Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Я була в такій ситуаціі з малою, просилась до дорослого окуліста, якось вговорила подивитись, бо також не хотів. Поліклініка на Виговського. У нас дитячий окуліст один по півдня і ще в якийсь день його нема, бо по садочках на огляд ходить, попасти інколи нереально, але якось є такі місяці, що може бути і без черги, десь листопад-грудень.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Біжу до школи, в слінгу, з сумками, перед тим такий маршрут, що аж дупа горить від ходьби.
    Біля школи компаха знайомих, щойно забрали дітей і говорять між собою. Я привіталась і погнала, піднялась сходами, а там напис: зачинено. Тобто, відчинений боковий вхід. Що одначає - одні сходи вниз і одні - догори! В слінгу, з сумками. А вся компаха про це знала і ніхто не сказав. Та, дрібниця, але тоді це було останньою краплею.

    І ще - мене злить чомусь, коли питають "а в якій галузі айті працює твій чоловік?"
    Може, тому, що багато нових знайомих і дуже часто питають? Не знаю. але злить!
    ааааа, блііін, не працює він в айті, не працює! ну що, табличку вішати?
    Хоча, вже чула думку, що "та це ж круто - бути подібною на жінку айтішника". ггг
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  3. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Кажіть, що Ви дружина крутого судді, або щось таке. Причому зі зверхнім поглядом постарайтеся)
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а чому я маю бути обов'язково дружиною когось крутого, а не сама працювати в крутій галузі? От де головне питання :) Бо насправді зараз контракт з айті маю саме я, але про мене такого питання не виникає.


    --- дописи об"єднано, 9 Жовтень 2018 ---
    в мене зріст дозволяє, практикую :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Не те, щоб забила, але по рукам би точно надавала тим людям, які у громадському транспорті висловлюють своє прохання передати за проїзд стусанами по спині, руках або плечах тих, хто стоїть/сидить попереду. Я не розумію: невже вдарити легше, ніж відкрити рот і попросити? Причому зараз мова не про легенькі доторки, хоча у більшості випадків можна обійтися і без них. Сьогодні в маршрутці зробила зауваження з цього приводу одній юній пасажирці, то у відповідь почула, що я "якась неадекватна жінка, бо всі так роблять, і вона буде робити". І неважливо, що це неприємно, а нерідко ще й боляче, головне - "всі так роблять". :girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 2
  9. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    та, напевно, всіх дратує передавати за проїзд. але легкі стусани, то виправдано. бо та маршрутка тарахкотить, люди як шпроти, а ще багато хто в навушниках. тому елементарне "передайте" просто не чуєш, або думаєш, що не до тебе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  10. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Ключове слово - легкі. І коли транспорт битком набитий, тоді по-іншому справді ніяк. Але, наприклад, сьогодні я робила зауваження в напівпорожній маршрутці.
    А сказати голосніше не можна? Повірте, навіть в навушниках люди чують, що робиться навколо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Siania

    Siania Love Life

    Я завжди говорила раз, другий, якщо людина не чула, тоді могла легенько доторкнутись. Мене теж бісити ті тикання пальцями в спину, особливо, коли того не очікуєш!
    А ще бісили жіночки, які пробивались в автобус пхаючи інших пасажирів ліктями по спині :girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    В мене ще досі не пройшли синці після поїздки в трамваї більше тижня тому. Трамвай був переповнений, і одна дівчина гострим кутом сумки падала весь час на мене. Тепер маю конкретні такі гематоми. Після тих маршруток і трамваїв можна взагалі побої йти знімати:girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  13. orange girl

    orange girl Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Cholovik

    Cholovik Active Member

    Краще уникати громадського транспорту й ходити пішки. :) Тоді і настрій впродовж дня на висоті і тіло треноване.
     
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Cholovik особливо коли до роботи 15 км в одну сторону...
    В мене на одній роботі був мужчина, який їздив на велосипеді (приблизно 20 км на роботу). І до речі душу в нас не було, переодягнутися теж... Тому не факт, що краще... Особливо влітку іншим колегам в одному кабінеті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Cholovik

    Cholovik Active Member

    :) 20 кілометрів велосипедом - це вже занадто. А до 5-6 км з музикою в наушниках - це те що треба.
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Знайомої чоловік так і їздить. З собою чистий одяг везе. Каже, що людиною себе чує, принаймі в теплу пору, порівняно з маршруткою, де спітнілих/випивших їде валом щораз.
     
  18. Siania

    Siania Love Life

     
  19. vanilia

    vanilia Miracles are real


    Привозив одного разу посилочку велокур'єр, так від нього так потом пахло, що то був капець )) Так що чистий одяг треба, то точно ))
    --- дописи об"єднано, 9 Жовтень 2018 ---
    Я так вчора приїхала в порваному жилеті :sad: Шкода, був гарний. Мусіла зняти, нести в руках і мерзнути. А в гарному одязі взагалі страшно в маршрутки заходити, там затопчуть, порвуть, витискаєшся звідти і втікаєш ))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та знаєте, на сьогоднішній день існує багато способів/засобів гігієни, лиш бажання і розуміння.