забава для Ваших діточок!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ольга, 13 Квітень 2007.

  1. Fish

    Fish Well-Known Member

    Ми вже двічі святкували день народження в музеї на вул. Драгоманова. Вони організовують майстеркласи і квести, дуже цікаво, дітям подобалося. Один раз був квест музеєм, були різні завдання, в основному шукати деталі на картинах, потім робили плакат для іменинниці, друкували гравюри, зайняло десь 2 години, другий - малювали картини на склі. Знаю, що в них можна робити малюнки на футболках, декорувати годинники. Деталі можна знайти на їх сторінці на фейсбуку, називається Українське мистецтво ХХ ст. НМЛ ім. Андрея Шептицького. Зовсім маленьким дітям, напевно, не підійде, а років так з 6-7 і старше - класно. У них взагалі багато цікавих заходів, можна просто самим піти на майстерклас з дитиною. Це зовсім інше, ніж святкування в дитячому центрі, вирішила поділитися, може комусь буде цікаво. Правда, батьків туди не запросиш - вони можуть, звичайно, чекати і спостерігати або ж прийти за дитиною у визначений час. Ну але розваг для них немає :)
     
    • Корисно Корисно x 6
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    підкажіть, чи можна там якесь частування робити? Торт, піца? Чи то тільки десь в іншому місці?
     
  3. Fish

    Fish Well-Known Member

    Нам без проблем дозволили принести частування, але ми після майстеркласу перейшли в інше приміщення на території музею, поруч. Але тоді там було пусто, закінчувався ремонт, знаю, що зараз там відкрили Арт-центр, тому мусите уточнити, чи можна. Взагалі вони дуже доброзичливо ставляться до святкувань.
     
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    а приміщення віддається повністю під замовлення ( закривається)?
     
  5. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Fish це Національний музей імені А.Шептицького? вулиця Драгоманова, 42?
     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Якщо багато діток то так, але не пам'ятаю конкретно, вроді 8-10. Задзвоніть уточніть.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  7. Fish

    Fish Well-Known Member

    Так
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, з власного досвіду, де краще відсвяткувати ДН малого 5 рочків - Веселка на Південному чи Дивокрай в Роксолані. Зупинились поки що на цих двох закладах. Такі великі, як Дитяча Планета не розглядаємо, бо якось там не дуже безпечно, треба за дітьми бігати. Або можливо ще щось цікаве можете порадити. Буду вдячна
     
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Замовила старшій на 14 років кімнату у RockFellow антикафе. Це звичайно капець. Мені там взагалі не сподобалось, підвал зі специфічним запахом, холодно, нічого там не готують. Але так як мала мені всі вуха прожужжала і навіть почала туди запрошувати подружок, то діватись нікуди.
    Тепер питання. 7 дівок. Ну замовлю їм туди піццу, салат цезар, може ще щось, торт буде, певно фрукти (самі наріжуть). Але одна дівчинка на дієті, має зайву вагу. Чим її пригостити? Щось з гарячого, але "транспортабельне" і дієтичне, але і "святковіше". Шкода дитину...
    Порадьте щось, пліззз.
     
    Останнє редагування: 20 Квітень 2018
  10. Azhur

    Azhur Допоможу, чим зможу;)

    Дівчата, порадьте, будь ласка, що подарувати племіннику на хрестини?
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може якийсь цікавий шашличок з курки, індика і з овочами-гриль зробити. Чи гарячий бутерброд з цільнозернового хліба, дієтичного м‘яса, сиру, овочів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    якщо ще актуально - я б обрала Дивокрай, там камерно, затишніше, менше приміщення, і мало шансів, що буде багато інших дітей (не з вашої компанії)
     
  13. Natysia Tiko

    Natysia Tiko New Member

    Мы годик отмечали в узком кругу семьи, еще и кумовья были. Вот когда будет старше, тогда уже и деток позовем и аниматоров. А сейчас еще не понимает всего этого, еще маленький.
     
  14. катенок

    катенок Well-Known Member

    Чи є знижки на день народження в аквапарку?
     
