Закони підлості ;)

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем AilataN, 26 Березень 2013.

  1. Ziben

    Ziben :)

    Відповідь: Закони підлості ;)

    Тільки вийду на роботі на кухню кави попити- на скайпі пару пропущених дзвінків від шефа або від клієнтів і в них "кінець світу" і терміново потрібна моя відповідь.
    Перед новим роком, корпоративом, днем народження мусить з"явитись штрашний противнющий прищ, якщо сукня з відкритою спиною- звичайно ж на спині:girl_emo:
    З"явився настрій зробити генеральне припирання- фіг вам, виключили воду. Включили воду- пропав настрій прибирати
    Прийшов в офіс улюблений супер-пупер гарнюній клієнт:hang1:- я не намальвана, в кросівках, розкладаю документи, на столі бардак
    Пів року валявся нікому не потрібний, невідомо чий листок з написаним від руки незрозумілим текстом. Як тільки спустили його в шредр- опа! з"являєть щасливий власник, який без цього папірчика жити не зможе
     
  2. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Закони підлості ;)

    Куди б не пішла - чи в магазин, чи на поліклініку/в лікарню, чи в якусь державну установу, та навіть і в приватну, всюди мушу чекати в черзі. :girl_cray: Навіть там, де черги дуууже рідко бувають. Чоловік спочатку казав, що то я собі видумую і так не є, але кілька разів разом кудись пішли - і більше того не каже :girl_crazy:
     
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Закони підлості ;)

    Як тільки надумаю лягти з малим подрімати вдень, спить максимум пів години, а як не лягаю, то і три години дрихнути може:girl_cray:
     
  4. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Які б не були батарейки та акумулятори для компутерної мишки, розряджаються вони саме вночі! І таке зі всіма мишками, які у нас були :shout: . І вночі треба шукати зарядне чи нові батарейки, ризикуючи розбудити малявку, бо, за ще одним законом підлості, те все щастя кудись дівається, гррр :dash1:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Як тільки доня засне, обов‘язково хтось прийде. А прийде=розбудить.
    Ну і ще один наш домашній закон): якщо лишу двері не замкнені, обов‘язково хтось почне стукати, бо потягнути за клямку трішки сильніше важко додуматись. Починають стукати, а отже доня вже не спить.