забава для Ваших діточок!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ольга, 13 Квітень 2007.

  1. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Можна ще, щоб і інші дітки віршики розказали і подаруночки за це отримали. А щоб і дорослі згадали дитинство, можна і їх попросити розказати дитячий віршик. :) Можна ще зробити раму, таку як для картин і розповідати віршик з тої рами (ніби з портрету), ну, це щоб веселіше було.
    А діткам ще можна дати фломастери розмальовувати надуті кульки. Або разом намалювати якусь картину.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Я теж сижу тепер над планом святкування першого рочку. Березень не за горами. Дітки будуть до рочку, всі на ГВ і прикормі, тіки ми вже на педприкормі. Один хлопчик буде 3-х років. Збираю мама з дітками перший день, а дорослих знайомих,друзів без діток на наступний. Бо в квартирі всі не помістяться та й не цікаво буде. Стіл для мам буде фуршетний, а решту "засєдаловка" традиційна. Теж читаю-перечитую різні варіанти святкування. Про паравозик сподобалось і побажання писати теж планувала. Щодо їди для діток не можу визначитись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Panadolka, а кульки самі гелеві воднем надували чи такі звичайні. В мене одна знайома казала, що надула воднем(тобто такі кульки,які летять постійно догори)і діти дуже ними бавились практично цілий вечір, ось і подумую зробити таке, але не знаю де можна їх надути, крім Антошки(кажуть там дорого беруть за кожну кульку)? А тортик пекли чи купляли? Може поділитесь рецептом або скажете де можна добрий купити?:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Я на 2 рочки напевно нiчого грандiозного не буду робити. Пiсля першорiчного балу думаю наступне дiйство подiбного масштабу буде хiба шо на 16-рiччя.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Кульки були у нас звичайні.
    Тортик пекла нам мама нашої невістки, всі дуже хвалили але я не пробувала :xaxa: весь день на кухні, а на другий день вже не було бо всім ще давали додому. А ви плануєте ДН відмічати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Так, вже готуємось, тобто плануємо що і як. Малий дуже компанійський і все дуже добре запам"ятовує, тому я думаю, позитивні враження від дня н. добре на нього вплинуть і запам"ятаються.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    кульки ще можна надути в новому цумі і в арсені на патона
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Привіт, а ціни не знаєте часом які надути гелієм? Бо діапазон цін дуже коливається.:8:
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    ціни залежать від розмірів кульок.Сама велика Спайнж боб коштувала влітку-40 грн.,а найменші здається від 10грн.
    Ави не сихівські?
    знаю на сихові точку,де роблять абалдєнні фігури з шариків(правда не знаю чи гелеві),...квіти,клоуни,сонечка9божі коровки) і ще багато...а ціни досить низькі....
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Здавайте точку. :)
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    якщо йти від ТЦ Іскра по прямійв сторону магазину Рось,то перед дорогою вжедо Росі прбачите кіоск-магазинчик КОРАЛИК,там всяке причандалля...резинки..заколки,в.т.ч.там роблять фігурки з кульок....там навіть в них є своєрідний каталог.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Замовляла гелеві кульки малим на ДН, одна кулька - 4 грн, де знаходяться не знаю, бо привозять куди треба. Ще роблять фігурки, але цінами не цікавилась. Можу скинути телефон в ПП.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Напишіть будь-ласка в ПП, це ціна ок.:)Дякую.
     
  14. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Надуті гелієм кульки теж бувають різні: є такі, що тримаються півдня, і такі - що до двох діб. Вони відповідно і дорожчі- по 6 грн. Ми замовляли 9 шт. і ще одну з якою в той день ходили гуляти.

    Виглядало це ось так:
    [​IMG]

    Ще в нас була цікава свічечка, яка ще й хепі вездей грає:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Ми теж відсвяткували синочка день народження (2 рочки) з кульками, в нас їх було аж 30!:8: Вони діткам зі всіх забавок найбільше сподобались. А ще всі діти і дорослі були просто в захопленні від торта-машинки, яку нам спекла Ascorbinka.Дітвору найбільше спокусили ляльки, які сиділи в машинці.Відразу всі поїли.:) Смак торту був теж супер (бісквіт з персиками і сирним кремом),всім сподобався!А сам тортик-машинка ось як виглядав:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17
  16. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!


    а де саме надували кульки і скільки це коштувало?
     
  17. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Частину кульок нам подарували куплені в Антошці, то вони трималися на пів доби довше (тобто 1,5 доби) там вони коштують 6 грн, ніж ті, які ми замовили приватно (1 доба) 4 грн. Якщо хочете скину телефон, чоловік привозить додому вже надуті на конкретний день і годину.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Вау! Оце так тортик, і я собі на День народження такий хооочу!!!
     
  19. Svetik

    Svetik Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Ой, скиньте будьласка мены номер:clapping:, бо дуже потрібні кульки
     
  20. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    В "Антошцi" на Науковiй роблять фiгури iз кульок:xaxa: