Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.880
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В тому то й справа, що починати маленькими кроками примусової медицини модна далеко дійти.
    У Великобританії відключили хлопчика від апаратів підтримання життєдіяльності (ще до Ковіда), бо за їхніми нормами він уже був не жилець, хоча Італія готова була прийняти його на лікування.
    І нащо оце в Африці всі плодяться - давайте стерилізувати (були скандали), - в кожній срачливій темі про допомогу мамі з дітьми на ФБ розказують, що нашо рожала і треба стерилізувати, і не плодити ніщету, бо відітєлі вони за наші податки і допомогу живуть.
    З абортами те саме. В Америці можна в сім місяців вагітності будучи неповнолітньою можна зробити аборт. Голосувати не можна, пити не можна, працювати тільки з дозволу батьків, а аборт - будь ласка. Потім зростає рівень самогубств, психічних депресивних розладів...
    В Ісландії найнижчий в світі показник народжених з Синдромом Дауна, бо всіх «підозрілих» абортують.
    В СРСР була каральна психіатрія - коли ви не вірите, що компартія - це найкраща в світі партія, значить ви хворі на голову.

    Це все цвітуйочки. Запровадження інфекційного паспорту маячить як дуже реальна перспектива. І добре коли ви молоді і здорові. А коли вашу свободу пересування обмежать, бо у вас, наприклад гепатит С, чи інша інфекційна хвороба, і кожний зустрічний матиме доступ до цієї інформації, то стане несмішно.

    Те саме з рамками температурними (вже ставлять в міськраді) - в людини може бути підвищена температура з сотні причин, включно з овуляцією, кистами, раком - і пояснювати кожному охоронцеві ваші особисті справи?

    Не знаю мені не прикольно розмірковувати. В мене дідусю 83 роки, і йому потрібно регулярно проходити курс лікування в лікарні. Але ні, зараз він мав чекати, поки в нього буде гострий стан. З серцем, ага. Воно ніби як і дитині ясно чим може закінчитися навіть не дуже гострий стан з серцем для 83-річного чоловіка. Але він не в пріоритеті.

    Метро і залізницю не зупиняли ніде навіть в найгостріший період в найгостріших країнах. Нормальні країни питання транспорту вирішили нормально. Не можуть люди, особливо в такій країні як в нас, де для більшості громадський транспорт є єдиним засобом пересування, бути позбавлені будь-якої можливості того самого пересування. Середній і молодший персонал - всі з ближніх сіл, хто бабульці буде крапельницю ставити, якщо медсестра не може доїхати? Хто судно буде виносити?

    Ну зараз же в рази більше хворих, і його знімають. Нема логіки і не було.


    @Provizor моі співчуття Вам і вашій сім‘ї.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Provizor співчуваю, в нас теж не стало тата (чоловікового) від раку місяць тому. Так, рецепту на ліки неможливо було взяти, бо через карантин не приймали. Богу дякувати, що він не дочекався і вистачило запасу.
    Моя сестра з хронічною нелегкою хворобою 3 місяці не може потрапити до своєї лікарки, консультується по телефону. А то дівчисько 26 років, яка минулого року ледь не пішла на той світ. Теж, Богу дякувати, що зараз стабільний стан. Але то все фігня, головне - забезпечити вигляд бурної дєятєльності і страшної ситуації.
    Дістали зі своїми загальними благами. Але то вже філософські питання, в якому світі будуть жити наші діти.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 14
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А і реанімації знову закрили. І діти вмирають самі, і батьки навіть за руку потримати не можуть.

    Спільні пологи дозволені у всьому світі... і навіть в Дніпрі і Києві (не у всіх пологових), у Львові - ні.
    При чому заборони від міністерства не було, просто на місцях так собі вирішили. Двоє чужих жінок в одній залі можна - а чоловік рідний, до якого жінка і так потім повертається додому - ні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  4. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    І не такою вже й нереальною виглядає теорія змови...
     
  5. Online

    Online Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Дитину відключили від апаратів за рішенням суду, проти волі батьків і попри те, що його готова була прийняти клініка в Італії та гроші на лікування були зібрані. З якого боку це демократія?! Почитайте про Чарлі Ґарда. Ви б хотіли, щоб за Вас вирішували Вашу долю і Ваших дітей? Адже всі можуть опинитися в подібній ситуації.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А куди ж поділось «а якби то була ваша мама?»

