З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Зараз сезон на огірки. Знайшла чудовий рецепт на іх застосування))). Соус цацикі з грецької кухні.
    Я роблю все на око, в неті можна знайти точний рецепт. Смакує до всього, без перебільшення).
    Отже, тремо на дрібній терці пару огірків (я з шкіркою). Потім туди сметану-кефір-натуральний йогурт, теж на око). І часник через прес, сіль, оливкова олія та винний оцет. Смакота така!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я в Греції суміш спецій купила для цього соусу. В мене дочка його обожнює. Вона його з грузинським лавашем їсть. Дійсно, класний соус виходить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Робила вчора салат.Цвітна капуста розділена на суцвіття,1 раз залила окропом +1ст.л. солі,як охолола вода,то злила і ще раз залила окропом.За рахунок такої обробки в капусти зник специфічний запах,вона хрупала:girl_wink:,в рецепті попередниці цю капусту відварювали,а мені мій варіант більше сподобався.Огірки грубо порізала,фасолю білу відварила з 1ч.л. цукру,перець (з великих сортів)порізала грубо,2 яйця,моркву натерла,майонез,суміш перців,петрушка.:girl_blum:Вийшла нямка.Це подавала до рибки.Можна туди ще сир твердий дати,маслини ну то вже справа смаку.:girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @ZORRO WEST, яка заправка до салату?
    --- дописи об"єднано, 27 Серпень 2017 ---
    сирих? варених? смажених?
     
  6. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Заправила майонезом.Яйця звісно варені до салату.
     
  7. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Рецепт за яким пекла сьогодні рулет. Але маку я не мала і не люблю його. Мала 1 велику нектаринку, яку і покришила. Ще до муки додала 1 ч.л. розпушувача, і в начинку таки додала крохмал, бо боялась, що нектарин дасть сок. Знизу оригінальний рецепт.

    Бісквітний рулет печеться зразу з сирною начинкою та маком.
    Бісквітний рулет з сиром
    Приготувати начинки:
    - сирна: перемолоти сир (0.5 кг), перетерти жовтки (3 шт.) з цукром до біла (130 г), ваніль, якщо сир пісний, рідкий - 1 ст. ложка кукурудзяного крохмалю без верху (у мене був домашній, хороший сир, крохмаль не давала)
    - макова: сухий мак (100 г) перемолоти в блендері, цукор (80 г), білок (1 шт.), молоко (1 ст.ложка). Можна використати готову макову масу.
    Бісквіт:
    4 цільні яйця збити з 4 ст.ложками цукру до білої, густої маси. В кінці додати 4 ст.ложки борошна, акуратно перемішати.

    Формування
    На пергаментний папір (додатково змащений маслом) помістити сирну масу тонким шаром. На нього - точково макову масу (покришений нектарин у мене). Зверху вилити бісквіт і зразу випікати при 180 град. до готовності бісквіту. Спечений гарячий бісквіт перекинути, забрати пергамент, зразу скрутити рулетом.
    Замість сирної маси можна використати терті яблука з цукром, це теж смачно і ще дуже швидко.


    Все вийшло спокійно, пеклося десь 30 хв. у мене. Розмір дека 40х30 см. Як вийняла з духовки, трохи почекала, щоб у бісквіта "краї відійшли". На відповідну по розміру дошку поклала пергамент і вже тоді на неї перекинула тісто. Скрутилося дуже легко і акуратно все.
    20170906_163654.jpg
     
