Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. Altera

    Altera зачарована птуха

    Дякую! А ще підкажіть - там жива черга чи теж треба якось..реєструватися? Маю на увазі - старатися приїхати з самого ранечку (бо то за 30км), чи можна як-коли-вийде?
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    ДМС не присилає смс-ок. Якщо такий статус - то паспорт вже точно є в них.
    --- дописи об"єднано, 27 Листопад 2017 ---
    Жива черга. Треба дізнаватися графік видачі паспортів. Бо на Залізничній у Львові, наприклад, видають в певні дні тільки зранку, в інші - тільки після обіду.
     
  3. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    @loveterapy
    Скажіть, чи реально додзвонитись на гарячу лінію у Київ? Постійно зайнято....
    Це питання до всіх хто пробував додзвонитись.
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2017
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я 2 дні в Київ дзвонила -не додзвонилась(((

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я не додзвонилась, то написала звернення-скаргу на урядовому порталі. І подіяло! в суботу написала скаргу, в вівторок мій паспорт було надруковано.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Але ви ж писали, що додзвонитись і підтвердили чергу. На який номер дзвонили?
     
  7. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Не знаю, на київський номер 044, де пише гаряча лінія - я не додзвонилась.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  8. Popi

    Popi Well-Known Member

    А скажіть будь ласка, на якому сайті(електронку) писати скаргу? Поспорт від серпня не можу отртмати. дякую
     
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Введіть в гуглі "урядовий портал".
    Зараз не маю змоги шукати, якщо не знайдете, напишіть у відгук, спробую вдома в історіі браузера пошукати, то було майже місяць тому.
    Також на форумі Турправди є окрема тема щодл затримок видачі паспортів, там в шапці всі способи описані і є посилання на портал. Я там і взяла лінк.
     
  10. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Моя Вам порада- напишіть Соколюку в месенджер, він майже всім допомагає. Мені допоміг.) Чисто поясніть ситуацію, чому потрібен паспорт вже і негайно.
    Maxim Sokolyuk

    Дзвоніть на 1545, важко додзвонитися, але реально.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А моє повідомлення Соколюк не спромігся прочитати досі (минув місяць вже)
    1545 - це урядова гаряча лінія. Я туди не додзвонилась, тому і писала
     
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Ура! Не можу повірити! Перевірила стан оформлення паспорта і :
    "Документ доставлено до територіального органу міграційної служби 24.11.2017." Документи подавала 25.08.
    Ніяке повідомлення не надсилали. Це означає, що можна іти забирати? Хто вже забирав свій паспорт, як проходить процедура? До кого звертатися, чи потрібно чекати/ записуватися в чергу на отримання?
     
  13. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    На моє також не відповів, але так, як більше я ніде не зверталася, то пришвидшеному отриманню паспорта завдячую йому.
    Але я відразу в повідомленні надала всю інформацію. І довідку з роботи. Хотіла ще писати листа на Володимирську через сервісний центр, але вже не встигла.)
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я також відразу все описала, бо брала інфу з того ж форуму, як треба написати, щоб воно спрацювало.
    Але я точно знаю, що він не читав, бо в месенджері перевіряла статус повідомлення. Воно було "доставлено" а не "прочитано"
    --- дописи об"єднано, 28 Листопад 2017 ---
    По-перше, варто поцікавитися графіком видачі паспортів.
    Потім приходиш, займаєш живу чергу.
    Черга, як правило, рухається досить швидко.
    Виходить працівник, збирає українські паспорти в кількох найближчих з черги, за декілька хвилин викликає по прізвищу, здаєш відбиток, і вроді підписуєшся, що отримала паспорт.
     
  15. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Можливо комусь пригодиться, додзвонилась в центр підтримки електронної черги, тел. 097-470-05-05 (код оператора може бути ще 066 і 073, але номер залишається) і оператор все мені розказала, де і коли я маю прийти. Повторно смс вони не відсилають, за наявності паспорта проблем не має бути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Інформація для тих, хто ще тільки "виловлює" вільні дати - дякую форумлянці, яка підказала час - зазвичай найбільше вільних дат з"являється в проміжку 00.22-00.23. Хвилиною швидше, хвилиною пізніше - показує, що вже нема. Тому я активно обновляла дані саме в цю хвилину - й на мобільному, й на ноуті :girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. Guapa

    Guapa Active Member

    Тетянка, це в ЦНАПі?
     
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Ні, ДМС, я ЦНАП, як не старалася - жодного разу навіть не бачила вільної дати, не те щоб її "виловити".
    Й до речі , на Руданського дуже милі жіночки, я ще впросила їх й малу зареєструвати, бо часу дійсно вдосталь було. Ну а я мала все напоготові. Можливо зіграв той фактор, що мала була зі мною, бо не було з ким залишити....
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата я за порадою. Є квиток в брата на 8 число січня в Польщу. Паспорт подали 13 жовтня. На персоналізаціі з 16.11. Три місяці буде 13 січня, але тоді квиток пропаде. Що можна зробити куди написати щоб пришвидшити процес і не втратити квиток?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Тут я детально описувала свій успішний досвід прискорення процесу.
    Не знаю, наскільки ці методи дієві на сьогодні.
    Найбільше корисної інформації отримала з форуму ТурПравда (там є тема про затримку видачі закордонних паспортів), можете там пошукати актуальну на сьогодні інформацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1