Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.880
  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Забила би Приват з їхньою золотою карткою! Ну не хочу я її, відключила теледодзвін, так ні, вони далі наярюють. Вже цілий тиждень по 2-4 рази на день. Все було б нічого, якби я не була в роумінгу! Звязувалась через Приват24, та яке, результату нуль! Зла не те слово!
     
  2. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    І я би їх забила. Вони мене реально дістали, дзвонять до моєї мами, що вони мене розшукують, щоб зробити мені якусь там картку. В приват 24 зайти не можу, бо щось намутили, мені не відповідають, зате знайшли мою маму видзвонювати. Неадеквати..
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    таких ще пошукати треба! Онлайн консультанти, то взагалі...З одним переписувалась, ніби нормальний, сказав що відключив той теледодзвін, за цю годину вже тричі подзвонили! Зайшла до іншого...тут ноукоментс - "не втрачайте можливість отримати золоту карту і блабла". Щас, кинула все і полетіла в Україну по їхню золоту карту. За пару днів - мінус 120 грн дякуючи привату :sad:
    Зараз написала скаргу, ждю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member



    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дивно так, обслуговуюся в приваті багато років, але ніхто нічим не дістає, максимум sms.
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Hermi не беріть трубку з незнайомих номерів та й все, поки ви за кордоном.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Напередодні мого дня народження мене теж задовбували дзвінками... Хтось із родичів мав незакриту карточку. То мені видзвонювали, щоб помогла із тим родичем зв'язатись! При тому, що мої дані ця людина не вказувала, бо не мала... Я така злюча була, якби мала вільну годинку - то пішла б скандалити, бо це верх наглості і свинства :girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Після ще одного повідомлення, отримала ось таку відповідь:
    Так що дзвонити може хто завгодно і скільки завгодно :) Ось такий гарний банк!

    Зараз вирішую питання, на якій підставі мій номер передали "постороннім" особам і хто буде відшкодовувати потрачені кошти.
     
    Останнє редагування: 11 Вересень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Як то кажуть, ніхто не винен.
    Висновок один, може варто більше скарг писати, і трохи задумаються над своєю бізнес-політикою. А то те їхнє втюхування чогось дійсно напрягає. Почитала в інтернеті, не я одна така "щаслива". Розумію що це бізнес, але інколи треба мати якусь повагу до людей і так не нав'язуватись.
     
  12. vanilia

    vanilia Miracles are real


    Вони тією золотою картою (при чому говорять, що в БУДЬ ЯКОМУ БАНКУ) вже так добряче дістали мене. І мені дзвонили, і дітям! В яких нема ні карток ні нічого. Звідки вони номери дітей беруть?
    До речі, я думаю, що це не з Привата, а аферисти. Бо вони кажуть, що можуть відкрити золоту карту в Приваті, або в будь якому іншому банку.
    Дзвонять кожен раз з інших номерів.
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Це з Привату, але не штатні працівники, а агенти. І за кожного залученого клієнта їм платять відсоток. Зі всієї переписки з приватбанком зрозуміла, що це хтось із знайомих зареєструвався агентом і обдзвонює всі йому відомі номери. Сьогодні вже до моєї мами дзвонили за ту карточку, при тому, що вона немає банківського рахунку в жодному банку. Так що треба дякувати тим людям, які мають Ваш номер телефону.
    Багато разів в інтернеті бачила пошук "агентів" для роботи в приватбанку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мушу Вас розчарувати. Насправді в них є бази, добуті різними законними і незаконними методами.
    І є офіційна позиція: "
    " - це не більше ніж відписка для "дотошних" клієнтів, яким не все одно, звідки взяли їхній номер.
    Подумайте самі, якби це був дійсно ваш знайомий , то у вас або був би його номер або він би в розмові зміг пояснити хто він і звідки вас знає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    З Вами погоджуюсь. Вони ці бази добувають різними способами, і один із способів це дійсно через знайомих.



    то вже напевно забила б себе. Ну от чого я так з тим приватом пішла на принцип? Замість того щоб сісти працювати, я дурю страждаю. Всеодно від них нічого не доб'єшся. Відповіді отримала, сьогодні ще не дзвонили ( як техпідтримка запевняє - більше не будуть дзвонити), гроші не повернуть, бо то ж "не вони" дзвонили.
    Один плюс, може дійсно якщо скарги писати то трохи переглянуть свою бізнес-політику? Але тут вже має бути то більш масштабно.
     
    Останнє редагування: 11 Вересень 2018
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Думаю, що Приватом, то як із салонами - наша клієнтка дала Ваш номер, бо щось там трутуту...
    Останній раз я вже висказала, все, що думаю і ,якби знала, хто такі добрі знайомі без дозволу роздають номери- забилам би!
    Після цього не дзвонили ще))).


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  17. ShorpaJanna

    ShorpaJanna Member

    Приват всіх вже до кипіння доводить.
     
  18. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    І я до вас в компанію. Дістав мене приват тими дзвінками про золоту картку. Я вже просто натискаю "відбій" та й по всьому. Але на роботі ті дзвінки дратують і відволікають.
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Незнаю кого саме прибити, але ми нині пів дня в пошуках дитячого окуліста!! В величезній поліклініці на Симоненка таких спеціалістів люблять тримати не більше одного, тому як він у відпустці нема куда йти. Дорослий окуліст відправив чоловіка з малою подалі, а треба було лиш глянути чого в неї червона припухла повіка. Я не розумію чого доктор для дорослих не може глянути дитині очко і сказати чи там запалення якесь чи шо. В Левеняті лікар у відпустці. В ближніх оптиках якісь оптометристи сидять які нічо в очах не шарять. Приватна клініка Гудзя на науковій теж на відріз відмовилася дивитись дитину.
    В обід згадала оптику на Чайковського , там аж пообіді попали на прийом.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    В нас така сама ситуація з окулістом була в пт. На Орлика - лікар у відпустці, а той що на підміні, невідомо коли прийде на прийом. І багато людей чекає в черзі !
    В Параскеви все розписано, нема вільних годин(бісить мене в приватних клініках, що непередбачено прийом в термінових ситуаціях!!! Це при тому, що часто звертаємось в цей заклад) На Хімічній треба талончик, якого нема. Зайшли в ЛІНКОМ, де нарешті оглянув окуліст. Все добре, поки «все добре». Стан медицини лякає...
     
    Останнє редагування: 12 Вересень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2