Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я у квітні
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Так я до того, що нема отого «все»: все працює, все не працює. І ситуації є різні.
    Ну і я з тих недолугих, що вважає, що карантин таки був потрібен. Я особисто це сприймаю як час, який нам був потрібен для осмислення ситуації. Напевно. Для розуміння серйозності тієї хвороби.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Не маю на меті Вас образити, але від фрази "осмислення ситуації", "переоцінка цінностей на карантині", "генеральне прибирання свого життя" мене вже навіть не нудить, а просто бере ржака.
    Ну справді. Тема ж така.
    Хоча, може, всі нормальні люди справді прибирали і займалися йогою, а я тут намагалася вижити фінансово і не зійти з розуму з чотирма дітьми без прогулянок, з дистанційним навчанням, повним робочим днем, дворічкою і неможливістю запросити когось в допомогу.
    Неможливість проконсультуватись в лікаря для мене виявилася шкодою на все життя. По телефону призначили лікування, і в травні взялися за голову, але було пізно. Карантин, звісно, потрібен був. Нормальний якийсь.

    А кого забилам би?
    Людей, які казали, що вони "за карантин" і ходили 2 місяці в одній і тій самій одноразовій масці :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Подобається Подобається x 2
  4. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Убезпечити людей? Ви про що? Невже ви дійсно вірите, що влада так сильно піклується про людей, так нас любить, переживає, щоб часом хтось не постраждав? Та їм наср*ти на нас з вами, їм би краще щоб трохи повиздихувало народу, он дівчата вище пишуть жахливі речі, а та історія про пологовий чого тільки вартує
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А що? Є такі, що не носили одноразову маску три місяці?)))) *сарказм
    Я вже писала, що є з тих, що носять маску. Це моє рішення для мене. Захочу уникати людей без маски- буду. Кожен вибирає. Але, оті заборони в умовах наших- лютий треш. Заборонити- найлегше. Далі, проблеми кожного, як йому жити або виживати в таких умовах. Не буду наводити прикладів, тут всяких вже достатньо але ж усім вже має бути зрозуміло, що не все однозначно. З усім не однозначно. Ось це дратує сильно.
    Забилам би ... погоду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Tropikanka я писала лиш про те, що наші люди хочуть, щоб з одного боку були створені такі умови, за яких вони зможуть себе максимально захистити від зараження, а інша половина хоче жити в тому ж ритмі, що жила і не виходити з зони комфорту. Вгодити всім неможливо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    До речі, про Швецію, яку на початку карантину багато хто ставив у приклад...Зараз там дуже багато незадоволених, які вважають, що держава легковажно поставилась до пандемії і могла би попередити таку кількість летальних випадків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Приєднуюсь...
    Я, як українська жінка, можу поштішо все! З 7 березня фактично я сам-на-сам з моїми дівками. І дотеперка.
    Я можу всі причини початку 2ої Світової війни виписати у 10 тезах.
    Можу передивитися і написати лібретто опери "Мадам Баттерфляй", а також порівняти оперу з балетом і зв'язок Стравінського з Україною.
    Перевірити на рід 110 слів з укр. мови (бешамель - жін.рід - ПРИВІТ, ЛОГІКА!!!) Стільки нового відкрила!
    Вивчити з поясненням дитину німецькій мові.
    Заставити переробити креслення. Тут я - "пас", шукала репетитора.
    Розібрати англійський пасивний стан і перевірити, чо та д*вбана програма не приймає вроді правильні відповіді!!!!
    Написати твір з описом пейзажу на цілу сторінку. (Ну, реально, шо там писати??? Небо темне і хмарне, сонце - жовто-гаряче.)
    Робити запис академконцерту в музшколу, щоб ніхто в хаті не кричав (трирічка).
    Варити їсти (нон-к*рва-стоп), мити, прати, прибирати, прасувати, бавити вже 3-річку, виносити горщик, шукати в інтернеті куртку і подарунки подружкам малих, вигулювати себе і меншу, по черзі витягуючи з собою старших, бо антени вже від компів і телефонів виростуть.
    І тд і тп.......
    Але я не можу змінити ту довбану погоду з дощем чи вітром (ураганом!) І ХОЛОДОМ! І той же зимовий кардиган, і зимові піжами на дітях. І літній одяг і взуття лежать як прокляті якісь (а маю 2 пари нових босоніжок). І ті "білі" діти, і та менша з істериками "Йдемо ляляти!!!" Остання крапка, як вже вийшли, доходимо до переходу в парк і починається дооооощ... Я розвертати - в малої істерика, в неї пакет з ПАСОЧКАМИ!!! Перейшла ту дорогу, послала старшу за парасольками. Поки стала під деревом, домовлялася з меншою, що дощик і йдемо додому.
    Господи, як напевно в Єгипті зараз класно.
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Swelena

