Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Доведеться наростити дзен, бо то тільки початок;)
    Я сьогодні мала щастя 3 години гуляти на дитячих майданчиках і тепер така якась виснажена, що хочу забити сама себе. Гарчу на дітей, на чоловіка, той вереск від десятків чужих спиногризів ще досі в вухах, пісок всюди - від рук до вух і трусів. Як я то колись витримувала.
    До речі, то можна стільки цікавого послухати в тих місцях. «Моя педіатр каже, що раз мала родилася 4 кілограми, то в рік має важити 12!» «Та не 12, нас вчили, що в рік має важити 10 кілограм, я добре пам‘ятаю». Ви, @Jusi , походіть десь там поруч, може якого педіатра серед молодих мам зустрінете:girl_crazy:
    Принагідно заб‘ю свого чоловіка, який тягне з переїздом, а я сьогодні не могла зварити вечерю, бо потрібний посуд виявився на новій хаті. Наша морська свинка теж хоче його забити, бо тут нема свіжих огірків з грядки, а вона без них не засне:girl_crazy:
    Написала і трохи легше стало, гг.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Смішно Смішно x 7
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Загризти
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 1
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    З питанням погоджуюсь, але))
    Вперше як я стала мамою, то був свого роду обов‘язок і навіть власна потреба (для заспокоєння) показати дитину спеціалісту, бо то перша дитина, не знаєш чи все добре з нею чи ні, ходиш перестрашена через кожен прищик.
    Тоді як показала старшого в місяць, так і попрощались з поліклінікою надовго, бо далі не бачила причин його здорового туди возити щоб лише зважити/зміряти і навіть дільнича зразу порадила не приходити зайвий раз, якщо нічого не турбує.

    @Jusi З другою дитиною попускає і багато лишньої інформації пропускаєш повз вуха (хіба якісь прямі покази є для частого спостерігання в спеціалістів).

    І по темі: ЗАБИТИ, забити всіх (!) комарів - це бажвння #1 кожної ночі. Я стелю вже тричі мила, зішкрабуючи їхніх трупаків звідти.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    До лікарів в поліклініку не ходим зовсім, найменшу бачили вперше коли приходили медогляд в садок. Але я сьогодні матюкалась , а завтра піду сваритись до лікарки. Дочка проходить медогляд для поступання, я на роботі, вона сама. Підписали договір з педіатром , і почались "кола пекла" , лікарів не має, хто на лікарняному, хто в відпустці, кров брали з пальця, Настя ледве відтелась, все в крові, навіть плаття. Дорослий лікар не прийме , дівчині за 4 місяця буде 18, відправляє до дитячого, а дитячий буде в кінці серпня. А завтра тре здати документи з медоглядом. Немає лікарки, що приймає відмови від щеплення, дочка пояснює що має дома зі школи відмови, і ця сімейна заявляє щощо дочка бреше:girl_devil:. Вона її бачить другий раз, ну як так можна, Настя в сльози, завідуюча не підписала. Завтра буду скандалити і шукати іншого педіатра для дітей.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  8. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    З малою я була тричі (бо дуже мене запрошували)). З малим раз.
     
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Джусі, теж якраз Вам хотіла писати про дзен.
    Коли я трохи перестрашена уперше в свої 22 протестувала проти щеплень у дільничої за 35, то вона мені сказала, як то так
    - Я Ж НЕСУ ВІдповідальність за вашу дитину!
    То тоді мене то розізлило, і я сказала, що як таке може бути, що вона несе відповідальність, а не я..
    І для чого тоді я пишу ті відмови і писульки, що вся ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ на мені!!!!
    По темі - рідко їздимо в поліклініку , не були там вже більше року.
    А по темі Забилам би - то забилам би всіх , хто попаде під руку!! Через той ПМС ще від суботи! То жесть як то криє мене!! З мужем в неділю так конкретно сварилися... Хоч я його попереджала про свій стан...
    Плюс надоїло всім бути мамою і вирішувати їх проблеми, коли свої вирішити нк можу поки що!



    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

     
    • Тупо! Тупо! x 1
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дякую, погоджуюсь з дописом, я то все знаю, не переживайте))
    Я написала в Забилам би, а не в порадню))
    І знаю мотиви і причини свого допису, й не потребую аналізу. )))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Взагалі то це був жарт, не ображайтесь) і якщо що, це допис зі сторінки священика, тому не думаю, що він хотів цим когось образити)
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Jusi погоджуюсь з усіма, хто пише про нарощення дзену. Тільки так і забивати нікого не буде потреби).
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ок. Це ви мене почали цитувати. Дякую і на тому. Не бачу слів у дописі, що це жарт))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Є такі слова) Ви чомусь надто серйозно то все сприйняли, ну але як то кажуть проїхали.
     
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ок, думаю теж, що проїхали)) над моїми дописами мимо усе та й мимо проїжджаємо повз))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Забила би рівень нашого сервісу в частині надання інформації клієнту. Таке відчуття, що я вимагаю поділитись зі мною якимись священними знаннями, державною таємницею. Питаю "Яка вартість послуги?" - Лишіть свої координати, з вами зв'яжуться. І тиша. "Яка ціна товару?" - В ПП. Там звісно ні слуху, ні духу. Пишу ще раз, відповідь - "Напишіть свій номер - передзвонимо". І знову мовчок. То все комерційні структури, не приватні "Купи-Продай"...ФБР і Мі6 просто нервово курять за гаражами. Як би я була художником, то намалювала б картину, де людина в човні відпливає в рожевий захід сонця, назвала б її "Ваш клієнт" і роздавала б копію картини таким горе-бізнесменам. У мене все...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Якщо є альтернатива, то краще забийте на таких продавців. Купляли з чоловіком профнастил на гараж, порадили мені серйозну відому львівську компанію. Бере трубку дівчина, кажу хочу замовити профнастил. Відповідь: "Вас цікавить лише його ціна? Ну, приїжджайте до нас в офіс, ми по телефону не консультуємо". Живу за Львовом, півдня витрачати на поїздки до них на розмови часу немає. Дзвоню на іншу фірму, проконсультували по телефону-вайберу, розказали все, порадили як краще, привезли все в кращому вигляді за коротші терміни. Ну от кому від цього гірше? Тепер думаємо, добре що з тою першою фірмою не зв'язалися, а то невідомо скільки довелося б чекати на профнастил тої розрекламованої фірми.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Я і з приватними "купи-продай" не зв'язуюся, якщо там "відповіла в приват". Хочеш продати - назви ціну. Майстри інтриги, блін)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
  20. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    От таки забила б. Наскільки потрібно бути тупою мамашею , щоб сказати своїй донці, що на гурток ходити не будеш, бо там Гануся має воші! ...ать! А то нічого, що я єдина попередила батьків, щоб ті перевірили своїм дітям голови після поїздки? .
    Спочатку віднєкувалась, що такого не казала, а потім сама ж, при вияснені з своєю дитиною ганебно "спалилась".
    Невже воші - це причина робити якусь дитину "ізгоєм"?! Це при тому, що в час вичісування і вимивання моя дитина навіть на вулицю не виходила (((
    Ох, злюща я.....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 20
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1