забава для Ваших діточок!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ольга, 13 Квітень 2007.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Bree van deKamp, в Манюні-щоб закрити заклад треба здається 3500 набрати. торт можна. роблять святкування в стилі "чогось там".. здається пірати,якісь тваринки і ще там щось. стіл в них замволяєте. Аніматори бавлять дітей.

    у ВУЛИКУ- є лабіринт і автомати. не знаю, але я відмовилась. як проконтролювати чи обмежити гроші діткам-гостям на автомати? 10 ?20 раз? ну пограли і що далі робити? поїли. і знов будуть казати -давай автомати))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Я замовила у Вулику. Взяла аніматорів, кімнату на 2 год. 150грн за дитину, туди входить фрі+курячий шашлик+10ігор на апаратах+лабіринт необмежено. Мамам столик в залі+кава, щось випити(мартіні) і цукорки свої. Дітям піцу і фрукти в них замовила, адміністратор відмовив від салатів і всього решти(каже що діти майже не їдять) торт+кенді бар в нас свій. Загалом на 6дітей вийшло 2тис грн.
    От таке. До речі, аніматори там досить дешеві, на 2год 700грн
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Натрапила в інтернеті на дитячий розважально-пізнавальний центр "Умка".
    Цікавлять відгуки

    --- дописи об"єднано, 23 Березень 2017 ---
    Десь у Львові проводять дитячі дискотеки? (вік + - 10 років)
     
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    де можна дешево купити всілякі штуки до ДН - свистілки, ковпачки і паперовий посуд тематичний?
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @silvia на Городоцький, є спеціалізований магазин
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    @Kasia а детальніше? може ще щось є ближче до Сихова
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @silvia не знаю)
    магазин нижче костелу, як до цирку йти. назву забула, хоч трісни
     
  8. Olenyk

    Olenyk New Member

    Розкажіть, як відсвяткували, як враження? Теж вибираю локацію для святкування....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Вітрянка нагрянула за пару днів до ДН(((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Баян Баян x 1
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Там дорого. Краще в звичайних крамничках питати. На Володимира Великого 34 є магазин іграшок, то там можна замовити собі тематичні. ковпачки по 2грн(до прикладу в ЦУМі по 7грн такі самі)
     
  11. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Траторія "Сім"я" на Південному.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Магазин на Городоцькій називається фан фан.
    Гарна підбірка, щоправда, інтернет- магазинів, є за цією ссилкою

    А ще можете погуглити магазин Коставеллі, в них є як стандартна атрибутика, так і виготовляють індивідуально різні аксесуари з іменем дитини і т.п.
     
  13. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    На Шуварі бачила. Той вхід, що до пекарні. Вибір невеликий, але є все, що треба.
    В фан-фані на Городоцькій гарний вибір, але досить дорого.
     
  14. Bibinka

    Bibinka Active Member

    Я вже писала вище про Веселку, але повторюсь. Дозволяють принести свій торт, фрукти (за нарізку фруктів 30 грн), і не так, щоб дозволяють, але закривають очі, щоб мамочки принесли якогось вина чи Мартіні.. Правда щодо алкоголю попереджають, що це дитячий центр і самі алкоголю не продають.. Але наші люди все одно приносять :) По цінах: треба оплатити перебування дітей, якщо в будній день, то 75 грн за дитину, іменинник безкоштовно, якщо вихідний - по 110 грн з дитини. Також треба замовити по меню, на дитину на 100 грн (дітям цього повністю вистачає), на дорослого - на 150 грн мінімально. Чесно кажучи, якщо будуть дорослі, то за 150 грн ви особливо не наїстесь. Але коли ми святкували, то бачили, що в кафе сиділи 4 мамочки, які їли піцу і салатики. То думаю, вони вклались в тих 150 грн, бо ціни у Веселці цілком демократичні. Нагетси коштують 40 грн, тоді як в Папашоні така ж порція 70 грн.. Салат Цезар 75 грн, в Папашоні десь біля 100 грн.. Анімація у Веселці коштує 400 грн за 1 год. Якщо анімація на 2 години - 650 грн. Але у Веселці багато цікавого для дітей, тож вистачить і 1 години, бо діти захочуть побігати, а не слухати аніматора.. Фотографа у Веселці можна замовити, якщо не помиляюсь 350 грн коштує..
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  15. Bibinka

