Залізниця, попутники

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Грильяжка, 19 Червень 2009.

  1. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    А я маю страшні нерви. Була сьогодні о 8:30 касирша знову сказала, що вільного купе нема. Дзвоню до іншої (дала одна жіночка телефон) вона якраз на роботі, підійшла, нема купе, ви залиште свої координати і гроші може появляться, вам ж не горить!:girl_sad:
    Я дала задню. Людину перший раз бачу. Може всі так роблять, незнаю?
    Зв'язалася ще з одним мужчиною (його порекомендував власник котеджу, там де будем жити) сказав підійти в суботу на головний вокзал до однієї з кас. :girl_nea: Дівчата, але то всьо не безплатно, це додаткові витрати. Вже подумуємо з чоловіком чи не їхати машиною, бо в одну сторону поїздом "по блату" виходить приблизно 1200 грн.
    Ще в чому прікол. Приїхала до дому, а мені дзвонить касирша: "Приїзджайте вже є білети". Я кажу, що живу за містом і не можу так туди-сюди їздити, та й домовилася з іншою людиною. І як так не було купе, а тут вже опа! і появилося. Корупція страшна і це ми прагнемо до Європи.:girl_feminist:
    А система е-квиток взагалі передбачає тільки оплату за допомогою пластикових карток, зовсім не бронювання. І відповідь на питання: "Чому на 29 червня в інтернеті є вільні купе у 16 вагоні, а у вас в касі нема?" мені не дали.:girl_devil:
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    От власне.
    В мене строго спланована відпустка я теж не можу чекати з моря погоди, з дня на день їздити за білетами, брати на інші дати.домовлятися з касирами, так як ви і пишете, перший раз бачиш, лишаєш гроші, а потім ще шукай вітра в полі...Короче абзац повний. Я щось після вашого допису теж піднепала духом
    tsyganka, напишите як все ж вирішили це питання, може ваш досвід якось допоможе
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Фірмовий 92 планується зняти з кінця травня. Альтернатива- швидкісні експреси, які будуть ходити тричі на день і у дорозі мають бути всього 4,5 год.Але і ціна квитка буде відповідна.
    минулорічна історія: за 44 дні до від їзду, по системі е-квиток- є повно вільних місць у купе, вранці у черзі перші. Відкривається віконечко і... квитків нема. Правда, на кінець дня знайшлися після офіційної письмової скарги і купи нервів. Самі передзвонили, ще й вибачалися.
     
  4. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Залізниця, попутники

     
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Кошмар...це буде під кожним стовпом ставати?

    А от це тішить. Відповідна ціна це яка? А де це можна вичитати розклад, бо нам з їздою туди-сюди це важливо. Колись був експрес щодня, було супер, поки не зробили тричі на тиждень.
     
  6. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    З тим 92-м, то тепер він би мав їхати 14 годин замість 8. Але профспілка написала лист-скаргу прем"єр-міністру, і той, добра душа, ообіцяв, що подбає, щоб 92-й залишився таким як раніше. :) А то попри 14 год в дорозі, він ще й десь о 15 годині мав з Києва виїжджати, ну, відповідно, біля 5 ранку у Львові. :)
    А ті хюндаї нові з гарними цінами - від 222 грн в дешевшої категорії вагоні і від майже 400 в кращому. "Суперово"!

    Взагалі на залізниці купа змін з поїздами...
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    згадується як я брала білети в Крим. Перший день продажу -уже немає білетів. Точніше з Криму є, а туди немає. Знайомій потрібно було купити лише з Криму, то їй сказали що і тих білетів немає. Дідусь залізничник, поїхав на вокзал, купив білети як залізничник. Сіли у вагон а з нами в купе їхали ще одна жіночка і мужчина, які передумали їхати поїздом і в той самий день відправлення без проблем і додаткових документів купили білети. потім розговорившись з сусідами з інших купе, вони також білет купляти в останній день...
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    згадується як я брала білети в Крим. Перший день продажу -уже немає білетів. Точніше з Криму є, а туди немає. Знайомій потрібно було купити лише з Криму, то їй сказали що і тих білетів немає. Дідусь залізничник, поїхав на вокзал, купив білети як залізничник. Сіли у вагон а з нами в купе їхали ще одна жіночка і мужчина, які передумали їхати поїздом і в той самий день відправлення без проблем і додаткових документів купили білети. потім розговорившись з сусідами з інших купе, вони також білет купляти в останній день...
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Залізниця, попутники

    тепер по графіку він буде прибувати до Києва о 10.40
     
  10. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Купе на 4 дорослих виходить 980 грн
    А з 1.07. ще з"явився додатковий 256-й поїзд. То там купе на 4 дорослих понад 1 300 грн.
     
  11. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Один квиток на Львів-Сімферополь вартує 255 грн. Плюс ще подяка тій людині, яка дістає необхідні квитки. Тому приблизно написала таку суму, точно буду знати, як матиму квитки на руках. Ще чула, що вартість квитків залежить від місяця і дня тижня!?
     
  12. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    то я просто показала, що і офіційно (на додатковий) може дорожче коштувати. Я думала брати назад на 256, а тепер жаба давить. Хоча з тією відсутністю квитків хоть би на якийсь нормально взяти..
    А ціни на квитки мене теж цікавлять. Вони, навіть, зранку і вечором різні на ту саму дату.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Залізниця, попутники

    то на 86 поїзді? бо по системі е-квиток три дні тому видавало вартість 270 грн.
     
  14. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Мені ідея з денними експресами по 400 грн. і відміною/зняттям/зменшенням кількості нічних потягів на Київ дуже не подобається. Так за 150 грн їхав собі цілу ніч, і виспався як-не-як. А тут сідай, трясися в дорозі стільки часу, а тоді виходь з того потягу вся помнута морально і одяг теж.
     
  15. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Вартість квитка в одному поїзді може відрізнятись в залежності від класу вагону.
    Брали квитки на потяг Львів-Одеса, так купейні квиткі в одному поїзді були від 145 до 180грн. Кращий вагон - вища ціна.
     
  16. Balu

    Balu Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    мама мія :8: Я брала квитки на 6 червня, то за ціле купе заплатила 800+. По-моєму, по 202 грн, чи що. Але то, певно, тому що початок червня. Жесть
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Я дзвонила взнавала, 202 грн це ціна на травень, а потім сказали буде дорожче. А той додатковий, то напевне той що вночі до Львова прибуває, мені на жаль такий не підходить, бо зі Львова ще годину треба добиратися додому і як я це буду робити вночі?
     
  18. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    ні, той точно вечором прибуває до Львова, не вночі. Але він фірмовий і дорожчий. 1 квиток більше 300 грн. ((
     
  19. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Взяли ми нарешті квитки. Обійшлося купе 1240 грн.! На квитку пише вартість 245, 46 грн. Ще дали квитанцію 60 грн. "за замовлення". От так ми переплатили, але це мені урок, бо не знала що таке твориться на залізниці (давно нікуди не їздила). Назад постараємось взяти своїми силами, чемно прибувши в касу о 8 год. за 45 діб. :girl_bye: Побачимо!!!
     
  20. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Залізниця, попутники

    Сьогодні брали квитки до Сімферополя вже по 260 грн! Таке враження, що ціни ростуть з кожним днем. Напевно, коли будемо назад брати, то взагалі поза 300 будуть. Жах!