Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Тих, хто вважає, що написання текстів українською - це не робота.
    Нєнуашо. Контент на сайт - знаю, а скільки тут платити - навіть не знаю.
    так не знаєш - йди лісом.
    Він і пішов. Але блін, нахабства вистачає замовляти статтю "за просто так"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  2. slio

    slio Member

    На місяць приїхала свекруха. Ми з чоловіком на тиждень поїхали у відпустку. Під час нашої відсутності свекруха привезла до нашої квартири свою племінницю. Вони перерили мій одяг. Той одяг що на їх погляд на мене вже замалий, бо я поправилась, свекруха віддала своїй родичці!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 16
    • Подобається Подобається x 1
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    кажіть хай повертає. І більше в хату без своєї присутності не пускайте. Мають же бути якісь межі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    який жах! не лишайте цього так, кажіть, хай повертає!

    У мене було лайтовіше, але теж шок
    9 років тому я була вагітна влітку. Ми переїжджали у своє житло, трохи не давали собі ради одразу поскладати всі речі, - і я дала на зберігання своїй мамі свій літній невагітній гардероб. Чесно кажучи, закрутилась і згадала аж наступної весни, коли Дмитрикові було півроку, а у мене на теплу пору лишились лише дві "вагітні" сукні. І я дізналась ,що мама віддала всі мої речі! В село забрали, хтось зі знайомих. Тому що я після пологів мала, на її думку, незворотно поправитись і тих речей і так нікому не треба.
    А у мене там було ВСЕ назбиране і до весілля, і подароване чоловіком. З одного боку - прикол, привід оновити гардероб. З іншого - шок від самої ситуації

    Сподіваюсь, що цього року, або на початку 2018 нас знову чекає переїзд. То я всі коробки і кульки буду підписувати. І на кожному червоним - "Не викидати!!!" Хоч нікому і не даватиму.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @slio однозначно хай повертає! Після такого позору свекруха більше не полізе до ваших речей. А попустите, то щоб гірше не стало.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Забила бим себе...

     
    • Корисно Корисно x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами


    --- дописи об"єднано, 24 Серпень 2017 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Просто аут. Однозначно кажіть нехай повертає все до останньої нитки. Не захоче свекруха забирати сама, ну всяке там буває, впреться і все. Не кремпуйтеся, кажіть племінниці - віддавай.

    А як ви дізналися, вона вам повідомила, що подарувала ваші речі, чи просто чогось не знайшли?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. Melian

    Melian Well-Known Member

    Забилам би свого дядька! Ну як так можна - в нього діти хворі - температурять і мають хворе горло - і він спокійно приходить з ними в гості, знаючи що як мінімум одна дитина там точно буде присутня! І головне - про своїх дітей подумав - привіз їх на машині, щоб де більше не простудились, а про те що інші діти можуть заразитись - то думати не треба! Тепер моє сонечко лежить з 39.2 і я зла на цілий світ.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  11. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Уууу, співчуваю вам. Колись, ще напочатку нашого подружнього життя, свекруха 2 пари моїх новесеньких чобіт віддала втіхаря на село. А коли я помітила, то не придумала нічого кращого, ніж сказати "та то тато подумав, що старе взуття та й вивіз"! Ага, старе, практично неноше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Злобна-злобна фея :girl_devil:
    От як може дорослий чоловік взяти і "випадково" видалити все з диску Д? Ще й кліпати очами і казати, що "там писало чи видалити і я видалив". Угу, видалив він! Всі фотки за останні пару років, накачані відео, свої і мої документи з роботи і ще купу всього. І хто замість того, щоб іти спати, як біла людина, сидів і відновлював то все? Правильно, я. :girl_devil:
    Відновила, лишилося ще по папках порозсортовувати.
     
    Останнє редагування: 6 Вересень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 14
    • Подобається Подобається x 1
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун


    Такс. Почнемо.
    Сьогодні дзвонить мені дитина і чуть не плаче: Мам, забери мене з групи. Та вчителька якась недобра. Вона кричить.
    Я бігом ноги в руки, малого в машину - погнала в школу. З центру, як виявилось, як добре "вшкварити" можна долетіти на Наукову за 17хв. Звідки знаю? бо в той час я прослуховувала все що робиться в класі через смарт годинник малої .
    Заходжу в клас, питаю чого вона ричить, так, не кричить а ричить на дітей! А та відповідає... в мене такий голос... Не, ну б.. пі-пі-пііііііііі. А "придурки, дибіли, тупі, ненормальні" і тд теж відноситься до її голосових властивостей?! Кажу що чула як вона поводиться з дітьми, на що отримала хамське: "а ви що, тут в класі були, чи що?!"

    Довго я мучилася і радилася як правильно поступити. Перед батьківськими зборами підійшла до класної керівнички і розповіла що до чого. Обіцяла розібратися.
    Найцікавіше! На самих зборах батьки почали жалітися що сьогодні ВСІ 14 дітей, які були присутні на продовженій групі казали що вона ричить! Частину з них батьки забирали з плачами і істериками.

    отут ЗАБИЛАМ БИ точно!!!!
    Подивимось, що з того вийде...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 14
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    а записати неможливо на нього? бо то таке однозначно залишати не можна, дитина взагалі має стрес. Голос в неї такий, цікаво чи до свого хлопа голос в неї такий. рагуліха.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    На смарт годинник ні, хіба викликати моніторинг і записати через диктофон на своєму телефоні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Пишіть з іншими батьками заяву, що відмовляєтеся від даного вчителя ПД, з вказанням причину. І ще поговоріть з вашою вчителькою, може вона візьме дітей на ПД до себе .за додаткову плату.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Купила в неділю Марті брюки в Манго, вона їх одягнула в школу АЖ 2 рази. Вчора ввечері показує - а на ногах і на попі полізли такі дрібнесеньки гумочки, ніби вона їх вже мінімум рік носить! От що мені тепер з тими брюками робити, нести назад в магазин? Але чи приймуть?
    Зла я.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мають прийняти, 14 днів ще ж не пройшло, маєте право повернути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Але вони вже були в користуванні. Також можна повернути?
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То для невикористаних речей. Якщо носили - там інша історія, треба йти в магазин і пробувати довести бракованість товару.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1