    Bibinka Active Member

    Ми святкували, але вже трохи давніше - два роки тому. І ще рік тому робили там випускний після 4 класу. Загалом враження - діти в захваті, батьки в шоці :) Дітям подобалось, але я дууже переживала, бо одна дівчинка наша впала і вдарилась головою, слава Богу, мала волосся у гульку зав'язане і сильно не вдарилась.. Набігалась за дітьми, бо хоч найняла аніматорів - хлопця і дівчину, які з дітьми бавились - діти все ж розбігались.. Тож я за ними йшла на всі гірки і з ними спускалась.. Після 2-х годин тої невимовної радості і моєї біганини, я висушила дівчатам волосся, перевірила чи всі нормально вдяглись і пішли наверх в кафе. В кафе їли бургери і фрі. Торт мали з собою. В розрахунку на дитину ще тоді потратила десь по 100 грн на їжу і, здається, десь по 150 грн на гірки. Плюс анімація.. Загальний висновок - якщо Ви активна мама і хочете, щоб всі діти були в захваті - вартує побігати.. Бо в школі після цього цей День народження вважали найкрутішим.. Справляти ж в Аквапарку день народження за участю дорослих - то взагалі не варіант..
     
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, де можна замовити хорошого аніматора для дітвори 3-4 роки? в ідеалі щоб гарно забавляв, робив з кульок всякі штуки і було бульбашкове шоу
     
  17. Bibinka

    Bibinka Active Member

    Пошукайте анімація БумБаРаШик в них непоганий вибір програм, також ВлаТар дуже крута анімація, але досить дорога.. в них і бульбашкове шоу, і коктейлі дитячі, і різні досліди-фокуси з вогнем і сухим льодом..
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    в інтерсіті вроді 2поверх
     
  19. Lembergkids

    Lembergkids New Member

    Хороші дні народження організовує дитяче івент-агенція Lemberg kids
     
  20. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Пишу про наше ДН.
    Кожен рік ламаю голову. Цього року 13 святкували. Всі цікаві квести по місту і наукові шоу вже пройдені, як не з одною, то з іншою. Знайкою була задоволені і професором Ніколя теж. Ну от що нового?
    Цього року пішов бум на квест-кімнати. Моя з сестрою і подругами вже ходили на деякі на Південному і на Зеленій. На ДН замовила їм на Японській у Secretorum "темну кімнату". Хоч з 14 років, але дозволили і на 13, я сказала, де ми вже були. Дозволили також 6 дівчатам зайти (але менше учасників було б краще, я б розбила на 2 команди, щоб не пересварилися і якось краще організувалися, але то вже думки після. Не сварилися, але і мало одна одну слухали, всі з своїми ініціативами були). Я меншу (9 р.) не давала і правильно зробила. Було б їй страшнувато і старші дівчата її б точно не слухали, була б розстроєна. Менша була на ДН друга у "готель Манхеттен" на Зеленій теж цієї кантори. Там їй сподобалось.
    Вийшли радісні, з великими очима і кажуть, що було страшно. Мені всі вуха прожжужали про ту історію кімнати і як там було страшно. Бачу, всі були щасливі і під враженнями.
    Потім ми пішли у кондитерську-пекарню "Багет". Нам повезло, що знайшли там місця у дальній кімнаті. Ну не мала я змоги щось наперед планувати як раніше. Не знала чи встигну ще відсвяткувати. Адміністратор Ігор все гарно влаштував (ох, ці рєснічкі!). Замовили там же торт Естерхазі і нам його якраз спекли як ми там були. Могли наперед замовити торт у вигляді мусового сердечка (дуже смачні і ягідні) як вони на Валентина робили, ну але ж у нас все в останній момент.
    Ітого, після квест-кімнати пішки пройшлися до Багету. Замовили 3 величезні піцци (2 зразу і потім ще одну дівчата виявилися голодні, а піцци смачні, напої (соків у них нема, тільки фреші, були компот і лимонад, лимонад більше пішов). Потім торт зі свічками і чай (офіціанти погасили світло, з сусідніх столиків нам теж похлопали:girl_tender:). Ну дуже мило все вийшло. І кульці сорбе чи морозива, хто що вибрав. Ми з чоловіком сіли за сусідній маленький столик, поїли супчики і салатки, м'ятний чай - супер, чоловік каву з сирником. І, знаєте?, ми не змучились, а навіть відпочили! Мали час поговорити на всякі теми, що все не мали часу. Під кінець правда довго чекали рахунку, бо таки прийшло багато людей, всі столики зайняті, аж люди приходили і йшли, бо не мали місця, і 2 офіціантки. То можна то зрозуміти.
    Ми пішки пішли додому (близько живемо), а чоловік завіз подружок по домівках (вони в одному районі живуть).
    Гарне і не виснажливе вийшло святкування. Рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1