забава для Ваших діточок!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ольга, 13 Квітень 2007.

  1. Ganusya

    Ganusya Member

    Відповідь: Де зробити Д.Н. для дитини?

    Дуже цікаво.Правда з місцем проведення так і не визначилась.А свято буде типу Балу.На якому дівчата будуть принцесами а хлопці принцами.Думаю чи розорятись на плаття від "Попелюшки"-200грв.,чи вистачить і свого.Всештаки не всі зможуть собі дозволити.З хлопцями-принцами теж не дуже.Виявилось що вони всі крім одного молодші за принцес.Маю ще 3 тижня,так що думаю...
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    коли дитині зовсім набридли іграшки і прогулянки тоді приходиться бавитися батькам разом з дитиною. Тут знайшла досить цікаві поради для діточок 1-1,5 рочки!
     
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Дитина років до двох, а може, і до трьох, більше радіє на своєму святі улюбленим дорослим, ніж дітям. У всякому випадку, Настя без компанії ровесників не страждала, швидше навпаки: не було з ким подарунки ділити :)
    В четвер їй буде 4 рочки, то на цей день народження вона собі запрошує і дітей, але бабусі-дідусі-хресні батьки все ще залишаються поза конкуренцією :)
    Третій день народження:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 16
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    А де Ви такий тортик зі слоником взяли?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Сама зліпила :)
    Слоника робила зі спеціальної маси на основі "малютки", цукру-пудри і згущеного молока. Колір робила звичайним харчовим барвником (але довго експериментувала: слон виходив то синім, то дико рожевим :) ), а для контурів знайшла в інтернеті картинку Слонотопа, від якого моя мала просто фанатіє...
    Готову масу розкачала між двома шарами харчової плівки, приклала трафарет і обвела ножем. Контури наводила... еееех, соромно признатись :shy: ... позиченим в Насті олівцем :D . Тоді залишила все на ніч сохнути біля батареї, а на другий день прикрасила торт.
    Звичайно, ніхто потім того слона не мав би їсти, я його поклала на другий день сушитись "для історії"... Але моя мама - страшенна солодкоїжка - таки його приговорила :D :D :D
    Якби не олівець, Слонотопа спокійно можна було згодувати дітям, особливо, якщо замість базарного барвника додати буряковий сік. Маса виходить досить м"яка, на відміну від інших відомих мені рецептів. Моя свекруха пече на замовлення короваї, які прикрашає різними цукровими квіточками та фігурками. Краса виходить неймовірна, але об ті квіточки зуби можна поламати :)
    Коржі - звичайний бісквіт, крем - заварний (мені сподобалось брати за основу порошок від Dr.Oetker: крему виходить багато, він густий та не грудкується).

    До речі, до мене можна на ти :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    А це сьогоднішня пародія на собаку:
    Переглянути вкладення 867
    Я ніяк не могла згадати, куди я заховала іменинні свічечки, довелось імпровізувати: замість чотирьох маленьких - один здоровенний мухомор... При бажанні можна задувати до повноліття :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  7. Зая

    Зая Well-Known Member

    Дитяче свято

    Дівчата,допоможіть влаштувати день нароження для 3-річної малявки.Пропоную закидати сюда файні рецепти дитячого святкового столу(можно с фото),цікаві забави,гарні ідеї домашнього святкового декору та все інше(що може згодитися) для свята.Ну, хто мене підрумує?[​IMG]Пропоную ділитися своїм власним досвідом:radist:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Я своїй малій 4 рочки святкували в піцерії на Шуварі "Деманджарик", нам всім ДУЖЕ сподобалось, там дитячі дні народження для діток з 3-х рочків. В нас були різного віку діти від 3-х до 6-ти. Там є дівчинка-аніматор і 2,5 год. їх бавить. Спочатку вони їдять (я попередньо їздила до них, узгоджувала меню), потім вони бавляться в якусь казку, а після того дискотека,та аніматорша переодягає їх у різних артистів, ну дуже класно. Ми (батьки) сиділи за скляними дверима, то нічого не їли-пили, спостерігали за тим всім і реготали! уявіть собі трьох малявок в ролі групи "ВіаГра", Вєрки Сердючки і т.д. От ми в суботу знову йдемо туди на д.н., то вже після нашого третє, так моїм подружкам сподобалось. Дуже рекомендую!!!! Якби я вміла, то би фотки з того свята повставляла, але на жаль, поки що цього я не освоїла!
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    :D Ми минулий день народження робили в "Деманджарику" на Шуварі:D .нам тоді було два рочки і дитячу кімнату не замовляли,просто замовили два столика.Взяли їхній торт-"Наполеон"(дуже смачний),дорослі попили пива з піццею,дітям взяли соки і дисертики.На цей день народження хочу щось більш яскраве-навішати кульок ,прапорців,замовити якійсь тортик з "Вінні Пухом". Для дитячої кімнати треба мінімум 5 або 7 дітей, а ми стільки не маємо,і діти у нас всі різного віку ;) .
     
