Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    На сайті дмс є посилання "перевірка стану оформлення паспорта".
    Там вносите номер укр паспорта і зможете побачити статус виготовлення закордонного.
     
  2. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Дякую,а скільки терміновий зараз виготовляють???
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Коли я забирала свій паспорт (14.11) то казали, що півтора місяці і довше
     
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Вибачайте за дурне питання, але я щось не можу розібратися: платити треба до того як подаєте документи і подавати вже з квитанцією чи можна оплатити в терміналі і принести, поки вони ксерять паспорт?
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Як я подавала, то оплатила, поки чекала свою призначену годину, і в кабінет заходила вже з квитанцією
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Online

    Online Well-Known Member

    В мене на 9.15, не впевнена, що встигну. Ще хочу попроситись, може дитячі документи візьмуть зразу з моїми. Можуть і відмовити, тому наперед платити ризиковано.
     
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Без 1 дня рівно 3 місяці
    І мій паспорт нарешті є
    :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, а як немовлятам зробити паспорт? Потрібно туди їхати з дитиною, чи можна зробити фото в салоні, і як те фото зробити?
     
  9. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Присутності мальоти не вимагали. Фото 10х15, матове, ми робили в салоні, в місяць.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Вітаю!
    В мене також зрушення- вирішила минулого четверга написати Соколюку повідомлення у фейсбук,( ну реально почала переживати, що до Нового року додому не приїду), і вчора новина- мій паспорт надруковано і відправлено!
    Ура! Ще максимум тиждень- і я знову вільна людина.

    Прийшла смс- можу вже забрати, видно не було поганих погодних умов в Україні.:)
     
    Останнє редагування: 21 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 5
  11. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дівчата, що робити коли мала видалила всі смс втому числі із дмс. Чи можна по номері в черзі дізнатися на яку годину я мала прийти? Можна запитати в них по телефону чи десь глянути? Чи вони мене приймуть без наявності смс? Ото вляпалась....ааааа....
     
  12. Melian

    Melian Well-Known Member

    Подзвоніть на гарячу лінію (є на сайті, на якому ви реєструвались) з того номеру який вказували при реєстації. Автомат вам скаже номер реєстрації і на коли ви зареєстровані. Але я б радила ще дослухати автомат і поговорила з живим оператором, можливо вони зможуть прислати ваи смс повторно. Просто коли я подавала документи - в мене просили показати смс. В мене його не було - перепрошила тел в воно пропало - тож я при працівниці дмс дзвонила зі свого тел на їхню гарячу лінію і автомат підтрвердив реєстрацію на цю год і день.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дякую!
     
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Люда , скажи, будь ласка - ти прийшла з документами, там же в терміналі їх оплачувала (чи можна через п24 з мобільного?...чи тре конче квитанції?...) й це все в межах твоїх 15 хвилин на прийом?...чи потім тре знову в якихось чергах стояти?
    Й цікавить, якщо здаєш на закордонний паспорт дитині - чи потрібно присутність двох батьків?
    @loveterapy , ти ж ніби сама здавала? Чи мала нот.довіреність?
     
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ти прийдеш, побачиш свій номер на табло, тоді оплатиш в них терміналі. Це буде вже гарантія для тебе, що точно тебе приймуть))
    Я сама здавала, ніяких додаткових документів не треба. Хіба ще візьми на всяк випадок паспорт чоловіка і свідоцтво про шлюб. Але таке не питали мене.
    Головне твій паспорт, дитина і свідоцтво дитини про народження.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І перевіряти уважно як вони пишуть дані, бо ти ставиш підпис і в разі помилки вони не несуть відповідальності за це.
    І як малий мав старий паспорт, то його візьми.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Тетянка я прийшла чуть щвидше, ніж мені було призначено. В терміналі оплатила дуже швидко - хвилина часу (я довше шукала дівчинку, яка мала б стаціонарно бути біля терміналу, бо без 100 грам там не розберешся).
    Потім просто чекала біля того екрану з електронною чергою, поки висвітиться мій номер в черзі.
    Потім зайшла, подала всі документи (це зайняло хвилин 10), і пішла звідти.
    Квитанцію в мене чомусь забрали, а я навіть не спитала, яке мали право, бо телефон розривався від робочих дзвінків, я вже хотіла з тим всім пошвидше закінчити.
     
  18. Online

    Online Well-Known Member

    Квитанція формується у справу разом зі всіма документами, її у всіх забирають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Altera

    Altera зачарована птуха

    Дівчата, а коли вже "Документ доставлено до територіального органу міграційної служби" - то має прийти звідти якась смс-ка?
    Чи їхати навмання і отримувати?
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Звідти не приходить. Якщо статус "доставлено" то має таки в них бути. Йти забирати.
     
    • Подобається Подобається x 1