Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Нашу системи медицини, чи точніше поліклініки! Ну от чому лікарі з поліклініки можуть позволяти собі все, а до пацієнтів їм пофіг?
    От замовила я ще минулого тижня талончик для малої до педіатра. Завжди приходимо вчасно, але завжди чекаємо хвилин по 15, бо то попередній пацієнт довго сидить, то лікар запізнюється. От сьогодні взагалі завідуючий зібрав нараду на "10 хвилин", яка затягнулася на 30 хвилин!! Ну то нормально? Навіщо тоді талончик на певну годину? Через 15 хвилин я постукали до них в кабінет, сказати, що ми чекаємо з малою дитиною. Так на мене ще визвірилися, щоб я чекала за дверима, бо що не бачу, що в них нарада! Ага, може вони там сто грам п'ють, замість того, щоб приймати пацієнтів. Невже то не можна якось планувати таке? Якщо заплановано нараду, то не давати талончик на ті години? То ж так ті сімейні лікарі приймають по 4 години на день, а тут ще пів години випало. Відповідно наступні пацієнта будуть чекати довше. Наша мала рознервувалася чекати скіки, то потім пів години плакала, що аж вдома ледве заспокоїлася. Огляд тривав 5 хвилин, бо лікарка сказала, що на початку її робочого дня вона не хоче слухати крики)Тепер взагаліалі не хочеться на ті планові огляди ходити. Бо тут з тим не вгадаєш, що їм наступного рази захочеться.
    То і я вже зла, що мені нахамили, бо я посміла нагадати про свої права, точніше навіть права дитини. Ну чому в нас завжди такий бардак у всьому ?
    Чи то я перебільшую, і можна серед робочого дня організовувати наради, бо пацієнти так привикли вічно чекати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Ой не кажіть. Ми раз годину чекали, бо лікар запізнився. Йому , бачте, далеко їхати, іі не треба було брати талончик на початку зміни :girl_devil:
    Я тепер ходжу,як мені конче треба.
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    @Thebestnata. Тепер можна і лікаря змінити і оцінити якість обслуговування на сайті .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    І не ходити на «планові» огляди. Ще на жодному не була з чотирма дітьми.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Та лікаря то можна змінити, але на тій нараді всі лікарі були, в інших теж напевно чекали б. Тому напевно краще справді без потреби не ходити, бо я так вдома міряю і важу.Єдине, що лікар слухає) Але то якраз в процесі слухання холодним стетоскопом почався той плач. Тому тут взагалі той візит тільки нерви попсував)
     
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    точно не треба. Нашо слухати здорову дитину? В мене так брат першого чуть не до року кожен місяць водив. В поліклініці вже на них скоса дивились))) Я носила перші 4 місяці і то кожен разу мала відчуття, шо роблю шось не те)) але то хоч літо було. а зараз вірусняки всюди. ліпше від поліклініки подалі триматись, як нема нагальної потреби
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Наших людей дуже тяжко зломити.
    То я саркастично. Минулого тижня теж мала історію з талонами - почали мені жіночки під кабінетом розказувати, що талони талонами, але "жива черга", бо вони от теж прийшли з талонами (я так зрозуміла, що талони були мабуть на інші дні, бо так вони мені й не сказали на котру годину записані), і люди з черги їм так сказали, і от вони сидять. Коли відповіла, що то не мої проблеми, я заздалегідь взяла талон, прийшла на свою годину, вже не кажучи, що я вимушено взяла двох дітей з собою за компанію, і нікого з "живої черги" пропускати не буду, почали фиркати, кидатись мудростями, що колись "теж були молоді і писок відкривали", а тепер знають (увага!), що нічого не міняється, ну і в тому дусі, ну але вже вони мене пропустять, бо я з дітьми.
    Одним словом, тааакий бардак в людей в голові, що то хіба там когось в формі під кабінетом поставити, щоб надресирувати оце слідування правилам. По-доброму щось не виходить, основна маса хоче якось викрутити.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мені в трму плані дуже пощастило, мабуть. Я правда вкрай рідко в поліклініці з'являюся:) але за цю осінь в двох з трьох випадків лікарка попередила старших жіночок, щоб навіть не пробували йти чергою, бо в мене талон. Хіба я маю бажання їх пропустити. А в тему забити, то я не розумію мам малесеньких дітей, які приносять їх на плановий огляд і не беруть талон. А тоді: "Нууу їй же місяць, до року без черги". Це принципова позиція чи що?))) цікаво, чи є досі те правило позачерговості пісял введення талонів.
     
