Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я вже думаю, що там ще між ними може хтось вклинитися)))
    Чоловік каже, що може то вже забрати заявку з гарячої лінії, бо вони весь час зранку дзвонять - будять)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Гівнюків-малолєток які курять, п'ють і сцуть по під'їздах. А коли роблять зауваження - простягають свої калічні руки.
    Щойно мого батька побили. Купа крові, поломане вухо, розбитий ніс, розсічений висок, крововилив під оком ....
    І проклинати неможу, а хочеться...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 40
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Zaychenya і співчуваю вам і зло бере. А заяву в міліцію?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Забила б безвідповідальних людей, які просто накручують рейтинг на пустому місці. Обідно що ти робиш на совість, стараєшся і по показниках пасеш задніх, а тут щей через чужу халатність страждаю я. Ну і людина яка схалявила залишиться безкарною.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  6. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Викликали. Помимо того гівнюка (інше не підходить) було ще 4ро. Ви собі не уявляєте як вони до мене говорили.... Тато побоявся, бо по сусідству малі діти є. І ми приходимо. Щоб не напакостили... в нас і так в районі періодично машини підпалюють (((
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не те що я вас не розумію. Але отак ходити і боятися тепер чи що? Тим більше якщо то малолєтки.
    Вони ВЖЕ напакостили. І так тільки безкарність будуть відчувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  8. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я те саме казала батькові. Але поліція від мене заяву не приймала (((
    Намагаюсь переконати тата поїхати в травмпункт.... як до стіни говорю (((
     
    Останнє редагування: 6 Січень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    поліція наша, звісно, доблесна. Дуже шкода.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. FannyPrice

    FannyPrice New Member

    Боже, який жах! Сподіваюся, тих гівнюків буде покарано. Якщо не поліцією (кого я обманюю), то хоча б Богом
     
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Забила м би тих лікарів, які консультують у фб. Чесно. Ще й застарілими методами всіх одним способом.
    Почистили собі групи, але нерви треба заспокоїти:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Знову я погана невістка... Москалиха...
    Бо дітям їсти не даю... о пів на одинадцяту вечора! І то нічого, що о 20-й годині з'їли по тарілці борщу, а незадовго до того холодець із бурячком. Але ж ні... Бабуся приїхала І смиренно пішла бабця внукам догоджати - одному смажити, а іншій - варити яєчко з-під сільської домашньої курочки.
    Після щасливих відвідувань, я тиждень не можу в хаті дисципліни навести. Бабуся як поїде, то як тільки в піжамі одягатись, відразу згадують про їсти-пити-какі. Я дітей привчаю, що після вечері лише яблучко або водичка. І нічого їм не бракує. Місць для поцілунків предостатньо.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Свого ненаглядного чоловіка, який взяв участь в операції "Врятувати рядового Рижого Засранця"ї! Мене вдома не було.
    Наш котяра заліз на ялинку і коли "летів" з неї, зацепився лапою за гірлянду, почав істерити першим. За ним почав істерити чоловік (це без варіантів) і замість того, щоб розплутати, він взяв ножниці і перерізав гірлянду. Кота рятував!! Уточню, мою улюблену, якій вже 5 років.....було... Я коли прийшла додому, то старий засранець не признався, а потім мені подзвонив, коли я пішла в спортзал. Ух, це ж 35 рочків "дитятку" стукнуло =))
    Але якось на морі, одна старша пані з Польщі, мені сказала, що "чоловік росте і розвивається до 7 років, а потім просто росте!" От і скажіть, що то не брехня =))
     
    • Смішно Смішно x 20
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • мімімі мімімі x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    хай тепер паяє:haha: Мій кожного року бурчить і паяє мою гірлянду з шишечками, якій цього року виповнилось рівно 40 і вона вже паяна-перепаяна і переремонтована. Але, вона моя (Миколай мені приніс:haha: і я її люблю. І не важно що є ще 10 інших різних - мої шишечки мають бути на ялинці.
    якось свекруха з дочкою в нас фарбували волосся. Мене не було, треба було їм рушників. Пішли взяли Ахілові, чоловік побачив, відібрав, бо то собачкині і приніс мої, нові.... Після того фарбування вони успішно стали собачкині, нічим не відіпрались.
     
    • Смішно Смішно x 12
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Так, стоп! Як таке можливе? То ще до народження було?
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rodionochka можливо. Мій тато скільки був живий, стільки в нас існували за моєї пам'яті ті ж гірлянди. Він їх щороку перепаював, заміняв лампочки і так вони були довговічні. Потім їх знищили вже непутящі руки брата((.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Ага, шас. Він в мене так напаяє, шо я його ше пів року від опіків лікувати буду.))
    Моя мама років 35 назад, сама гірлянду спаяла. Та досі працює, правда періодично ремонтується.
     
    • Смішно Смішно x 4
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    +1.
    ги, певно тато не інженер був. Я з паяльником ліпше справляюся ніж з клейовим пістолетом:blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    Останнє редагування: 14 Січень 2019
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 2
  20. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member