Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    треба брати довідку в ЦНАПІ (витяг з реєстру) , Закордонний паспорт за 170 грн!, потім ця ж довідка(копія) підійшла на закордонний малому
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. Gala

    Gala Well-Known Member

    Так довідку про приписку треба.
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    ця довідка десь до тижня часу робиться
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Gala

    Gala Well-Known Member

    Мені зробили одразу,( потрібна будинкова книжка і свідоцтво про народження дитини)Але я з Тернопільської обл...як у вас не знаю.
     
  5. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    одразу роблять в ЛПК (ЖЕК) форми 2, мені робили в ЦНАПі при собі мала паспорт, хоча треба було малого свідоцтво, але зробили без нього
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    не знаю, як у інші дні,але сьогодні на Словацького в 16 годині було все спокійно. Забирала паспорт з малим ( бо то Пс не працювали, то черги і я просто перечекала).
     
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

  8. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Яка зараз ситуація з виготовленням біометричних паспортів на Чупринки? там "жива" черга чи онлайн реєстрація?
    підкажіть ще перелік документів, які потрібні для отримання нового паспорту?
    і які ще потрібні для дитини?
    дякую
     
  9. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Мені б було зручніше на Чупринки, але...сталось так, що в тій швидкій он-лайн реєстрації, я тицьнула на Руданського,3))) По свіжим слідам можу сказати, досить спокійно все. Прийшла за хвилин 15 до свого назначеного часу, побачила свій номер на екрані, стосовно оплати - 573 грн. . За тих 15 хвилин приходило багато бажаючих отримати талон, їм всім однаково відповідали, сьогодні у нас було 6 квотних місць, одразу о 9 годині хто по перший в живій черзі - тим і роздали. Ще хочу сказати такий момент, між номерами в електронній черзі термін 20 хв, так , щоб не збрехати, на мене витрачено 6-7 хв, а далі....опрацювання "своїх" людей, які вже за мною заходять і чекають в кабінеті))))
    --- дописи об"єднано, 23 Травень 2017 ---
    Ще згадала, можливо комусь знадобиться, он-лайн реєстрація за два тижні наперед, а ці талони, що видавали в ДМС - за місяць часу на отримання години вашого візиту.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    це вже за паспортом коли прийти? правильно?
     
  11. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    ні-ні, сорі, мабуть, я невірно висловилась, талончик на дату і час для того, щоб лишень подати документи . Тобто, якщо ви сьогодні о 12 ночі зареєструєтесь, отримаєте талончик на візит через два тижні, щоб подати документи.
    Отримувати через 20-30 днів після подачі.
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  12. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Можете дати ссилку де реєструватися.
    Дякую
     
  13. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    десь читала, що якщо подавати на паспорт для дитини до 12 років то присутність дитини не обов'язкова, це так?
    чи треба тоді реєструвати ще прізвище дитини на інший час ніж той на який буду зареєстрована я? чи я можу подати на два документи?
    чи потрібний дозвіл батька чи його присутність?
    дякую
    --- дописи об"єднано, 23 Травень 2017 ---
    і ще, реєструватися треба в 12 ночі?
     
  14. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    прошу, посилання
    --- дописи об"єднано, 23 Травень 2017 ---
    саме так, рівно о 12 ночі пробуєте реєструватись, одразу приготуйте свій внутрішній паспорт, потрібно буде вказати останні чотири цифри, також тримайте поруч мобільний, вам прийде код-підтвердження реєстрації.
    --- дописи об"єднано, 23 Травень 2017 ---
    в черзі зі мною була ціла сім"я, і у них на руках було 4 талона, у кожного свій час, але...мама попросила одразу і дитячі прийняти документи, щоб не чекати цілий день. Діток погодились з мамою прийняти, татуся відправили на свій час)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    о 12тій в мене підвис їх сайт, а 0:03 вже нема місць((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    о 12 годині потрібно постійно натискати на синій квадратик, де вказано "Паспорт громадянина для виїзду за кордон" - натомість система вам у відповідь буде видавати - "продовжіть реєстрацію за 1 хвилину"( щось в тому плані), коли минає ця перша хвилина, з"являться вільні години, часу, щоб розгледіти просто не має, я за першим разом цього не знала, шукала Франківський р-н, а за другим - на що натиснула, те й отримала. Добре, що приходить друга смс-ка с ДМС про вашу дату, годину і місце, куди вам приходити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    в мене так було, але потім через хв5 я знову зайшла , то була вільна година, то мені заканало
    Запис до ЦНАП , цнапи вроді вже теж приймають документи , то певно також вночі реєструватися
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2017 ---
    ось в цнап на хвильового є вільна дата upload_2017-5-24_8-1-4.png
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2017 ---
    на левицького є багато днів upload_2017-5-24_8-2-16.png
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  18. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    В мене взагалі сайт видавав помилку "502 bad gateway". Спробую сьогодні ще
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Там тільки заяву заповнювала вже кілька разів, а далі глухо ))
     
  20. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    захотіла спробувати і випадково зареєструвалася, так що сайт працює нормально, пробуйте
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2017 ---
    подзвоню, може якось відміню свою реєстрацію.
     
    • Подобається Подобається x 2