Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.880
  1. Siania

    Siania Love Life

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а вони її там вигулювали?
    --- дописи об"єднано, 17 Квітень 2018 ---
    мав бути в наморднику, все решта - лірика.
     
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    на запитання чому взяли собаку - нема з ким вдома залишити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Masja

    Masja Well-Known Member

     
    • Подобається x 1
    • Не подобається x 1
    • Не погоджуюся x 1
    • Смішно x 1
    • Зе бест! x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А це тут до чого? Я вас спитала чи вони вигулювали собаку на цвинтарі, чи взяли її з собою. Це дві великі різниці.
    А які там у них площі - це їх справа.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Доречі як і причини чому взяли з собою :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Siania

    Siania Love Life

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Якщо виводять в люди, то хай відповідают а нє, то тримати свої какульки при собі. Я в прямому і переносному сенсі і фізіології і характеру собак. Є закриті клуби, тренувал ні плащадки..
    Не можу пояснити дитині, чому я за ними на вулиці прибираю, а тьотка за псом - ні. Навіяно новим домашнім улюбленцем....супервізора маю просто клас, ще ж би делікатніший в руках був.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ой, дівчата, не починайте. Була б моя воля то так би і було. І не розказуйте, що є такі, що збирають за своїми собаками. Так, збирають, але їх реально , можливо 2% зі всіх. У нас я ще жодного разу на бачила щоб хтось збирав. А .кажеш, то, виявляється, нема чого дітям на траву виходити, хай по доріжках ходять, і біля дитячого майданчика також. Трава для собак виявляється. От повикулупуєте собаче лайно з дитячих кросів, чи дитина де в руку візьме от тоді і подивимося чи будете і далі таке писати. Так, собаки не винні, що 98% їхніх господарів рагулі, але від того не легше. От цікаво, що собі думає той собачник коли його пес кладе купу на тротуарі. Хто то має прибирати? Воно ж потопчеться біля пса, поки трй зробить свої справи і йдуть далі, а купу кому лишають? Про вигул великої вівчарки без намордника десятирічним пацаном і якоїсь бійцівської породи, зрозуміло теж без намордника, древньою бабулькою, я взагалі мовчу. Я , впринципі, не боюся собак, але як подумаю, що якщо що, то ті господарі шо, шо нема......
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 2
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я не пойняв, той собака там нас*ав на цвинтарі комусь під ноги?
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 2
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Нє, був присутній.
    А так я солідарна з @KAPUCHINKA , забилам би собачників-рагулів. Собака -член сім’ї, члени моєї сім’ї вашому псу під ноги не гадять, хотілось би аналогічного ставлення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  13. Siania

    Siania Love Life

    Будь-яка розмова про собак закінчується розмовою про фекалії :girl_haha:
    І таки дуже багато людей прибирає за своїми собаками. Я недавно робила спільну закупівлю по біо-пакетиках, було дуже багато бажаючих :girl_yes:
    Але то не аргумент, всі звикли бачити тільки негатив :girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    всі просто бачать ті фекалії де попало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 1
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном


    Чесно, якщо я нікому нічого злого не роблю(в т.ч. не се*ру під ноги ) мені десь їх негатив. Є люди, яким поп**ти про чиєш життя -бальзам на дупу(закреслено) душу. Як не пес, то кіт, як не кіт, то щось знайдуть. А на цвинтарях в селах той день взагалі прям, як благодать- всіх і вся можна)))).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та резонно, але не до теми. Бо дописувачка скаржилася(?) на саму присутність. Очевидно, що якби собака там нагадила, про це би писалося з 20-ма знаками оклику.
    та ні, просто був.

    Головне допис від людини, яка постійно жаліється, що всі вказують як їй жити...
    --- дописи об"єднано, 18 Квітень 2018 ---
    Ви правда думаєте, що ми не виколупуємо? І нам в три рази образливіше, бо за своєю ми прибираємо, а влазимо в чуже.
     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Наскільки я знаю, то собакам не можна бути присутнім під час служби, нє? Тобто якщо на цвинтар прийшли поприбирати - то це ок з собакою, а якщо це оці коротенькі служби над могилами - то собакам там не місце. Поправте, якщо не так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А ще просто вив, бо він пес і може собі дозволити, як люди можуть плакати/сміятись/балакати
    Не поправлю але спитаю, де можна вивчити це питання?
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вони ж не в церкву з собакою прийшли. А на цвинтарі правлять в провідну неділю фактично цілий день. То ж не знати коли до вас наблизяться.

    Якщо чесно, то випадок не вартий абсолютно всього цього розмусолювання.