Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Підпишіться на Твоє місто в ФБ. там постійно повідомляють про відключення
    Твоє Місто
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Дуже хочеться забити деяких Зе-фанаток віком 60+. Ото сяде така матрона десь у громадському транспорті, чи на зупинці, чи стоятиме в черзі до каси в супермаркеті, або й просто суне свого носа у чужу розмову, і починає на всю горлянку розказувати, як особисто її обкрадала колишня злочинна влада, і як чудово ми всі тепер заживемо при новому молодому, енергійному, талановитому і чесному президентові. От чомусь інші представники зелекторату або менш горласті, або не так явно висловлюють свою радість. А от такі пенсіонерки, здається, вважають життєво необхідним поділитися з усіма оточуючими своїм захватом, і при нагоді поскандалити із незгодними з ними.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Смішно Смішно x 2
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А від мене - смайл іронічного сміху.

    ...
    То такий вже він соціум: різноманітний та нещадний, обманутий. Мої знайомі з Росії наразі стикаються з матронами в ГТ, які жалкують (!!!!!!) за часами Сталіна. Так, жорстко, та по-інакшому і не можна ж було, часи такі були. От би зараз так... розтавив би на свої місця і нормально би зажили (с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Мої спостереження протилежні, хто був забезпечений при Порошенку, той ніхто нічого міняти не хотів, бо і так все добре.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це не є тенденція, це в мене якісь такі кілька знайомих в фб, логіку яких я не можу зрозуміти. Щодо забезпеченості, то загалом наша сім'я і більшість наших знайомих серйозних матеріальних проблем не мали ні за Яника, ні потім (ми втратили трохи грошей через надру і ще через якийсь банк - не пам'ятаю - але фактично вони були "подаровані" власникам). Тобто заробити на життя плюс/мінус за кожної влади можна, якщо нема жорсткого тиску і є можливість змінити роботу/професію. В плані забезпеченості зміна президента і так нікому не допоможе, але це все можна писати тисячу разів, від цього нічого не зміниться. Якщо що, мене це все вже не дратує, але я уважно буду приливлятися, куди хилять "новиє ліца" найближчі кілька місяців.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    До речі. Рекомендую Тімоті Снайдера "Криваві землі", щоб мати краще уявлення про те, як працювала та машина. Сталін за рахунок винищення села поставив робітників міста в дуже вигідне положення. В Росії лише прикордонні області зазнали голоду. Це насправді вражаючий спосіб впокорення був, коли навіть рідні діти не вірили, що їх батьки в селах помирають від голоду. Моя баба - народжена 1942 року в Галичині - теж вважає Сталіна правильним керівником, бо "всі були рівні і ніхто не мав права пікнути". І це її вагітну маму виселили з рідної хати і погнали з клунками в інший район, бо так було зручно радянській владі.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Мені такі тьоті трапляються постійно. І всіх їх об'єднує одна тема: всі пенсіонери бідні, бо їх обкрадає влада, а новий президент нічого не краде, а навпаки, буде роздавати гроші бідним, і всі заживуть багато і весело. Для повної картини можна ще додати абсолютне неприйняття інших точок зору та заперечення навіть очевидних речей, бо "я прожила життя, мені видніше", ну і палке бажання поділитися з усіма своїми переконаннями. Справа навіть не в тому, хто за кого голосував, все-одно вже нічого не зміниш. Кожна думка має право на існування, але коли цю думку мені починають без дозволу нахабно нав'язувати - то це мимоволі викликає бажання як мінімум дати по писку, щоб "генератор думок" нарешті замовк.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    От те що весело, не сумніваюся. Мені вже весело спостерігати, як деякі зе-виборці приходять до тями.
     
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Нікому не в образу... Давайте вибори обговорювати в темі про політику. Домовлялися ж ніби. Бо чесне слово, вже фізично верне від того. У Фейсбук місяць було не зайти, тепер вже й в Посиденьки прорвалося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Мене вже просто теліпає від великих мислителів з міністерства освіти. Якщо хтось знає, як переслати паперову папку на зав'язку електронною поштою - пишіть, дзвоніть, заходьте на каву!
    А про бланки, які я від них отримала взагалі мовчу, за що так ненавидіти звичайних смертних (ну або хто людей вчив так користуватись (знущатись) вордом? Ті бланки редагувати можна хіба з валідолом і валеріанкою!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  13. Adeo

    Adeo Active Member

     
  14. Adeo

    Adeo Active Member

    Забилам би поганий мобільний інтернет і зв"язок, коли через слово перепитуєш, або повторяєш (якщо що -- в мене Лайфсел -- тільки гроші незрозуміло за що знімають і постійно в якісь кредити заганяють).
    І ще Аліекспрес, звідки замовлення чекаю вже 2й місяць!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Ну як можна!!!???
    Відправила з дітьми раз на два тижні на майданчик погуляти.
    Кажу" в мхп вареники розморожені. Прийдеш - загрій і поїжте".
    Зранку питаю: " вареники ще лишились?"
    Нє, ми їх не їли. Відкриваю, а вони аж засмерділися :girl_cray:
    Питаю що їли. Малому на ніч зеленого борщу запхав. Мала плакала що не хоче - то хліба з нутеллою дав. Потім її живіт болів...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я вже вивчила, чим більше вказівок, тим все навпаки, повірте, ніхто нікого голодом не заморить, все має бути так, як має бути. Звичайно все відбувається не так, як ми б того хотіли, хіба в когось чоловіки "ідеальні".
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. shparynka

    shparynka Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2019 ---
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 27 Травень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 5
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Хм. Є чоловіки, які знають, що таке Нурофен?:mda:
    Допис зайченяти дуже в тему. Тема про забивання, чого б не забити чоловіка за те, що потріпав коханій дружині нерви? Хай навіть то є прориродня поведінка представника чоловічої статі. Я підтримую позицію забити, а вже потім пробачити)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1