назад для малого потрібно вже купляти дитячий квиток? Бо на момент коли куплятиму квитки йому ще не буде 6 років, а як будем вертатись, то вже виповниться 6.
     
  6. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники



    думаю , що квиток потрібен після 22 липня, тобто коли Ви будете повертатись
     
  7. status quo

    status quo New Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Обычно проводники требуют свидетельство о рождении . Конечно , могут поверить на слово, что ещё нет 6 лет, но нет гарантии , и что проверив не пустят в поезд - тоже нет гарантии. А билетов без предоставлении места у нас в стране просто нет. ( это из 20-летнего стажа поездок с двумя детьми - из Львова в Симферополь и обратно ))
     
  8. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Продаж чи бронювання квитків розпочинається не раніше ніж за 45 днів від дня відправлення, тобто потрібно вам на 10 липня зі Львова, то рахуєте від тієї дати. А ще краще, щоб не помилитися, зателефонувати в довідку і вам скажуть коли прийти!
     
  9. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    та мені в доаідці також сказали 240, а в реалі вийшло 260

    ну тоді я вже зовсім нічого не розумію!
    І це все ціни на один і той же 86-й поїзд?? Цікаво виходить...
     
  10. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Взяли квитки назад до Львова із Сімферополя без проблем на Підзамче. Вартість 225 грн.
    Ага :girl_crazy:
     
  11. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    У нас вийшло ще цікавіше. В Сімферополь ми їдемо 86-м поїздом, в суботу за 212 грн. , а назад 256 поїздом, додатковим, в четвер, за 270 грн. Інакше, як пипець це не назвеш))
     
  12. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Поки стояла в касі за квитками, спілкувалась з іншими людьми. І от дехто вперто каже, що то квитки так швидко бронюються через інтернет в першу хвилину їх появи. Що, особливо, якщо через банки (які?) бронювати, то там програмка, яка автоматично бронює квитки за кілька секунд. Ну підкажіть, через які ж то банки так бронюють?
    А ще, теж, правда, не сказано яка установа, бронює тобі квитки на поїзди задовше ніж 45 днів. Таку хтось знає?
    Мені щось не дуже в те віриться, але от коли о 8:02 не було вже цілого купе чи плацкарту чи нижніх небокових і люди обурювались, то касирша сама казала, що то все бронюють через інтернет. а потім приходять до них з цілими стосами тих інтернет-квитків.:confused:
     
  13. status quo

    status quo New Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    есть официальный сайт

    вот на нём всё узнаёте и о наличии билетов, также можно забронировать билет - оплатить картой банковской - распечатать - приехать в кассу и забрать.
     
  14. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    цей сай вже всі прекрасно знають, але, навіть, не про нього говорилося. От мені і цікаво.
    Fima, а ви самі через нього бронювали квитки?
    Я вже писала, що у мене не проходила проплата, і, поки я ще раз хотіла повторити операцію, то вже місць не було.
    Плюс, спостерігала за тим сайтом кілька днів - о 8:00 з"являються білети і вже місць є мінімально. Правда, потім, протягом кількох годин ще з"являються нові вагони, тому часом може пощастити. Останній раз мені так і пощастило - о 8:10 вже квитків не було, а о 9 вдалося придбати.
    Але ж то все не є нормально (.
     
  15. status quo

    status quo New Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Несколько раз бронировала и потом брала билет в кассе. А про цирк с билетами, это отдельный разговор - турфирмы, сервисные центры , бронь для разных начальников. Простому человеку физически за ними не успеть..
    А каково состояние вагонов!!? , сервис в этих вагонах , безопасность пассажиров.. ну не соответствует цена и качество предоставленных услуг..
    И то, что это положение дел ненормально - абсолютно с вами согласна.
     
  16. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Взяли білети на ціле купе))) Правда на 256, шкода бо хотіли в Сімферополь на 86 їхати, але 8:10 45днів до виїзду, а білетів нема. Ціни 270 дорослий і 209 дитячий. А перед нами стояли 2 жіночки, хотіли з Сімферополя взяти, то на плацкарт навіть не було. А ще одна хотіла взяти і касир їй каже- є три місця... А ось тепер вже немає. Це ж якось жахливо. Надіюсь що й назад нам повезе взяти. Ех, той інтернет... з ним прекрасно але без нього в даній ситуації було б цікавіше))
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Залізниця, попутники

    взяли білети за 45 днів до виїзду, потрібні нам. Але на вокзалі чоловік був о 6 ранку, до каси перший ( але вже далеко не один). От коли каса о 8 відкрилася, то було можливо узяти потрібні квитки. Якби був о 8:15- купейних вже не було.Вже за годину залишилося 11 квитків на весь поїзд( маю на увазі 86 потяг і не враховую "люкси", які є завжди)
     
  18. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Є ще такий сайт: http://booking.uz.gov.ua/
    За 1 раз не дає купити більше 4 квитків.
    Я особисто не практикувала, але також можна замовити через Приват 24, прямо онлайн.
     
  19. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Нам одна знайома касирка казала, що така ситуація з квитками через те, що їм для продажу видають по одному вагону. Ясна річ, що через 10-15 хв після початку продажу вже нема місць, а коли їм наступний вагон дадуть продавати вони і самі не знають. От такі-от бздури...
     
  20. status quo

    status quo New Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Девочки -очень важно, для тех - кто с детками маленькими едет. Что бы вам не испортили поездку и нервы.
    Оказывается уже 4 года есть закон ,что в поезд - обязательно брать свидетельства о рождении детей, причём оригинал.

    Жінка з малюками, яку висадили з поїзда через свідоцтво, подасть до суду на залізничників.