    Swelena Well-Known Member

    Перепрошую, але це міф. Не знаю де ті «незадоволені», але я тут в Швеції таких не бачила і про таких не чула.
    Є незадоволені тим, що погано захистили людей в будинках пристарілих. Половина смертей від ковід в країні - звідти. Проводиться розслідування.

    Крім того, карантин тут не потрібен, бо громадянське суспільство є більш згуртоване і довіряє владі. Наприклад, король звернувся до населення з проханням і закликом нікуди не їхати на Паску. В результаті - внутрішній туризм зменшився на 98% порівняно з попереднім роком, хоч карантину і обмежень немає.
    Особисто я вже з 14 березня не була на роботі, як і весь мій відділ, всі працюють дистанційно, хоч карантину нема. Дитсадки і школи працюють, щоб соціально важливі працівники мали куди подіти дітей.
    Замість обмежень, влада підготувала лікарні, виплачує допомогу громадянам і бізнесу. Шведи задоволені, незадоволені тільки інші країни, які сидять на карантині.
    До речі, мій свекор, якому 71 рік, потрапив в лікарню з ковід і був на апаратах вентиляції легень 24 дні. Встановив такий собі рекорд в нашій області. Персонал лікарні дбав про нього як про рідного, писали нам повідомлення про стан щодня. Весь час лікування і самі ліки не коштують ні копійки. Вже виписали додому

    Дуже шкода мою родину в Україні, де влада робить цирки і взагалі дикі необгрунтовані речі.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Інформативно Інформативно x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ну було багато сюжетів про незадоволення, ну але це таке, звісно вам на місці видніше.
    Ну от власне я про це писала вище. Знаючи наших людей, дуже сумніваюсь, що при мінімальних необов'язкових обмеженнях вони змогли б грамотно самоорганізуватись в соціумі. І що перевізники змогли б запезпечити достатню дезінфекцію свого транспорту, якщо б залишили рівень пасажиропотоку на звичному рівні.
    Про садки...Знайомій родині медиків вже тонко натякнули з садочку, що краще б вони свою малечу поки не планували вести, бо родина медиків, багато контактів на роботі, щоб безсимтомна дитина не принесла вірус у садок. А ви кажете...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Знаєте, люди плюють на соціум часто власне тоді коли їх вважають дибілами. Я чесно сиділа 2 міс, не ходила ніде в гості, гуляла з дітьми лише в полі і всяке таке. Але зараз мені реально начхати на той карантин. Бо я бачу, що на "9 мая" депутати по Києву і Харкову натовпами без масок лазять, бо я бачу, що у Львові для повного щастя он фітнес центри дозволили відкрити і ще тисячу речей.
    В Словаччині вже можна, доречі, покидати країну на 48 годин без обов'язкового 2-тижневого карантину після повернення. Міжміський та міський транспорт у них, звісно взагалі не змінював графіків руху з самого початку карантину!
    Транспорт є вже по всій Україні. Але у Львівській області ніт. Знов чекайте. Цього разу до 5 червня.
    Чому всі так хаяли Епіцентр, що не закривався на карантин і досі не відомо про ЖОДНОГО касира який би там захворів? Таку новину носили би всі змі. При тих чергах кілометрових ніхто не захворів? Хоча касири на новій пошті і в супермаркетах лапають носа, очі і все підряд що 20 сек і через одного носять маску на дупі? То чому тоді мають всі злягти в реанімацію після поїздки в автобусі чи електричці?
    Чим більше на людей навалюють дибільних "психологічних" заборон тим менше шансів, що вони прислухаються до справді важливих обмежень. Коли людям немає що їсти - то смішно чекати що вони боятимуться якогось вірусу.
    Менше обмежень (лише найважливіші) - більше шансів, що до них прислухаються. Багато дурнуватих заборон - і маєте реальне їх виконання відсотків на 10 (в кращому випадку) і озлоблений натовп.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 16
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Шановні модератори, перенесіть це все у якусь відповідну тему або створіть нову, будь ласка....Бо може хто хоче забити мужа, але не пише, бо думає, що допис загубиться в палкій дискусії. Всім здоров'я і швидкого виходу з нашої спільної халепи.
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Всіх, хто за "отевот" наголосував минулого року!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 5
  14. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Безсовісних істот, які запускали феєрверки неподалік. Я злякалася, а що вже казати про малюка, який якраз в той час засинав! Добрих 20 хв ще якась малеча десь поруч ридала. Якось не очікувала подібного не у місті.
     
