забава для Ваших діточок!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ольга, 13 Квітень 2007.

  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    О, дуже схожа ситуація........На своє 15 річчя я запросила своїх однокласників, у нас дружній клас був. Але тато наполіг, щоб я ще запросила свого двоюрідного брата, який завжди був трохи дикуватим...В результаті, всі почувались дуже незручно і сковано - брат крім мене нікого не знав, та й мої друзі його не знали...Він все д/н просидів у кутку на стільці, хоя я намагалась втягнути його в ігри........
     
  2. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Ми 1 рік відсвяткували досить скромно. Погуляли вдосталь, поспали, нагодували Растішкою-йогуртом-кукурудзяними паличками (улюблені ласощі), потім пішли з кумами в кафе (з собою прихопили пару салатів і канапки + їжа для малого). Він там деякий час розпаковував подарунки, бавився, перші 40 хв. взагалі з крісла не вилазив, так бавився... Потім заснув, пробудився, потішився тортом і додому. Думали також купу повітряних кульок - але з його любов"ю все гризти та кусати свято закінчилося б переляком від тріснутої кульки.
    Дітей також не кликали, в такому віці вони тільки билися б за іграшки...
    Для такого віку прекрасно підійде відвідини зоопарку (чим не свято), пару файних іграшок і ваша увага.
    Ми на 2 р. хочем презентувати зоопарк або цирк (якщо я не буду в пологовому)....

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    огого! яка в тортику пітардище!!! а та "свічка" потім не здіймається до стелі? ;)
     
  4. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Умо, малому справді дуже сподобалось.... Не думаю, що він звернув би увагу на однісіньку свічку, якою великою вона б не була... А тут стільки іскор (світло ми вимикали)... Єдиний мінус - дим (чад). Треба зразу провітрити приміщення. Але то ж 1 фейерверк, а не 3 чи 5:D. Торт ми робили бісквітний, щоб і іменинник міг скуштувати;)

    Завели таку тему хорошу... пів дня хожу думаю :D ... До речі, моєму похреснику на 2 роки спекли торт (для всіх) зверху з їжачком (для іменинника). І дозволили їсти того їжака руками. Батьки більше тішились з його кольорового писка, ніж він сам. Бідака не міг зрозуміти, чому всі регочуть....
    4 травня маю рочок у похресниці... Хочу спекти їй торт "БАРБІ", якщо получиться...
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    ой клас :) бачу синочок був шокований свічкою ;)

    Абсолютно права Ука про сон дитини. Зараз важко до церкви йти з малою, бо в той час вона має спати, але через цікавість не може заснути :sad: так і мучиться, поки хтось з нею не піде або на вулицю, або в машину - тоді можливо засне.

    На забаві я сподіваюся на приміщення, де є кімтанка для сну доці і інших дітей. Так склалося, що багато друзів наших мають дітей одного віку +/- 1рочок. Тому всім важливо, щоб скоро забава почалася, щоб було де заколисати дитину, і ще там є де погуляти з дітьми - ліс сосновий ;)

    Хочеться ще започаткувати якусь традицію... може завести великий альбом, щоб кожен з гостей міг написати побажання, а потім я вклею туди фотокартки з забави. І так щороку традиційно рік за роком дитина буде мати історію своїх уродин в альбомі?
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    :D якщо робити свято для дітей (без дорослих) то написати щось путнє гості ще не скоро зможуть:D ;) Але ідея хороша.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Ну можна купити фарби ;) дозволити дітям малювати відбитками долонь на папері, але думаю, що святковий одяг батьків буде дещо "стилізований" :)
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    О! Ще згадалася така ідея - забави можна робити кольорові. Наприклад оголошується, що ця забава має бути "ЧЕРВОНА". То гості мають прийти в червоному одязі, і на столах основні страви мають бути червоні - трускавка, кисілі червоні, борщик... Аналогічно і з іншими кольорами.

    Або забава "З медведиками" (лисичками, зайчиками, ...), тортик у формі медведика, у подарунок медведики, прочитати казочку про медведиків. Але це вже старшим було б цікаво.

    Давайте фантазувати !!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Тут це називається Scrapbook. Паралельно зі знимками додаєте різні орнаменти. Оскільки то 1 рочок, то найкращими будуть ваші коментарі (і цікавими для доні, як виросте) у тому альбомі. Біля знимок додають наліпки до теми, малюнки.
    Щодо відбитка долоньки, то мені ідея інша щодо цього прийшла. Можна зробити відбитки долоньок (кожної окремо) фарбою на кольорових картках. То би було більш організовано і батьки б не переживали про те, що одяг замаститься, а ви би мали гарні "підписи" своїх гостей для альбому. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Ольго, можна робити кольоровий желатин - дiтлахи люблять желатин.
    У вас така фантазiя - може вам треба подумати i вiдкрити агенство по влаштуванню дитячих забав? У вас добре виходить ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Козо-дерезо, я на форумі ще стримую фантазію :D
     
  12. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Я цiлком ЗА гучне святкування 1го року. Коли прийде час то я напевно затоплю малюка в кульках i всяких прибамбасах :) (I себе також) :D
     
  13. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    не стримуйте.... але зразу патентуйте свої ідеї.... щоб не було потім плагіату;)

    Я подумала, для старших діток можна переодіти когось з друзів в циганку, яка в кошику буде мати цукерки (з побажаннями, або розіграшами всередині).... або пророцвами (жартівливим). Кожен за те можливість з"їсти цукерку має щось зробити... (або як на весіллях - віддати якусь свою річ, а потім іменинник загадає бажання, яке виконає власник речі).

    Про желатин... чула що дітям до певного віку не варто його давати... Якщо постаратись - можна придумати не гіршу заміну...
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    якщо говорити загалом про дитячі свята - то звичайно фантазія і на страви буде яскравою ;)
    але конкретно у моєму випадку, то десь шестеро запрошених діточок біля 1 рочку на ГВ, і мови про солодощі для них не може бути цього року:)
     
  15. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    взагалі-взагалі? навіть курузяних паличок "оттімо"?:confused:
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Особисто моя дитина лише каші дитячі куплені вживає і сухарики. А решта домашні зупки, узвари, яблучка і тд. Щось інше можемо дати лише для проби нового смаку..
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    А хтось вже робив відбитки долоньки і ніжки із гіпсу? Я в Антошці бачила такі набори. Рамки і до них м"яка маса з гіпсу, яка швидко застигає - дітки залишають свої відбитки, як зірки голівуду і потім можня це у рамці, як фото, тримати на комодику :)
     
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    думаю як альтернатива може бути солодка сиркова маса, печиво, курага, банани, інші фрукти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Julia

    Julia Active Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    Якщо доня любить фото - може влаштувати їй (і її коліжанкам-карапузам) справжню фотосесію в різних суконочках, з зачісками і т.д. І щоб всі запрошені дорослі дуже тому тішились і аплодували;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member