Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.880
  1. Siania

    Siania Love Life

    Забила м би тих людей, які пишуть "Так їм і треба". Думаю, всі розуміють про що я...:fool:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 20
  2. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    "Люби дітей ворогів своїх" . Старий завіт.... Відкрила перелік загиблих... реву як білуга....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    мені здається не варто отак засуджувати людину, яку не знаєте. Ви не знаєте що їй довелось пережити, втратити і звідки в неї така ненависть до того народу.
    "Перш ніж судити людину одягни її взуття і пройди її шлях"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я теж про це подумала. Люди, які були на війні і бачили смерть, вони...навіть не знаю, як сказати, судити їх за те, що голова поламана...так, поламана війною.
    Війна породжує агресію, це і є агресія, чому дивуватися? В таких умовах зберегти світле серце, вміти знайти прощення - це неймовірно складно. Ми не можемо уявити як.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ну тоді і вбивць засуджувати не можна. Може, їх тато бив у дитинстві - і виріс маніяк. Є певна моральна межа. І за неї не можна переходити, що б не трапилось у житті. Бо коли її перейти - людина стає твариною. Думаю, нікому б не прийшло в голову казати про дитину, в якої загинув у ДТП батько, що так їй і треба, навіть якщо цей батько сам у ДТП раніше когось на той світ спровадив. Вчинок людини можна засудити. А зловтішатись зі смерті дітей - вибачте, але це - дно, яке нічим не виправдовується.

