Забави для наймолодших

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Girljanda, 3 Серпень 2010.

  1. adelmik

    adelmik New Member

    Відповідь: Забави для наймолодших

    А ми ось такий віршик ще знаємо:
    Гойда, гойда, гойдаша,
    де кобилка - там лоша.
    Наїлися лободи,
    поскакали до води.
    Гойда, гойда, гойдаша,
    де кобилка - там лоша.
    Ми кобилку продамо,
    а лошатко зростимо!
     
  2. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Забави для наймолодших

    Дівчата, чим можна зайнятися цікавим і корисним з 4-місячною дитиною? Голова пухне, як її забавити, бо вже тиждень як дитина перетворилася зі спокійної дівчинки на постійного нитіка... Іграшки не признає взагалі (хоча раніше могла ними бавитися і по півгодини), хіба що в рот тягне гризти і одразу ж злиться, кидає, гризунці теж не йдуть. Усілякі розмовляння-агукання забавляють дитину максимум на 10 хвилин, потім починає нити. Книжечки розглядати/слухати не хоче. Найбільше що її забавляє - самодіяльний "ансамбль пісень і пляски", коли я включаю дитячі пісні і починаю підспівувати і бавитися її ручками-ніжками. Але то на півгодини десь. Ну не носити ж її весь день по хаті і розглядати стіни (це до речі їй теж скоро набридає). У слінгу на вулиці трохи погуляє, поспить і починає нити, викручуватися, пробує вилізти.
     
  3. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Забави для наймолодших

    Мирося, ми хоча трошки менші, але помалу також починає усе надоїдати. Зараз бачу, що йому дуже подобається, коли я читаю йому казки-віршики з інтонацією. Малюк точно нічого не розуміє, але він щось собі в той час агукає, сміється, копіює мою міміку. І ще моєму подобається як я копіюю звуки звірят:). Це звичайно дуже смішно звучить і чоловік з мене весь час прікалується, але помагає. Особливий захват в нього викликає ціп-ціп-ціп і кві-кві-кві.
    А так щоб залишити самого з чимось, то також стає важкувато.
    Деколи ще виручає крісло-качалка. Я його поставила на кухні і в цей час можу щось їсти зварити або сама поїсти.
    А ще я його деколи роздягаю догола і він лежить голенький на пеленочці. Всі ниття одразу ж припиняються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Я свого теж не дуже вчу. Тосі-тосі показувала, то він дивився, а потім сам якось почав тосяти, хоч перед тим ніхто йому не тосяв. Етикетки малий теж любив, і теж на м'яких іграшках, тепер вже перейшло. Машинкою бавитись навчився сам, бачив як кілька раз в нас старші бавились, і собі потім почав, та ще й зі звуком брумммм. То так смішно і прикольно спостерігати:) раніше всі іграшки розкидав, а тепер старається назад поскладати. Або на кухні в шафках перескладує баночки, з полички на поличку:) на ноєвому ковчезі сам навчився натискати кнопки, щоб то все грало і пищало , а він тішиться і танцює. А ще як бачить велику м'яку іграшку, то міцно її обнімає:)А позавчора сам почав цьом давати, сиділи за столом, а він раптом почав цьомки роздавати;) Того я не вчила;) Ну і ще купу всього може:)
    До чого я стіки букввв:) Зауважила, що з часом дитина сама доходить до певних вмінь, вона собі спостерігає за буденними рухами дорослих, запам'ятовує, а потім сама починає повторювати. Ну якось так:)
     
  5. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    та мабуть
    я "тосі-тосі" її теж не вчила
    може кілька разів тосяли, і то з місяць назад
    але я плескаю в долоні (не спеціально) як вона щось прикольне витворить, то одного дня дивлюсь, а вона і собі руцями махає, я їй "тосі-тосі?", а вона усміхнулась і далі "тосяла"
     
  6. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    ми так починали повзати, чоловік сміявся, що готується до стрибка в довжину, за декілька днів почав одну ногу переставляти а другу підсовував, а з часом і поповз.

    ---------- Додано в 14:13 ---------- Попередній допис був написаний в 14:06 ----------

    а в нас нема права включити ноут, про все на світі забуває і до клавіатури. Бавиться іграшками з 5 хвилин, а потім кричить на руки. Навчила на свою голову на руках носити, тепер спасу нема, не дає вийти з кімнати. В ліжчко накладу іграшки, посаджу- ага, не цікаво, встає і кричить (не плаче) щоб витягнула. Вчора вже на кухні бавився баняками і ложками(поки я готувала їсти), так стукав, що мені вуха закладало, а він тааааакий довольний)))
     
  7. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Забави для наймолодших

    те приладдя кухонне здорово виручає
    Аня, як правило, сидить в стільці для годування (за призначенням ми його не використовуємо, бо на педприкормі, незручно), коли я щось готую, то я їй туди кілька ложок різного розміру даю, черпачок і т. п. і маю 30 хв. спокою
     
  8. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Забави для наймолодших

    Гм, і як у вас так получається? В нас усе на підлозі за 2 хв. То виходить не спокій, а гімнастика для мами: зігнися-подай. Тому я їй пару іграшок на шнурки до стільця прив'язала :)))
     
  9. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Забави для наймолодших

    ну не без гімнастики і в нас, але я не піднімаю по одному, а вона не зразу скидає, а трошки грається, то поки вона все поскидає, маю час, тоді швидко позбирала - і знову маю час... ну і я ж борюсь з зайвими кіло, то мені якраз понагинатись не завадить
    а прив*язувати не пробувала, але то ідея:girl_crazy::girl_claping:
     
  10. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Забави для наймолодших


    У нас стільця для годування нема, тому коли треба йти на кухню готувати, то беру малого з собою, саджу на підлогу, даю в руки ложку чайну. Спочатку він її перекладає з однієї руки в іншу, потім кидає на підлогу, вона зі стуком падає, дитина тішиться, піднімає, знову кидає. І так поки не набридне. А як набридає, то видумовую нову забавку, головне слідкувати, щоб він не ліз гризти килимок, який постелений на підлозі біля раковини. :))