  10. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    там потрібно не менше 7 дітей, в мене мало бути 9 дітей, а прийшло 6, то я все одно платила за 7. А кульки в них, вони ще й додому кожній дитині дають!
     
  11. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Всеж я більше хочу домашнє свято,в середу були в "Антошці" купили однаразовий дитячій посуд з "Вінні",скатертину з "Міккі",шукаю свічку гарну.Може конкурс караоке дітям з батьками зроблю ,ще є трохи часу все підготовити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    http://www.7ya.ru/pub/holiday/
    Ось тут є багато сценаріїв дитячих днів народжень на різний вік та смак. Я також готуюсь, бо через пару днів в синочку виповнюється вже 10 років. Здуріти можна, як швидко ті дітки ростуть.
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Дуже вдячна[​IMG]
     
  14. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    I я через два мiсяцi буду мати забаву на честь Котi!
    Вже зарезервувала примiщення (кiмната де проводять всякi заходи в нашому комплексi) там є i басейн i дитяча площадка з качелями. Басейн я не буду рекламувати, бо не збираюсь пильнувати чужих дiтей, а на площадку можуть iти. Може клоуна найму, тiльки треба цiни попитатись. Зараз почитаю лiнки що тут понадавали, може якусь iдею вiзьму для себе.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Так просто, проходячи мимо...

    Дуже багато дітисок клоунів насправді бояться і нерозуміють... Десь вроді навіть дослідження читав.
    Ми приблизно рік-півтора назад йшли з малим до маркету, а при вході клоун стояв, на мнєсо для звірини збирав... з якогось русского цирку, що гастролював в місті якраз...
    То чи розмалювався невдало, чи шо... але малий так ся напудив, розплакався... Потім місяць-два не хотів до того склепу навіть заходити.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    На українському фестивалі в Монреалі був клоун. Правда, він чомусь мені більше був на міма схожий. Принаймні зовні. [​IMG] Дітям подобалося. Він просто влаштовував різні конкруси, забави. Навіть моє шило сиділо й слухало чемно.
    Але коли клоуни дуже крикливі, і голосом, і вбранням, то мій малий теж лякається.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Нінусь, тут пише народ про клоунів, що діти бояться, вони мене опередили! Коли я запрошувала мамашок з дітьми на Катькін д.н., мене майже кожна питала чи будуть клоуни, бо дітки їх чомусь бояться! Я з малою ще на разу не була на мироприємствах з клоунами, крім цирку, там якраз вони їй дуже подобаються! Уточню, перший раз в цирк ми пішли в 1,6! Може в вас там інші клоуни, але я не перший раз чую, що діти чомусь їх бояться!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Бачила гарні тортики і прикраси до них в магазині "Темп" що за пам'ятником Грушевському. Там є і різні свічки на тортик. Я там купила тортик у вигляді ведмедика, верх з білого шоколаду, а боки рожевим кремом - малій дуже сподобався.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Дякую за інфу,буду мати трохи часу -обов,язково забіжу подивлюся[​IMG]
     
  20. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Моїй донечці 2 роки. Обидва день народження ми святкували в дома в сімейному крузі. Багато кульок надували до того як вона встане. А потім цілий день іграли в різні ігри які вона любить, нічого їй незабороняли( малювали фарбами і олівцями на великих листах(вона це дуже любить) розповідали їй казочки мякими іграшками (як у ляльковому театрі) розглядали нові іграшки) а на вечір звичайно торт із свічкою. Їй було весело.
     
    • Подобається Подобається x 7