    Діти - це окрема тема. Про дорослих - хай як хоче виписує. Але діти - то святе! Будь-які діти будь-якої національності.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, 4 роки інформаційної війни. Не будьте наївні. Знову трагедію використовують, щоб нацькувати людей одне на одного, штучно піднімають градус напруги під постами про це в фб, світять російськими ресурсами всюди. Словом, роблять політику на тих дітях і на наших почуттях. Ви не можете бути певні, що матюклива жіночка десь там на варті не є просто ботом, як і страшне співчуваюча.
    Я трохи відійду конкретно від цієї теми, але близько. Після "прикриття" вкантактє, поки ще люди не навчилися його обходити, масово реєструвалися в фб колишні вк-шники. Ну і мені в друзі додалося багато однокласників, просто людей зі школи, якихось далеких родичів. І я вже не можу. Як можна бути такими сліпими, тягнути на сторінку всякий хлам (в 98% - московські сайтики), робити перепости зради-зради-зради? Як можна взагалі не користуватися головою? Пора чистити список друзів, бо стрічка в "етот салатік поразіт всєх гостей", "только посмотри, какая красота", "ето должна знать каждая мать", "лутшего мужчину родила сєбє сама", "порошенко купив собі віллу в центрі мальдівів", "Супрун відправить в могилу всю вашу сім'ю", "якщо віриш - напиши під постом "амінь"" - люди, що з вами? Це реально все так запущено і я собі так добре підібрала оточення, що в ньому нема того сміття? Чи то просто сміття масово повалило в мій профіль? Я б забила і розтерла. Де мозок молодих людей, яким типу будувати цю країну?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 3
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    і я
    :girl_devil::girl_emo::bomb::dash1::help:
    це витримувати, тому помалу чищу стрічку і друзів, а також обмежую час на соцмережі.
    Найцікавіше, що коли хтось з близьких справді друзів щось подібне втне, і я висловлюю своє прохання не втягувати мене в подібні речі, то наштовхуюсь на щире? здивування, типу "було б з чого проблему робити"
    Хоча мушу визнати, що в основній масі моє близьке оточення адекватне. :girl_in_love:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Haidee там можна відписатися від оновлень будь якого користувача, при тому він залишиться вашим другом і не знатиме, що ви його не читаєте. В мене таких вже більше ніж тих, що читаю.
    Прекрасна функція!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    от я бачу велику різницю в перепощуванні новин з сайтиків і висловлюванні власної думки без перепостів і копіпастів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я не додаю до списку друзі всіх, хто проситься, навіть тих, кого знаю зі школи і т.п., якщо ніколи, нічого з людиною не мала зовсім до діла. А якщо в стрічці з'являється "сонзеленоїкобили"/барахолки(гррр)- видаляю без вагань.
    Маю чистий спокій)).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Теж хотіла таке порадити, сама плювалась, а потім доця підказала.
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 28 Березень 2018 ---
    От коли хтось пише свою думку, чи, бодай перепощує чиюсь думку(не всі вміють писати гарно), то це ще можна почитати. Чи новину якусь важливу. Але оцей безперервний потік всякого гівн... ой, тестів "кто твоя щосьтамхирняякась", "на какую знамінітость ви пахожи". Чи ще репости чогось на кшталт "льогкій способ ізбавіться от гємороя". Йоханий бабай! Ну чого весь фейсбук має знати про той геморой? Можна ж тихо мирно зберегти собі пост, щоб потім прочитати, і не палитись
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Смішно Смішно x 5
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Точно
    Забилам би оці "який ти звір, яка ти рослина, де ти будеш через пять років, кто твоя мафія..."
    А ще фото селфі жуть, ще коли мультяшні окуляри, собачі вушка ліплять... а фотошоп... Пару моїх знайомих дівчат взагалі не схожі.... Одна така гарна, з пишними формами, щічки, а на фото - преданорексична діва.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Коли я ще у школі вчилась (1990-ті роки), ми робили такі анкети. Там був типовий опитувальник і кілька таких пришелепкуватих приколів на зразок "Який ти колір", "Скільки в тебе буде дітей" і так далі. Обираєш навмання колір, а потім відкриваєш розрізаний хвірточкою квадратик, помічений тим же кольором, зазираєш туди і читаєш відповідь. Зараз все це просто оцифрувалось =)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я отак колись була в глибокому шоці, коли глянула кілька випусків програми, точно не пригадую, але ніби "Дурнєв +1 " - може, зто пам'ятає, то зрозуміє про що я. Найбільше запам'яталось, як у Львові дівчина на запитання, хто такий Іван Франко, відповіла, що це той, хто на двадцятигривневій купюрі зображений. ((Тут мав би бути фейспалм смайлик і ще якийсь, але я пишу з телефону. Одним словом сумно то все.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Щойно, свіжуське в моїй ФБ стрічці вчителька моєї дитини перепостила (словами пишу): "А ти бачиш Ісуса на цьому дереві?"(фото дерева і якісь гілочки/коряги на ньому під тіло Ісуса зафотошоплені).
    Можете нам не співчувати з приводу ... ми в курсі((.
    пи.си. але рука не підіймається її розфрендити))).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Креативно Креативно x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я таки поспівчуваю.
    Маю в стрічці позитивний приклад на цю тему. Наша форумлянка (певно всі адекватні родом з дп;)) запостила інформацію, що в людини закладена функція бачити в обрисах предметів людські обличчя. Це навіть має наукову назву. От тільки наші люди бігом приписують своїм візіям духовне походження.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    І на тему інету.
    В черговий раз піднервовує те, наскільки скудний український контент. Шукаєш інфо в інеті довго і нудно. Ось чому. Шукаєш інфо в гуглі - а 90% випадків перші сторінки - це російські сайти. І це ще півбіди. Бо цикаєш на них - а половина не відкривається, бо, певно, блокують деякі ресурси.
    А українці певно в пошуках бІльшого заробітку, гаратають статті для російського, європейського, американського інетпростору. А собі хіба що з російських джерел через перекладач дублюють і достатньо нам того. Відчуваєш себе іноді в нікчемній країні. Зате ми перші хтозна де в історичних подіях і будуєм світ... тьху.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. ilu

    ilu миється в бані

    На жаль так воно є. Але головне ж знайти інформацію, чи не так? А що робити народам, у яких мільйон а то й менше мовних носіїв - якось живут жеж. Мене більше страшенно засмучують оці переклади через д... (кхм кхм гугл) з русизмами "получається" і т д. Я за менше, але якісно. Краще вже читати чисто російською, чи чисто англійською.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1