    Написала довжелезний допис, але закінчимо на цьому.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Online

    Online Well-Known Member

    @Barnaulka, за тим посиланням сказано, що в кінці-кінців лікарі відмовилися через те, що було занадто пізно. Я знайшла, що Мічіо Хірано - цей професор з експериментальною методикою - пообіцяв лікування спочатку не маючи історії хвороби і був запрошений на обслідування в січні, але зробив його тільки в липні. Мені важко робити якісь висновки не знаючи повної картини. Він тягнув через зайнятість чи через судові спори, чи поки батьки збирали кошти? Бо різне пишуть в т.ч. про те, що батькам дали марні сподівання відпочатку і тому таке. Якщо там справді судова і медичне порушення - то це кричущий випадок. Тут має бути відповідна реакція правозахисників. Якщо це масові випадки, то тим більше.
    @Orman, а тепер перечитаймо допис на який була така реакція. І не натягуймо сову на глобус. Бо маніпулювати і я вмію. Наприклад, в чорних фарбах розписати скільки людей помре без допомоги, поки одного безнадійного тримають на апаратах роками. Але це негарно.
    Якщо стоїть питання відключення моєї мами від апаратів штучної підтримки життєдіяльності, в мене є 3 варіанти: а) шукаю гроші і можливості перевести її на апарати приватно; б) шукаю гроші і можливості лікувати її в іншому місці - якщо є можливість вилікуватись; в) змиряюся з відключенням - якщо все безнадійно і страждання перевищують існування.
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Online, то вам і намагаються донести, що всі люди хочуть мати варіанти а, б, в: лікуватися, не лікуватися, де лікуватися; їхати, не їхати, чим їхати (громадськтим транспортом, таксі, власним транспортом); ходити в масці, не ходити; йти будь-куди чи не йти; зачинитися вдома і обризкуватися антисептиком регулярно чи вести звичний спосіб життя; працювати чи ні; водити дитину в садок чи ні. А людей цього вибору позбавили, досить необгрунтовано, зачинивши більшість лікувальних закладів на карантин (через що, до речі, додалося смертей через ненадання необхідної допомоги вчасно - в нас тут по району недавно людину з інсультом поки возили, шукаючи некарантинну лікарню, то чоловік помер, і навряд такі випадки поодинокі) , не дозволяючи виходити з дому, зупинивши транспорт, змушуючи носити маски. І це все під лозунгом "загального блага в одному човні". Тільки реальна картина ні разу не показує, що ті заборони хоч якось допомагають отому загальному благу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  10. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Через суди. Мічіо Хірано лише у липні 2017 дозволили обстежити дитину, але було занадто пізно. Батькам весь цей час не дозволяли вивезти дитину з країни, хоч були пропозиції як лікування за кордоном (хай і експериментального, але батьки були згодні), так і від двох госпіталів у Римі, які погодилися на перебування в них Чарлі, доки він або не буде перевезений до США на лікування, або до природної смерті. Дитина мала право померти з гідністю, але в неї це право відібрали.
    Наступного року була подібна історія з Альфі Евансом, якого ВБ також не відпустила у ватиканську клініку. Він прожив ще тиждень після відключення апаратів.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, а як ви собі уявляєте в ідеалі-як мала діяти влада, щоб задовільнити усі верстви і сфери населення?(без сарказму питання) І при цьому залишити вибір для усіх, і максимально убезпечити усіх, і обійтися малою кількістю жертв, і щоб всім і кожному, і щоб усі живі і здорові... І як думаєте чи змогли б наші люди максимально організовано рухатись в соціумі при мінімальних необов'язкових обмеженнях. І чи коректно порівнювати колективний глузд-розум населення Швеції і України. І не треба тапками, бо "траву палити заборонено" і потім оті всі пости в фейсбуці з знимками паління, і так - трава тут наче ні при чому, але дуже навіть при чому. Бо як не треба робити, то всі знають, а от як треба - я б послухала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В «цивілізованому» суспільстві якщо обмежуються права людей задля «загального блага», то взамін «благе суспільство» забезпечує базові потреби людей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Так, для інформації. Подруга від 10 квітня постійно перебуває як супроводжуюча особа в лікарнях Львова та ще одного міста. Усе працює, реанімації працюють (сьогодні з нею розмовляла, якраз була там, всі ходять, на ковід ніхто уваги не звертає). Є хворі і на ковід, і на обтяжуючі хвороби (у її випадку в пацієнтки хвороби, які не дають їй шансів побороти ковід) перебувають практично в одних палатах. Жодного справжнього карантину НЕМА. Тести не роблять, щоб не закривати реанімації, відділення, лікарні. Входять-виходять всі, хто хоче чи не хоче). Оперують тощо.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нут тобто я збрехала про дідуся (м. Івано-Франківськ), @Provizor і @Haidee збрехали про батьків, вагітні з форуму не ходили в ЖК (бо нічого не працювало), а все працює?
    Я особисто не могла потрапити до вузького спеціаліста, які водяться тільки в лікарнях. Тому я рада за людей в яких все працює. Не рада за хворих, яких пхають всіх разом - отут то би їм дистанцію тримати, але ні - тільки в парку небезпечно, а і в церкві.