  15. Vhita

    Vhita Member

    Дівчата, порадьте хтось будь ласка... Планкюую наступного тижня день народженя для сина - 4 роки, святкувати у новому у львоці дц Fly kids. Це буде в будній день. Хто вже святкував там день народження, які враження?
    --- дописи об"єднано, 29 Червень 2018 ---
    Почала хвилюватись, бо в мережі море негативних відгуків про цей центр з різних областей України, а з Львова ще жодного. Ціни там не дешеві, мпершу замовила у кольоровому слоні, бо там звісно безпрограшний непоганий бюджетний варіант, та потім щось захотілось согось більш динамічного. Цікавить яке там обслугтвування , анімаційна програма...
     
  16. roma roma

    roma roma Member

    Сьогодні там були,всім дуже сподобалось, піца дуже смачна, суші трохи рис твердуватий був, аніматори супер,бульбашкове шоу теж. Окремі кімнатки в різних стилях. В туалеті чистенько. Обслуговування на 3, на дещо довго чекали, багато не того приносили. Але всі усміхнені і чемні) У вихідні там людей багато.
     
  17. Vhita

    Vhita Member

    Так, дякую. Нам теж дуже сподобалось. Особливо бульбашкове шоу. Святкували в будній день. Окрема кімната дуже доречна, піца смачна, ціна за вхід вартує того закладу, все нове... Весь персонал мега ввічливий
     
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    порадьте кого можна запросити дитині на 4р
    хочеться якийсь цікавий сюрприз зробити
    дітей буде 6-ро
    2, 4, 4,5, 5, 10, 13 років

    що може бути цікавого? і щоб приїхали за місто

    дн буде у стилі бджілки
    також цікавить щось із декору, ідеї
    поки планується торт, жовті і чорні кульки
     
  19. Fish

    Fish Well-Known Member

    Привіт. Чи можете порадити квест містом для компанії десь 15 дітей? Вік від 6 до 12, але орієнтуватися на 10-12, тим меншим будуть помагати. Вони колись ходили шукали левів, здається, то було від Кумпеля, але не впевнена, всім сподобалося. Якщо знаєте квест-кімнату, яка може прийняти таку велику кількість дітей, то теж кажіть, бо вони переважно розраховані на менше людей. Ну і поділіться ще якимись ідеями на такий вік, бо щодо квесту маю застереження через погоду, вже має бути холодно.
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Хлопці чи дівчата? Квести, власне, містом непогані були у Знайки. Щодо інших розваг, то можу порадити пейнтбол або лазертаг. Або одне і друге.
    Оці на окружній: Пейнтбол у Львові – пейнтбольний клуб BNB Paintball Львів. Цивілізовано, для дітей продумано. Є можливість замовити піцу чи щось інше і є закритий зал в приміщенні, не тільки альтанки. Ці в Брюховичах, в Перлині Львова: Пейнтбол Львів Paintball, Клуб Хантер - Пейнтбол у львові ,ПЕЙНТБОЛ ЛЬВІВ КЛУБ ХАНТЕР. Трохи бардачна організація, але загалом незле. Тут тільки альтанки, мангал і холодильник, всю їжу привозиш зі собою. Піцу можна взяти в Брюховичах біля Рукавички. Ці мають майданчик в парку Культури: Дитячі події. Дитячий пейнтбол у Львові. Лазертаг для дітей. Квести. Пейнтбольний клуб Б3 Львів. - і по-моєму, ще десь на Рясне. Майданчик хороший, організація теж. Але тут тільки гра. Потім ведеш дітей перекусити в кафешку десь поблизу парку культури. Хтось з них, вже не пам'ятаю хто саме, обіцяв найближчим часом запустити лазертаг в центрі у великому критому приміщенні. Можете уточнити. Плюс цієї розваги, як на мене, що пейнтбол і лазертаг не залежить від погоди і температури на вулиці. Якщо звичайно не злива стіною. Ну і ще лазертаг є на Південному: Розважальний центр "Lazer Park" / Магазини і на Бузковій Laser Five Lviv, але ні там, ні там не була, не знаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1