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Haidee, я з талоном чекаю;) талон взяти - не проблема, а проблема попасти в той час, що мав би бути згідно талону)) якось взяла під кінець зміни на 11.45, то в 12.00 ще не зайшли пацієнти, які мали зайти в 11.30) то буває, що стукаю в кабінет,щоб принаймні нас побачили і рухалися швидше. Бо два рази треба було просто оглянути дитину перед щепленням. То чекати спочатку огляду, ( хоч то просто лікарка пише, до дає дозвіл), а потім йти в сусідній кабінет на щеплення. Ну одним словом в нас все як завжди, реформи тільки на папері. Зате в реєстратурі є комп'ютер, де 5 хвилин виписують той талон). Ще якщо там молодша сидить за компом, то ок, а якщо старша жіночка, то черга може конкретна зібратися в реєстратуру) Тому я записуюся онлайн, але потім треба той талон роздрукувати в тій же реєстратурі)))
     
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Тільки не всі інші дозволяють собі
    Беру талони на всіх чотирьох дітей :), і лікарка вдячна, що може передихнути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member


    І ще про зміну лікаря. В нас такий район, де лікарі ображаються на таке) Тобто по адресу всі мої домашні мали бути в одного лікаря, але підписали декларацію з іншим. Так от той лікар казав, що запише нас, але так не хоче, бо "наша" ображається на нього, що він типу краде пацієнтів) Чоловік по прописці належить до іншого району, декларацію пішов писати до нас. І той, в якого вже була записана я, відмовив. Бо він чужих не бере, йому не треба тих скандалів. То пішов в результаті до тої, від якої я пішла)) Отак все запутано. Тому ті зміни лікарів то можна, але без осуду і обговорення навряд чи) маленьке приміщення сімейної амбулаторії)
    Та й напрошуватися до того лікаря, який проти - таке собі.
     
    Останнє редагування: 12 Грудень 2018
  12. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    @Orman, то добре коли не потрібно, я мусила хірурга з невропатологом проходити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мова йде про профілактичні огляди. Якщо є якісь проблеми-питання, то звісно треба йти. А ставлення має бути хороше в будь-якому випадку.

    Я більше про конкретну ситуацію форумлянки: їх нічого не болить, лікарка хамовидло, не дуже є куди переходити, - то просто так собі нерви псувати абсолютно необов‘язково.

    Я ваш допис продовжила, а не заперечила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Thebestnata ви можете все, що вам зручно. Карточку в себе, змінити лікаря, написати скаргу на лікаря. Вони вас розводять, бо бачать, що дитина перша, а ви чемна. І вас не мають хвилювати їх внутрішньоколективні образи. Взагалі в них немає компетенції примушувати до чогось чи тим більше лякати. Наприклад, карточка старшої практично з народження в мене, менших в поліклініці. Це ваш документ, не їхній. Я сама в картку підклеювала результати обстежень в інших закладах, ніхто нічого не казав.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Завжди реєструюсь онлайн і ніколи не роздруковую. Одного разу прийшла до лікаря, а в неї лежить кілька тих талонів. Спитала, чи вони потрібні, то вона сказала, що ні. Всі реєстрації є в базі і друкувати нема змісту.
    Так, мене завжди питають чи мені віддавати картку чи класти в шафку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Melian

    Melian Well-Known Member

    Я завжди роздруковую талон щоб доказати іншим пацієнтам під дверима, що я дійсно записана і на котру годину. Вже одного разу натрапила на таку хитру бабульку, яка прийшла і, почувши що я дитиною не по запису, почала розказувати, що в неї є талончик на конкретну годину. Коли ж я попросила показати той талончик, то почула від неї гнівне: " та що ви починаєте, проходьте, раз така мудра". Таке от.
    Мене дратує трохи недосконалість мед реформи - от приміром: захворіла в мене дитина (сухий кашель, соплі, без температури), я звернутись до лікаря по запису не можу - в нашої сімейної завжди на 2-3 дні вперед талончики розібрані. Приходиться йти стояти в живій черзі. І тут я бачу, 3-4 представників мед організацій, які понабирали собі талончики до кількох лікарів і фіг вони мене з хворою дитиною пропустять. Ну нормально? Останнім разом реально чуть не посварилась з таким мужиком

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Наша медреформа наслідує американську модель. Щось серйозне - їхати в лікарню шмд. Сухий кашель не є чимось серйозним. Ну от так є, можна сперечатися і казати, що то є неправильно, але скільки читаю блогів наших дівчат, які виїхали в США чи Канаду - всі звикають і ще жодній дитині від того гірше не стало. До речі, на швидкій з таким теж треба чекати по 4 години. А потім ще судитися зі страховою, бо вони не хочуть платити тисячі у.о. лікарні за перелякану маму. А в нас якийсь вічний переляк з кашлянням і температурою. Відразу лікар на дім, походи в поліклініку, здача всеможливих аналізів. Не знаю, чи десь передбачені записи поза чергою у випадку кашлю, може хтось "звідти" знає і напише, але дивилася недавно про медицину в Німеччині (є цикл на дойчевеллє), то там пан розказував, що часто, поки дійде черга запису, вже нема з чим йти))) а в нас швидка не приїхала до дитини з 37,5 температурою і вже смороду на варті на тиждень.
    --- дописи об"єднано, 13 Грудень 2018 ---
    То як? 4 талони і на раз?:girl_nea:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3