Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка


    --- дописи об"єднано, 17 Квітень 2018 ---
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Можна обійти енну кулькість спеціалістів, і тоді вирішувати. Ніхто ж нікого під дулом пістолета не тягне. Пацієнт, клієнт завжди має право обирати.
    --- дописи об"єднано, 17 Квітень 2018 ---
    Ще одна порада з досвіду, часто на фірмах обслуговують менеджери, звернення до їх безпосереднього керівника робить дива.
    Та то ж справа не в тому, що хтось львівський не звертатиметься, можливе отакі розборки заставлять змінювати своє відношення до клієнтів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Магазин дверей Перфект, що на Науковій. Виготовляють замовлення (4 дверей) вже майже 4 місяці. Хоча був ними озвучений термін 1.5 - до 2 місяців!!!
    Тобто саме полотно нам привезли після 2х місяців, а добір такий, що не підходить до того полотна технічно, і лиштву не ту, що ми замовили і оплатили, а дешевшу і таку, яка зовсім не пасує до даної моделі. Сказали, якщо хочемо отримати ту, яку ми замовили, то доплатити ще 8500 грн.
    Ми ледве їх вмовили поміняти на дешевшу лиштву, але яка хоч підходить до нашої моделі дверей. То мають вже до кінця тижня привезти.
    Я аж плачу, так шкода викинутих на вітер грошей.
    Питання - чи можна їх якось наказати?
    Будь-які документи як от свідоцтво про реєстрацію, платника податків, сертифікат и на продукцію відмовилися надавати. А в накладній написано двері в комплекті, там не розписано який добір і лиштва входять в той комплект. Це все обговорювалось довго, але на словах, ми тільки тицяли пальцем в то, що хочемо. А привезли нам то, шо суттєво дешевше (((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @MISS SCARLET якщо не задокументовано, то не знаю, але розголос в соцмережах дуже багато дає!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дивіться, якщо б ви просили це спочатку і вам відмовили, я думаю ви б сто раз подумали чи зв"язуватися з ними.
    Я б напевно в цей момент, сказала, щоб забирали це все, і віддавали гроші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    однозначно це зроблю, тільки спочатку хочу отримати все решта на руки
    --- дописи об"єднано, 17 Квітень 2018 ---
    ми повірили людям тупо на слова!!! як тепер себе за то картаю:girl_cray:
    я ще на момент вибору і оплати завдатку задавала питання про договір - то відповіли, що немає потреби, в накладній все є, вони зі всіма так працюють і ніяких прооблем не виникало! До того ж менеджер то все записувала у такий великий вже трохи списаний зошит із замовленнями, все детально розписувала собі там, кожну позицію окремо, передзвонювала в головний офіс по питаннях знижки, все нотувала...
    Знаєте, якщо сам стараєшся працювати з людьми по совісті, нікого не дурити і не наживатись, то підсвідомо сприймаєш це за норму і очікуєш того ж по відношенню від інших. А даремно. Все, як виявляється, треба підтверджувати купою писульок, і чим більше, тим краще.
     
    Останнє редагування: 17 Квітень 2018
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    То якщо в них все прописано, то чому вони заспівали тепер іншу пісню? Чи кажуть, що то ви все не так зрозуміли?
     
  8. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    А хто нам зараз покаже той зошит? Ніхто. А під словами комплект вони собі підставили своє поняття. Лишніх 8500 грн на фірму нікому не обтяжить кишеню) Свіжа премія буде)
    Буде мені наука на майбутнє. Добре, що 8500, а не 85000. Нині послуги репетитора коштують дорого, а уроки життя ще дорожче. Але те, за що заплатив дорого, дуже добре засвоюється і пам'ятається все життя. Як кажуть жиди "Дякую, Боже, що взяв грошима!" А моде я колись комусь щось зле зробила і маю відповідь?! Тре переглянути свої вчинки( Бо за то вони колись будуть відповідати, а моє залишиться зі мною.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  9. Siania

    Siania Love Life

    Форум дає інфо для гугл пошуку, тому, сміло пишіть, сюможливо, комусь допоможе Ваш відгук ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    чоловіків!!!!
    продаємо машину і в оголошенні вказали мій номер телефону і мене вже задовбали питання "хто їздив на авто" (бо ж жінки не вміють їздити), а коли чують, що чоловік, тоді геніальні питання, що починаються "ану запитайте в чоловіка..." блін, блін, блін!!! нє, ну, добре, я трохи блондинка, але ж не тупа, чому з жінками не хоче ніхто вести справ? Чи я якось не так говорю?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Смішно Смішно x 2
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Як на мене все логічно. Хто їздив - той і знає відповіді.
     
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я знаю відповіді на їхні питання
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Siania

    Siania Love Life

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Село. Точніше, чоловікове село. Ще точніше, оцю дурну манеру видрючуватися один поперед одним!! Проводи - щось середнє між парадом фриків та бразильським карнавалом! І себе. Забилам би себе, за те, що дозволила себе і малечу в це втягнути! Ну це буде добрим уроком. Більше на таких урочистих заходах моєї ноги там не буде!! Допомагати, садити/збирати/прибирати - будь ласка, а брати участь у "виставці мопсів" з оцінкою всього від довжини хвоста до граційності рухів - ні, дякую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Насмішили з "виставкою мопсів". Згадалось - в неділю теж була на проводах, то там одна пара середнього віку реально з псом була. Чоловік такий собі з черевцем порядного розміру носив його з собою на руках на цвинтарі . Ну як світські "леді" тих мацьопих носять , тільки песик такого собі середнього розміру :girl_crazy:. Ще м такого чуда не бачила...
     
    • Смішно Смішно x 6
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Цікаво тоді, як покупці спілкуються з перекупниками, вони тим більше не знають ньюансів.

    І тут не тільки про авто, ми недавно підписували договір на квартиру, власником якої є я, то поки моєї присутності треба було в нотаріуса, все було норм, а потім на узгодження технічних документів, сказали, що достатньо тільки чоловіка, а мене можна "відпустити". А я ще, дурна, дійсно, пішла на вулицю і чекала чоловіка в машині.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Siania

    Siania Love Life

    Якщо власника нема, тоді приходиться говорити з посередником, і надіятись що на сто все що треба майстри побачать. Але, ясно, посередник нічим не допоможе))

    А про розподіл, погоджуюсь, в нас дуже ділять справи на чоловічі і жіночі.
    Я от недавно малій робила аналіз крові в приватній лабораторії, то мені двічі сказали, що чоловік не потрібен. Блін, що значить не потрібен? Ніби батько годиться тільки як гаманець і носильщик.
    Все-таки я сказала що тато буде. І він дуже нам допоміг, відволікав малечу, що вона навіть не заплакала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    можливо... Бо усі наші "машини" продаю я. Ну тобто мій номер вказаний в оголошенні. Але я справді знаю нюанси-від типу гальмівної системи, до кількості передніх ресор.
    Ще жоден покупець ( пра їх було не конче багато) не післав мене до чоловіка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member