Залізниця, попутники

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Грильяжка, 19 Червень 2009.

  1. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Спробуйте купити на сайті УЗ квиточок на дитину, і коли будете вводити дату народження, подивитесь чи система вам перерахує вартість на дитячий. Викупляти його потім не обов'язково, через 20 хвилин система зніме бронь автоматично.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Kazkivnycja , до дня народження! Якщо навіть на відпочинку дитині виповнюється 14- назад купуєте вже повний квиток.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    з 14 - повний квиток
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    При пред'явлені квитка в поїзді треба мати паспорт чи копії паспорта достатньо? Якщо дитина без окремого місця, треба якісь документи показувати - свідоцтво?
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Згідно правил, без оригіналу паспорта мають право відмовити в посадці.
    Інше питання, що частина провідників дивиться документи «крізь пальці», тобто може пропустити по водійському посвідченню або взагалі без документа. Але я б на таке не розраховувала, бо попадеться поинциповий провідник, і можуть бути складнощі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мене, як їхали в Одесу, то просто спитали, чи є документи. А от як назад, то вже провідник провіряв. Не знаю, як на рахунок копій, у нас були оригінали паспорти. Свідоцтво про народження дитини теж обов"язкове
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А, і ще
    Щодо дитини - я би брала свідоцтво, задля уникнення непорозумінь щодо віку дитини.
    Бо опція « та по ньому видно, що йому ще нема 6(7?) років» - суб»єктивна
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не лише тому. Вони по правилах зобов'язані перевозити дітей лише при наявності документів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ага, он як.
    Толково, я вважаю
     
  10. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Замість оригіналу свідоцтва можна зробити його нотаріальну копію, щоб не пошарпати той листочок-свідоцтво.
     
    Останнє редагування: 3 Серпень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. sherry

    sherry Well-Known Member

    Підкажіть будь-ласка поізд до Перемешля на сайті пише що йде 2 години, а як реально? Бо потім хочу пересісти на поїзд Інтерсіті, але бачу що є тільки 2 клас - що то означає? Бо їхати 12год і з дитиною і не хотілось би стояти і мучитись
     
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Реально йде 2 години. 2 клас, здається, то по 3, а не по 2 місця в ряді. Стоячих місць немає.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Lyudvig і кордон встигають пройти?
     
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Поїзд їде, а прикордонники і митники ходять вагонами і роблять свою роботу. Вам навіть не потрібно з крісла ставати. До вас підійдуть, візьмуть документи, зразу ж проштампують і все.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Документи перевірять під час руху поїзда. Стоячих немає.
    Ще зауважте, що поїзд може затриматись, їхала тиждень тому, то в Перемишлі була через 2,5год. А дорога назад зайняла цілих 3 години.

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Megan дякую, лишаю запас між поїздами 2 год

    цікавлять поїзда в Польщі, чи нічний інтерсіті не буде стоячий з Перемешля в Зельону Гуру
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    якщо у вас квиток з місцем - тоді ви займаєте місце згідно того що написано в білеті, якщо в квитку не вказано місце, а просто що це на потяг - тоді ви самі маєте бігати по потягу і шукати де можна сісти (але тільки в тому класі, за який ви заплатили). Може бути всяке, кількість місць може не відповідати кількості проданих квитків. Я на Краків їхала польськими поїздами, то ми купляли через інтернет з місцем (тоді квиток дорожчий здається був), люди які купляли без місця і не знайшли собі де сісти - стояли. +в польській залізниці є різні типи вагонів, думаю краще взнавати такі речі при купівлі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Hermi планувала брати через інтернет, тому і цікавлюсь чи варто резикувати
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    якщо Ви їдете з дитиною, то напевне краще перестрахуватись і купити з місцями. Важко спрогнозувати скільки людей буде в поїзді, +може бути що місця будуть в різних "купе".
    Також врахуйте що є різні типи вагонів, можуть бути сидячі (такі як в наших інтерсіті), можуть бути сидячі, але сформовані у купе (закриваються дверки до 6 місць), а може бути спальний вагон - там три поличка одна над іншою в одному купе. (це я в таких різних вагонах 2 класу їздила по Польщі).
    Я правда їхала не польською залізницею, то до місця призначення їхали в переповненому поїзді, вертались вночі (6 год їхати) то було багато вільних місць.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Hermi дякую, подивилась місце надається)))