    Останнє редагування: 7 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 12
    • Корисно Корисно x 1
  8. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Штоллен.
    Для двох штолленів:
    250 гр.масла
    230 гр.цукру
    10 гр.цуру із ваніллю
    2 яйця
    250 гр.дом.сиру
    1 лимон (цедра,сік)
    600 гр.муки
    10 гр.розпушувачу
    150 гр.горіхів (в мене із міксу залишився фундук і бразильський)
    150 гр.цукатів
    200 гр.родзинок(я використовую журавлину)
    Міцне спиртне)
    Журавлину промила у зимній воді, залишила у воді, воду злила і залила домашнім малиновим оцетом та угорським бальзамом "Унікум". Але був і варіант з коньяком та апельсиновим фрешом, який використала у сирник. Який варіант - вибирати вам.)
    1.Сир перетерти.
    2.Масло збити з цукром, продовжуючи збивати додати яйця,сир,ванільний цукор,сік і цедру лимона.
    3.Муку просіяти,додати розпушувач та все вимішати із див.пункт 2.
    4.Цукати і родзинки підсушити на серветці, обваляти в муці (я пас) і додати в тісто. Туди і горіхи.
    5. Розділити тісто на дві частини і сформувати штоллени.
    6. На дечку, застелену пергаментом та випікати при 180 приблизно 50-60 хв. Я випікала десь 40-45 хв. Достатньо.
    7. Обмастити ще гарячий розтопленим маслом (я ще потикала його всього зубочистками)))та посипати цукровою пудрою.
    8. Завернути в пергамент, потім у фольгу(з фольгою я пас)та на 2-3 дні в прохолодне місце.
    Хто би то чекав))Мама вже ,як тільеи вистиг:"А ми що, сьогодні його пробувати не будемо?")). Добу вичекали)Дууууууже і дууууже рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мушу тут написати, бо мене аж розпирає), яку ми вчора приготували смакоту).
    БАУНТІ
    Беремо 1,5 склянки кокосовоі стружки + 0,5 склянки сирої згущонки. Добре то вимішуємо, виліпляємо кульки, на дошку в плівці і в морозилку. На водяній бані топимо шоколадку, і в неі мокаємо наші кульки, і знову на пару хвилин в морозилку. Реально баунті! Така смакота!!!
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Теж таке запробували, при чому зі згущонкою просто ідеальна консистенція виходить, пробувала по рецепту з нету варити вершки з маслом, цукром і кокоскою - кульки неможливо було зліпити.
    Rodionochka, ми ще макаємо чорнослив в шоколад, така нямка получається, не в порівняння з магазинними цукерками. Ще можна горішками зверху посипати)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Креативно Креативно x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    прошу детальний рецепт, з першим кроком:girl_curtsey: : де взяти мідії для маринування:girl_in_dreams:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Оль,мідії купувала на базі (в Тернополі є)заморожені,думаю,що шокової заморозки,бо без льоду і всі окремо,як фасоля)Рецепт викладала в інстаграм у сторіс,даю фото. Вони божественнііііі:)
    IMG_20180217_083318_813.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Vinnytska , Оля, у Вас там ще хліб з зеленою гречкою був, викладіть сюди ще його ))) бо воно з сторіс пропаде, якщо вже не пропало, а я поки надумаюся переписати, то вже не буде звідки )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Я його ще не удосконалила, на смак-просто неймовірний,але кришиться трохи. За основу я брала рецепи у львівської веганочки iralekhiv (в інста,під фото хліба, є рецепт)
    Ось мій (з того,що прокинувшись зранку,знайшла у своїх засіках)))
    IMG_20180219_183452_425.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Пиріг з зеленою цибулькою
    Тісто: 2 яйця + 0,5 ч.л. солі + 0,5 ч.л. цукру + 400 гр кефіру збити трохи. 270 гр муки + 1 ч.л. розпушувача. Вмішати то до попереднього. Влити туди ж 70 гр розтопленого масла. Вимісити міксером.
    Начинка: моя була така): 2 варених яйця на бурякову терку + 2 плавлених сирка на бурякову терку + багато зеленої цибульки (в мене десь два пучка пішло, в оригіналі 200 грам). Столова ложка оливкової олії, сіль, перець. То все вимішати. Думаю, що з начинкою можна експериментувати).
    Форму змастила маслом, вилила туди 2/3 тіста, потім виклала начинку, і решту тіста зверху. Можна зверху ще змастити жовтком. Пекти при 180 гр 40-50 хвилин.
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Дууууже простий і смачний рецепт пляцка з румбамбаром (з ревенем):good2:

    4 яйця
    1 скл. цукру
    1скл. борошна
    0,5 ч.л. соди
    румбамбар

    Яйця з цукром перемішати, додати борошно+соду
    Бажано все збивати міксером або блендером, на крайняк і вилка підійде, але з технікою смачніше ;)
    Викласти у форму румбамбар, зверху залити тістом і в духовку на 180 до готовності.

    Усьо, смакота нереальна :nyam2:
    Вмели мої хлопці за дві хвилини, спробую ще раз зробити і встигнути зфоткати цю нямку :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    І зважте, будь ласка, наступного разу румбамбар, а то я розумію, що "на око", але з шарлоткою з яблуками у мене якось то "недольот, то перельот", а ревінь він соковитий, то якось треба і дати, і не передати, бо може бути мокре і "варене", а не соковиті і печене... :girl_blush2:. А так то я дуже люблю весняні пироги з ревенем, але в тих рецептах посипалось його цукром і забиралось трохи соку... і пекла або пісочний, зверху терте тісто, або завиванець дріжджовий. А тут у Вас все простіше, я такі рецепти дуже поважаю - раз два і всьо. Тільки прикиньте +- вагу ревеня на ту порцію, пліз...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ви, мене випередили, дійсно, скільки того ревеню потрібно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Online

    Online Well-Known Member

    О, як вчасно! Якраз вчора мені навезли ревіню, не знала, що з ним робити)) А скільки часу приблизно печеться?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    брала 5-6 корінців, можна більше, по бажанню
    До 30хв, в залежності від духовки
    Перевіряти готовність дерев. шпажкою або зубочисткою
     
    • Подобається Подобається x 2
  21. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Кидаю фото
    IMG_20180511_204748.jpg IMG_20180511_204845.jpg
    Сьогодні вже знову його пекла, один раз в сестри, а потім і вдома
    Дууууже швидко з"їдається цей пиріг ;)
    Як охолоне - можна присипати зверху цукровою пудрою
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1