    Останнє редагування: 13 Червень 2020
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    А я зла на своїх сусідів з Росії. Я не уявляю як можна бути такою дичиною? Вже не вперше весь будинок з ними мають конфлікт. Як можна не донести сміття до смітника? Що заважає пакет зі сміттям викинути в смітник, а не просто поставити біля баку? За отаке, весь будинок сплачує штрафи. Вчора зібралися всі свідомі жителі і рились в оставлених пакетах, щоб якось вияснити чиє воно, і о диво - купа паперів російською і знову ті ж самі герої, які півроку тому получи за свої виходки із сміттям і за не правильне користування пралки. І знову спочатку були притензії до нас, бо хто б міг подумати, що ті ж самі люди, які минулого разу так вчинили, після штрафу знову зроблять те ж саме.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
    • Тупо! Тупо! x 1
  16. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    І в нас біда з сусідами, правда не з Росії, а з сусідньої Польщі. Так же зі сміттям , і ще їхні діти на подвір‘ї під будинком розкидають те сміття де попало, кричать, хамлять до старших, і до дітей які живуть тут не так давно як вони відносяться якось зверхньо, а батьки їхні не кращої культури... Ну просто нема слів, і переїхати в якийсь кращий цивілізованіший район наразі нема можливості.:sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  17. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Місцевих електриків :girl_devil:. Вимкнули електроенергію на увесь робочий день, попередження на пошту прийшло через годину після вимкнення. Вся моя робота вдома на сьогодні накрилася мідним тазом :girl_cray:.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Вкрали дитячий самокат з під’їзду. Під’їзд на 4 квартири, завжди залишали там самокати. Один взяли, інший - лишили. Або хтось з своїх, або хтось зайшов, коли двері не були замкнені. Та йолкі, що ж воно зробить з тим самокатом. Звичайний, простий самокат за 20€ 3-річної давності. От за скільки воно його продасть? За 5-7 €? То треба дитині стільки стресу за ті копійки робити.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    водвїв-хамів, які порушуть пдр, щоб на 3 секунди швидше поїхти. сьогодні їдучи додому, як завжди середньою смугою, бо з лівої часто звертають на ліво, а з правої на право. стою 2га на світлофорі, зелене, передімною вклинюється порше каєн з лівої смуги, без повороту і через суцільну смугу, та машина, що перед каєном гальмує, ,каєн теж, я мало не вїхала йому в зад.

    і чоловіка, якаий каже, що каже, хто вїхав в зад, той не правий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Минулого понеділка мій безпосередній керівник викликав мене з відпустки на роботу, бо треба було виконати для нього деякі завдання. Чому саме мене і чому я не могла зробити це вдома, а потім відправити йому на ел. пошту - то для мене загадка. Менше з тим. Протягом кількох годин керівник сидів поряд зі мною, ясно, що без маски, бо в ній жарко, і не пасує такому великому начальству "ходити в наморднику". А в кінці робочого дня видав, що хворий, "але ти не бійся, то просто застуда, де б то я підчепив той ковід, тест ще не робив, бо дорого, а безкоштовно зроблю через тиждень". Вчора вияснилося, що у нього таки коронавірус. Я і ще кілька працівників у групі ризику, бо контактували з ним найбільше. Просто бракує слів. Звичайно, нехай одужує швидше, але отак висмикнув мене з відпустки, навантажив своєю роботою і, не дай Боже, заразив...:girl_devil:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 27
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2