Хвалимося результатами!!!

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Heureuse, 11 Листопад 2010.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Та ніц не буде. Скільки дитині?
    Я худла на 10 кг, коли дитині було 2,5 роки. Тоді й відбулися найтрагічніші зміни для грудей. Потім ще рік годувала і завершення ГВ абсолютно ніяк не вплинуло на груди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    -4 кг за півтора місяці (з 63 до 59 при зрості 174)
    система -60 плюс легесенькі фіз. вправи.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    де взяти 30 тис кроків? я 10 тис ледве набираю за день.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене написано 7 тис кроків. Але воно не рахує, те що я вдома не сиджу взагалі (аде ж телефон на собі не ношу) і разів десять піднімаюсь сходами і вниз.
    Я не набираю жодні 30 тис.
    Але вага зменшується.

    І взагалі виделку перегнати неможливо. Якщо їсти забагато, то фізична активність нівелюється в сенсі схуднення. В сенсі здоров‘я звісно має вплив.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @zetta я теж на це звернула увагу )))
    30 000 кроків - це приблизно 15-18 км. В залежності від довжини кроку. Ну а якщо ще в швидкому темпі, то є фест )))
    В дні коли бігала 2-3-4 км + домашні справи, похід на базар, то було 20-23 тис кроків на фітнес трекері.
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2018
    • Тупо! Тупо! x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Orman, а в тебе після пологів багато лишилося? Як цього разу сходить?
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    @zetta, я з садок-робота-садок-гуртки-хата набираю 10тис. Якщо бігаю, то ще плюс 15 тис. З хворою малою в хаті мінімум 2 тис. набігає.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    очччєєєєєнь мєєєдлееенннно
    тому так, лишилось багато. Ну але сходить. Дякую і на тому. Десь як в тебе, за останні півтора місяці - мінус 4.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
  10. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Влітку можна було, бо багато гуляла з дитям. Як бавився, наприклад, у пісочниці - мотала кола навколо (то дивно виглядає, але мене то якби і не хвилює, бо бажаний результат маю). Ну і по вечорах мала кілька годин, щоб самій побути, то я й ганяла по району. Зараз це складніше, бо темніє швидко, а по ночах лазити якось не хочеться...
    У мене рахує фітнес-трекер, а не телефон. Щоправда, якщо при ходьбі рука, на якій трекер, нерухома, то воно дулю нарахує. Тож навчилася возити візок однією рукою (по черзі). :girl_crazy: Ну але то не завжди виходить. Як роблю вправи - то теж трекер рахує як кроки, але в програмі на телефоні вказує, що то, наприклад, легка фізична активність.
    Якщо раніше намагалась зайву вільну хвилинку посидіти, то в процесі схуднення - навпаки.
    Тобто, просто шукаю можливості для руху.

    Взагалі, всяко буває. Вчора - 18133.
    Це находила сьогодні.

    00.jpg

    А це - максимум, що в мене було.

    000.jpg
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2018
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 3
  11. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Взагалі, дівчата, я нікого не агітую ходити 30 тисяч кроків! Мене спитали, як схудла, я відповіла.
    Ну і крім фізичної активності, правильно харчуюсь. Мені так добре йде схуднення, комусь іншому щось інше добре, то які претензії?
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Дитю 2 роки
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та ви молодець!
    Всі вражені результатом, і собі так хочуть того і допитуються.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    та то зрозуміло, просто цікаво де ти іх береш тих 30 000. я вже казала що то супер результат.
    чисте ходіння в мене з дитиною. то не реально стільки з нею находити. я звісно можу посадити в візок і погнати але ій теж рухатись треба. ну по хаті в мене не рахує бо тел не ношу з собою.
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Barnaulka повірите, то не претензії, то подив і щирий захват.
    Ви молодець!

    Наразі хвалитися немаю чим. Стою на місці.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Раз зайшла, то похвалюся. Ще мінус один кілограм.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А мені дуже зайшов функціональний тренінг.
    Друга вагітність, набір кілограмів йшов швидше, як перший раз. З 30го тижня була на дієті гестаційного діабету, вдалось таким чином трохи себе втамувати і вже так не набирала. Тоді пологи і місяць в лікарні, де я іла булочки, які приносив чоловік, і не тільки. Від стресу і щоб не думати, і від того, що сиджу на місці отак їла. Прийшла додому, адаптація, то сьо. Відчуваю, що не в своєму я тілі, ну не комфортно мені. В січні вперше зважилась ‚ було 65 кг. Може комусь то не багато, для мене ж багато. Я дивилась на себе в люстро і було прикро.
    Підписалась на інтенсив Лєни Мандзюк. Це був початок. Маленькими кроками.
    В березні почала бігати. І @Monopoliya мене підбила на інтенсив Марічки Гій, за що я ій безмежно вдячна. Там я почулась як риба у воді. Це мля стихія, динамічні тренування, на витримку, на витривалість, силу духа і так далі.
    Я втянулась так, що досі там. Хоч вже лишніх кіло не маю. Своі 53,5 я досягнула. Це моя вага ще довагітна, коли я регулярно відвідувала трен.зал.
    Але вперше я зрозуміла, що не конче тягати залізо, щоб мати гарне підтянуте тіло. Я займаюсь вдома . Так наразі мені підходить найкраще. Плюс звичайно харчування- це основа.
    А щодо витривалості, які дають функціональні тренування, в планці я тиждень тому стояла 7 хвилин. Раніше я про таке і не мріяла, це було нереально. Але місяці тренувань дають результати.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    787D0BFA-C2E6-4DC0-BCC0-F6C46CBAE6A5.jpeg Знайшла я своє фото з березня, перед початком участі в інтенсивах. Те що зправа, якшо що. І нинішнє зліва. Тоді я вже кілька кіло скинула після пологів, але роботи ще було огого . Взагалі робота над собою, то безкінечний процес.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 11
    • Подобається Подобається x 7
  19. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    За вересень у мене пішло ще 3 кг. Загалом, від початку квітня - мінус 20 кіло :girl_dance:. Тепер при зрості 163,7 см важу 54.6 кг.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 18
    • Подобається Подобається x 6
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а до вагітності скільки важила? ну так ..цікаво. ..