    Доречі про вагітних, як я приходила на 25 тижні, то казали, що жах як пізно і безвідповідально, а тепер виявляється все нормально.
    І є ж вагітні, яким потрібна терапія, але як кошмарити здорових, то нормально, а як треба дійсно лікувати, то нікому.

    Я дуже-дуже зла на подвійні стандарти.

    у всьому світі запроваджували карантин під соусом «розтягнути хвилю захворівших, щоб встигнути підготувати медичні заклади» - я не буду вам розказувати наскільки «готові» наші медичні заклади, системи тестувань і засоби індивідуального захисту. Наскільки готовий персонал обслуговувати обладнання, я навіть не хочу починати.

    О, і ще ломбарди!

    Я вважаю, що в Україні сама ідея карантину була повністю спотворена. Тому, звісно, Швеція з нас не вийшла. Як написала мама однієї з форумлянок в ФБ «замість піднімати медицину до рівня Німеччина, влада піднімає паніку до рівня Італії».

    BTW в багатьох країнах садки-школи не закривались, щоб власне медики, прибиральники, працівники які підтримують життєдіяльність суспільства мали де залишити дітей, а не розривались. Про систему транспорту я вже писала.

    Я думаю що кількість хворих була б такою самою (бо вона ж у нас не по факту, а по тестуванню), тому хто зна, ну і так менше вмерло б інфарктних, інсультних, онкохворих, поки їх швидка катала містом, а ще гірше районом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну значить подруга бреше?... До речі, носила їй передачі, то певно таки не бреше...
    Маю сестру медика, і чоловік у неї медик, який зараз з ковідом на самоізоляції, і його рідна сестра-медик, яка нещодавно померла від того ж діагнозу без всяких супутніх захворювань... І знаю трохи ту картину зі сторони лікарів. Не все так однозначно.
    Страшенно не люблю безкомпромісності. Є різні ситуації, є різні випадки, є різні люди і різні погляди. І оте «я краще знаю» якось вже підхарює трохи. То не конкретно до @Orman, то в принципі.
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    ага, всі брешуть
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та нє, подруга бреше, сестра бреше, чоловік сестри бреше. А всі на форумі і у Фб ні ні не брешуть. Давайте не будемо
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Баян Баян x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну я вірю своїм безстидним очам: я не потрапила в лікарню (Львів), дідусь не потрапив в Франківську.

    Може в кожного своя точка зору і уявлення як це коли «все працює». Бо куди мені треба було, то не працювало. А куди вашій подрузі, то працювало, я ж не знаю в якому стані люди, яких вона супроводжує. Може то всі «в гострому стані».
    --- дописи об"єднано, 30 Травень 2020 ---
    Дайте п‘ять!
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А взагалі це світова змова вчителів та викладачів щоб учні задовблювали не їх, а батьків. А, і ще тих, хто ровери продає, бо йдуть як гарячі пиріжки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчат, ну давайте зберігати тверезий розум. Вона мабуть не бреше, але ж чи її "все працює" стосується абсолютно всіх медзакладів, чи тих, де їй довелось попрацювати за три місяці карантину?
    Я особисто в березні не змогла потрапити в лікарню, в яку треба було, вона була закрита. Я теж не брешу.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1