Закрепи у немовляток

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем RoksanaVW, 24 Вересень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. milema

    milema Active Member

    В нас теж проблеми з каканням. Нам 1,9 і вже мабуть 2 міс боремось з закрепами. Какає кожен день або через день, але кал дуже твердий і горошками. П'є багато, кефір кожен день, солодке взагалі майже не їсть, супи різноманітні кожен день, фрукти теж не дуже хоче. Пили мабуть вже всі бактерії і свічки пробувала ставити - ефекту або на день два або взагалі нема. Найкраще допомагає дуфалак. Знайома порадила спробувати фруктові пюре, але робити самій, вона працює нянею за кордоном, каже що там діти на тих пюрешках живуть. Ми вже всі фрукти їмо, алергії немає, тож я беру ківі, яблуко, банан, хурму, інколи моркву ще додаю, ізюм, курагу(попередньо запарюю) це все в 200гр стакан збиваю блендером получається дуже смачна і вітамінна пюрешка, а головне вже 2 тижні без дуфалаку ходимо в туалет нормально в один і той самий час.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Проте з бананом обережно..
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Підкажіть де почитати про норми калу в грудних дітей? Читаю де не де, що слиз з прожилками крові допускається при грудному вигодовуванні, але то все не авторитетні джерела. В нас какашки зі слизом і прожилками крові, в пятницю було цілий день, потім все ок, сьогодні знов. Кількість кровяних ниточок незначна, але переживаю. Дитина в нормі, їсть, спить, весела. Копрограму здала сьогодні, до лікаря іду завтра. Хотілось би запастись інфою.
    @Olka Sherolka на форумі знайшла ваш допис з подібною ситуацією, що у вас було?
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2016
  4. iragonzales

    iragonzales В декреті

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    @iragonzales, дякую, я це також читала. Але ігнорувати таке явище боюсь трохи. Лікар сказав що все ок, то дисбактеріоз (?), а кров'яні прожилки то якісь міні ерозії. Але написав бактерій різних аж на 45 днів і клізм з ромашки на 10 днів. Щось я вагаюсь чи давати... ладно, завтра буде копрограма ще там подивлюсь
     
  6. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Я боюся щось радити, проте напишу, Ви вже не дуже ображайтеся на мене, Ви рішення приймайте самі....Бо крові в калі у Вас я так розумію небагато....Може варто спробувати менш шкідливі варіанти. Коли Ви читали ту тай інші статті, то може бути проявом алергії дитини на щось, частіше коров'яче молоко, то може спершу підкоригуйте свій раціон, кров з'явилася вчора, то пригадайте може щось таке їли останні дні, відмініть то чи верніше сядьте тимчасово на дієту гіпоалергенну, пару днів і подивіться по динаміці калу....Я клізми то все ж таки травматична процедура для такої мацьопи....Може порадьтеся ще з кимось?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    У нас таке було раз чи два у віці 5-6 міс. Нічого не робили. Дитину це не турбувало та більше воно не повторювалось. У цей час якраз відбувається зміна та перебудова ШКТ. Він готується до прийняття іншої їжі. Я би вичекала тиждень перед якимось лікуванням , тобто дала би час на самоврегулювання.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    і в нас таке було пару раз десь і тому віці, може чуть раніше, але зовсім трішечки. Пройшло. Нічого не робили
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дякую, я теж не спішу. Поки дивлюсь по дитині.
    Всі продукти "коров'ячого" походження прибрала. Я думаю, що всі...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @marianast розкажіть як у Вас справи?
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дякую, у нас тиждень все Ок. Лікування не застосовуєм. Наче нічого тривожного. Копрограма прихованої крові не показала, це, як я розумію, найголовніше. Є лейкоцити і слиз. Але то таке.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    і в нас таке було 1 раз... але тих прожилок було дуже мало,спочатку злякалась, але мама сказала що то нормально, допускається... і більш у нас таке не повторялось... може не спішіть лічити...
    --- дописи об"єднано, 17 Березень 2016 ---
    я не дочитала тему)))
    добре ,що не лічили,бо мені іноді здається,що нашим лікарям лиш би залічити....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    не знайшла іншої теми про какулі:girl_crazy:, тому спитаю тут
    нам майже 6 міс. повністю на ГВ. прикорм ще не вводили. маємо 2 зуба. останній тиждень-півтора наші какулі почали міняти консистенцію- стали кремоподібні, густіші, не такі рідкі як до того. ну і какаємо тепер через день... але малу це не турбує зовсім. таке було в старшої, коли ми почали догодовуватися, а тут в молодшої такі зміни без видимих зовнішніх впливів. я харчування не міняла. питання: я так розумію, то так наш ШКТ формується і т.д. чи щось в нас не те? "шо дЄлать?" (с)
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас все було аналонічно. Навіть допис мій тут десь є майже такий, як у Вас)
    Переглянула не такий. Але ситуація така ж була. Пастоподібні випорожнення, раз в 3-5 днів, 2 зуба, без догодовування:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  16. Kunynets

    Kunynets New Member

    Доброго дня. Нам 1,5 місяців і сьогодні 4-й день як маля не какає. Він тужиться і плаче. Вже так було , тільки на 3-й день він покакав і нормально, тобто не закреп. Газики відходять добре, регулярно роблю масаж животика і викладаю на животик. Все що помагає в цій ситуації це циця, (і то не надовго)єдиний момент коли він спокійний. В животику бурчить і гуде!!! Допоможіть порадою
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Kunynets бурчить і гуде, бо вік такий, робота кипить, усе вдосконалюється і налагоджується. На гв дитині номарльно не какати щодня. Буває какає малюк раз в тиждень. Молоко має властивість дуже добре засвоюватись. Якщо пукає, знач просто там нема нічо, крім повітря
     
  18. Virna

    Virna Well-Known Member

    В мене малий не какав на гв 9 днів. Але його нічого не турбувало, поводився як завжди, животик був м"ягенький.
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мій 11. Але з дитиною все було Ок
     
  20. Kunynets

    Kunynets New Member

    Ми на змішаному, але розумієте, він тужиться і червоніє весь, і як стосовно плачу?
    --- дописи об"єднано, 23 Жовтень 2017 ---
    Добрий день. А що саме ви робили щоб йому допомогти, а то ми також на змішаному , нам 1,5 місяці і вже 4 день ну ніяк!!